Yüreğimin Satır Araları

Başlatan Balböceği, 19 Nisan , 2010, 01:45:58

« önceki - sonraki »

Balböceği

Öyle bir Zaman ki; Şehvetin peşinden Koşan ZÜLEYHA'lar Değil, İffetini Koruyan YUSUF'lar kınanıyor...

Balböceği

Öyle bir Zaman ki; Şehvetin peşinden Koşan ZÜLEYHA'lar Değil, İffetini Koruyan YUSUF'lar kınanıyor...

Balböceği

Erkeğin hanımına "Seni Seviyorum" Demesi Asla Kadının Kalbinden Çıkmaz..! ''♥ l Hz. Muhammed (S.a.v). ♥''.

Balböceği

Hz.Yusuf qibi temizini istiyosan !.. Hz.Meryem qibi iffetli olmalısın !...

Balböceği

Hiç haberin yokken sevdim ben sen'i ...
Bilirsin; ibadetin gizLi olanı makbuldür Sevgili...

Balböceği

Ey Yâr...Biliyorsun değil mi_? Her DUA'mda sen varsın..Haydi kalk Sevdiğim, Ezanlar semaya yükseliyor ; Önce Namaz'ımızı eda,
sonra da birbirimize Dua edelim.. ♥

Balböceği

Dedim, "Ne Güzelsin Yâr." Dedi, "Güzelliğim Neydiki?" Dedim, "Yüreğini Görmekti, Gözlerine Dalmaktı, İçindeki âşk'ı Bulmaktı."

Balböceği

Züleyha kadar sevsem. Rabbim bir YUSUF çıkarırmi karşıma.Haşa.! Gömleğinde gözüm yok. Kalbini açsIn bana dua dua..!

Balböceği

20 Ağustos , 2011, 00:27:39 #83 Son düzenlenme: 20 Ağustos , 2011, 00:33:35 ßăʟßöƈεğἶ
AŞK Acısı taşımayan Yürek ;Ya Deliye aittir - Ya Ölüye !

Balböceği

ÖyLe bir Yâr'e tutuL ki, gerekirse seni sürüye sürüye cennet'e götürsün..!

Balböceği

Züleyha'ca bakışlarıma Yakup'ca kör kaldın.Ey ahmak yüreğim! Kuyudan gelen her sesi sen Yusuf'tan mı sandın..

Balböceği

Ey Âşk durağım.. !Ey adından başka hiç bir söze dilimin dönmediği tek hecem.. Dudağıma öyle bir mühürlensin ki Duâ'n;Bu Duâ'ya ''Âmin'' demekten başka kelâmlara dönmesin diller.. !Ve Lâl olsun dilim, Sen'den başka isimleri anarsam ki eğer ..♥

Balböceği

Aşk}..!! Bilmektir Ey Sevgili..!! Bir Tek Yârı ßilmek..!! Onu Candan Daha AZİZ ßilmektir..!! Ondan Gayrı ßildiklerinin Hiçbir Şey Olduğunu, {Dünyanın Onunla Mana ßulduğunu ßilmektir}..!! Onun Selamı ile Gelen {BELA} Olsa ßiLe EYVALLAH Diyebilmektir..!!
...Hz. MevLana...

Balböceği

LEYLA Değilim {Yar}... Lakin Çağırırsan Çöllere Gelirim..!! Sana Yalan Halde Gelmem..!! Toplarım ÖZÜMÜ Yalın Halde Gelirim..!! Kapıyı Çaldığımda Kim o Dersen..!! ßEN oLmam Kapında SEN oLur Gelirim..!! SEN GEL YETER Kİ YOLA YÜK OLMAM YOL OLUR GELİRİM..!! ...(hz. mevlana)...

Balböceği

Eyy Gözlerime En Yakışanım..!! {aLnımın Yazısı, Ahiretimin Meyvesi Yâr'im}..!!
Dua Dua DöküLesim Var {Yüreğine}..!