27 Nisan , 2024, 19:10:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haziran' da Oto Koltukları Zorunlu Hale Geliyor!

Başlatan AککORTįє, 19 Nisan , 2010, 11:14:11

« önceki - sonraki »

DER!N

Hmm bu haber hem iyi hem değil gibi ben daha almadım eciş 4,5 aylık şuan hazirana 2 ay var 6,5 aylıkken alsam 2,5  ay ancak kullanabileceğiz kıytırık bir şey alsam yeter sanırım 100lira civarında görmüştüm bir yerlerde bakmak lazım artık.

мiŁenα.

1 milyarlık ta varmı gııı :honk:

harbiden ev kirası fiyatına ...ama zorunlu bacım ne edecen o kadar fazlaya kaçmicak marka olsun demicek ozman mecbur :-\

:love9: :love7: :love9:

ferda2

bizim arabada iki tane olacak ben de aralarına otururum valla kayseri istanbul arasını çekmekte zorlanacam arabayla :toothy10: :toothy10:

çağınım

biz aldık 375 tl ye chicconun 18 kg a kadar olanından daha fiyatı yüksek olanlarda var 600 -700 gibi ama o kadarınada gerek yok iyi oldu zaten zorunlu olması lazım koltuk olayının kucakta tehlike arz ediyo

neslihan

Demet_dk

neslihancım çok güzel miş hemde uygun
kullanıyomuusn memnunmusun

çağınım

güzelmiş güle güle kullansın :k06:

bizimkinden biz çok memnunuz  :binkybaby:

< ESLAL >

pahalıya almışsınız kızlar siz ben 50 liraya aldım gayette güzel ve kullanışlı beşiği arabayı filan burdan aynı mağzadan aldık renk renk çeşitli oto koltukları 50 liraydı ben pembe lila beğendim eşim kaşla göz arası değiştirip gri almış arabanın rengine uysun die  :D

--elif--

eslal cnm aldığın oto koltuğunun markası falan nedir bi yazsan bende netten alırım aynısını varsa banada çok pahalı geliyor oto koltukları seninki uygunmuş

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

civil diye bir bebek magzasi var ordada cok uyguna var oto koltuklari....

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

--elif--

http://www.civilim.com/pinfo.asp?pid=7488
ewet cnm bu güzelmiş ama ezgininki daha güzelse ondan alırım nette varsa

--elif--

AککORTįє

ezgiciimin dediği 9 aylık olana kadar kullanılan oto koltuğudur kızlar  :icon_thumright:

( oto koltuğu ana kucağı)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bu da benim kizimin ana kucagi yeni aldim 120€ esprit markasi oldugu icin ve burda pahali ana kucaklari....