27 Nisan , 2024, 19:02:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haziran' da Oto Koltukları Zorunlu Hale Geliyor!

Başlatan AککORTįє, 19 Nisan , 2010, 11:14:11

« önceki - sonraki »

zelis

AککORTįє

Alıntı yapılan: _AyŞe_ - 19 Nisan , 2010, 14:58:41
ilknur senınkı büyük olanındanmı

benimki bu :D

yok yok benimkide bundan ;

büyük oto koltuğu 1 yaşından sonra sanırım

мiŁenα.

evet diğeri 1 yaş bu 9 aya kadarmış..

ama benim oğlan içinde kayboluyor :ehi: :ehi: :ehi: ama seviyor içinde yatmaya arabada ve yemege falan gıttıgımızde bunun ıcınde duruyor güzel..ama evde denemedim hiç :icon_scratch: ya ben dik duryomuş gibi geliyor abana emniyetide kapatamıyorum kemeri oğlum küççük kalıyor :-\

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

:k06:

valla ben çıplak şekilde kullanamıyorum ; öyle kullanılması lazımmış. puset anne karnındaki şekle göre ayarlanmış onun yapılışı ve duruşu fizyoterapist bi arkadaşım böyle söylemişti

fakat gözünde gördüğü var hani yani eklim büklüm  :-\

ben doğduğundan beri kullanıyorum ama dediğim gibi çıplak değil . popo tarafına çok ince bi battaniyeyei kare yapıp koyuyorum üzerinde boylu boyunca kalın bi battaniye seriyorum

anca öyle  :icon_thumright:

мiŁenα.

hım bak öle denim evdede kullanırım ozaman eve ana kucagını falan kullanıyrum beşik dışında  :-\

bende dışarı çıkarken koyuyorum buna babamız battanıye koyuyor bırseyler yapıyor ama; senin dediğin gibi değil denerim öle bakim nasıl duruyor :k06:

мiŁenα.

bal oğlum paşa oglum maşallah sübhanallah :nazar: :nazar: :nazar:
bende çeker eklerim resmini  :ehi: :ehi: :ehi:

gülfer

Alıntı yapılan: _AyŞe_ - 19 Nisan , 2010, 13:42:09
Alıntı yapılan: gülfer - 19 Nisan , 2010, 13:33:53
kızlaaaaaar  :director: gittigidiyor.comdan aldım dün 35 tlye mağazadan yarın gelecek

kullanılmamış mı aldın tatlım...bazen ikinci elde sılıyorç..eğer sıfırsa çok uyguna almışsın :icon_thumright:

yok canım yeni kullanılmış değil hem kargoda onlara ait eğer almayan varsa hemen alsın yarın gelecek gelince

haber veririm size iyi olup olmadığını

мiŁenα.

kargoda içindeyse süper fiyat eger iyiyse forumdakilerede duyur belki almayan varsa uygun alır :icon_thumright:

AککORTįє

Demet_dk

bize bunlardan lazım markası Chicco 474 tl cikkk  :k06:

Aysenin dediği ana kucağından vardı bizimde ilk doğduğu zamanlar sevmedim iade ettim  :tongue3:

мiŁenα.

ben 5li set almıştım anakucagı çantası,kangurusu,puset,alt degişme bezi.....çanta ve pusetş kullanmadım..kanguru vaktı gelmedi.alt degişme ve anakucagını kulllandım kayınvalidemin evinde duruyor orda kullanıyorum...

yukardada oto koltugunu kullancam ama önce oğlum rahat ettiğine inanmam lazım...çünkü iki büklüm duruyor  :-\

мiŁenα.

Demet_dk

Alıntı yapılan: _AyŞe ♥♥ - 19 Nisan , 2010, 16:52:46
dmett uygunmuşş bacım çok :ehi: :ehi:

valla çok uygun ama ben 1000 tl lik olanlardan düşünüyorum
ucuzuna kaçmamak lazım dimi ayşecim  :k06:

AککORTįє

bu fiyat kadar ev kirası verenler var

evt bunlar pahalı çok ama şart; almak lazım

Zeynep_Sena

bende viyanadayim burdada zorunlu turkiyede olmasinada sevinmedim deil bebekler firlayip cikar valla bi kaza aninda filan cok tehlikeliydi bence fiyatlara gelince kaliteliyi ucuza almak lazim bence markalar hep kaliteli diye bisey yok burda ne kadar bilmiyorum bizim oto yok oto koltuguda yok :(