Haziran' da Oto Koltukları Zorunlu Hale Geliyor!

Başlatan AککORTįє, 19 Nisan , 2010, 11:14:11

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

canım ben aldım keşke almasaydım;Lakin şöyle birşey var anakucagının içnde bebek iyi yatıyor fakat oto koltugunda sanki oturuyormuş gibi dikmiş gibi geliyordu bana. :-[

tabi şimdi hep onun içinde anakucagınıda 1/1,5 ay kullandım. ::) 1 ay içinde alma bence 8)

tabi oto koltuğunun altına ince battaniyeyle düzleştirip rahat yatırılıyor oda var. :)

:love9: :love7: :love9:

pamuk&şekerim

slmlar bizdede ana kucağıyla araba koltuğu arası bişey var bebeğimiz henüz 2 aylık oturamıyo bizde aldına küçük bir yastık koyup yatırıyoz dolayısıyla emniyet kemeri takılacak kısım altta kaldığı için  pek koltuk gibi kullanamıyoz ancak 9. ayda tam otururken takabilirim kemeri.
napiim bende arkada bebişimle oturup emniyet kemeri görevi yapıyom koltuğunu sıkı sıkı tutarak :nazar: :)
[link=http://lilypie.com][img noborder]http://lb2f.lilypie.com/adH2p3.png[/img][/link]

@ssemra@

Kızlar sizlere şu ünlülerin arabaları var ya minibüs gibi onlardan lazım :)

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: @ssemra@ - 02 Haziran , 2010, 13:55:10
Kızlar sizlere şu ünlülerin arabaları var ya minibüs gibi onlardan lazım :)
bız onada sıgmayız arkaya romorkte takarıs :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

@ssemra@

ozaman karavan alın en iyisi, yada çift katlı otobüs  :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

valla balkız  bı daha ıkız dogurcagı ıcın ıkı katlı otobusu o alsın ben tek katla ıdare ederım  :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

@ssemra@

Büyük konuşma belki seninde başına gelir hatta üçüz falan olur bidahaki  :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

nedıyon kıs kalp kırızımı gecırtecenız bana allahım olmıyanlara nasıp etsın benımkılerıde salıklı bı sekılde kucagıma almayı nasıp etsın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

@ssemra@

Amin canım hayırlısıyla sağlıcakla kavuş bebeişlerine inşallah, cinsiyetleri bellimi merak ettim buarada?

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

daha bellı deıl 7 haftalıklar cok var ama drye göre ayrı cınsıyette olma olasılıkları faslaymıs cıft yumurta oldukları ıcın :amin:

@ssemra@

Allah hiç sıkıntı yüzü göstermeden tamamına erdirsin arkadaşım, ne güzel bişey iki katı yoğun yaşıycaksın bu güzel duyguları.

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: @ssemra@ - 02 Haziran , 2010, 14:59:13
Allah hiç sıkıntı yüzü göstermeden tamamına erdirsin arkadaşım, ne güzel bişey iki katı yoğun yaşıycaksın bu güzel duyguları.
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:darısı senın basna :amin:

elif35

kızlar ben bugün doktordan sonra pamidora girdim bakayım diye fiyatlara oto koltuklarında normal oto koltukları 70 milyon sallananları var onlarda 100 milyon dediler çok güzel şık ve kullanışlı gerçi bizim şimdilik arabamız yok olurda alırsak ordan alabilirim çok uygun geldi bana oyun parklarındada indirim varmış ben beşik alıcaktım taşınan beşiklerden bi baktık annemle 200 milyonluk oyun parkı 130 milyon 1 tane kalmış o modelden satılmış hep rengide tam bize göre pembe gri aldım hemen bende fırsattan istifade  :ehi: :ehi: o da çıktı aradan katlanması çok hoş bişey ama odasını yapınca katla kaldır

elif35

ben pamidorda baktım bugün normal oto koltuğu 70 milyon falan sallanma aparatıyla beraber de 100 milyon ben çok beğendim izmirdeki pamidorda fiyatlar böyle başka yerde pamidor varmıdır fiyatları aynımıdır bilmem  :dontknow:

zelis

bizim oto koltugumuz cocuk arabasina monte edilenden , cok kullanisli , alma imkani olanlara yavsiye ederim ,bi yere gittigim zamanda onun icinde yatiyor ,