12 Mayıs , 2024, 22:39:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

0-3 Yaş Bebek Bakımı

Başlatan AککORTįє, 18 Nisan , 2010, 23:02:19

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

:opucuk: sağol canommm

şimdik diyelim bize misafir gelcek;temizlik şart ikram hazırlanacak ama benim ev sobalı bebişi yanıma alamıyorum  :honk: bu durumda rica olunur yaz gelmeden misafir gelmeyin  :k06: :k06: biz pisliğe ve açlığa alıştık  ;)  :ehi: :ehi:

AککORTįє

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yahu bu kadar da açık sözlü olma

< ESLAL >

21 Nisan , 2010, 13:07:20 #18 Son düzenlenme: 21 Nisan , 2010, 13:32:56 < ESLAL >
napim şeker durum ortada yada gelince hilalle bakmaları şartıyla gelinebilir bende işlenirim buarada accuk  :ehi:  :ehi:

AککORTįє

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gercekten bebek kucuk oldugu zamn mısafır karsılamk cok zor oluyo mutlaka bı yardımcı sart

< ESLAL >

tmm ozaman hemen bekliyoruz  :D

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 21 Nisan , 2010, 13:33:25
gercekten bebek kucuk oldugu zamn mısafır karsılamk cok zor oluyo mutlaka bı yardımcı sart

evt yaa çocuğun bütün düzeni bozuluyor   :honk:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 21 Nisan , 2010, 13:33:25

aynen aynen  :-\

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

benım bebegım bıdecok meraklıydı bırılerını gordumu emmıyodu meraktan onlara bakıyodu bende baska odada emzırıyodum mısafır yalnız kalıyodu e ıkramlar falan aksıyo yanı epeyı zahmetlı :-\ :-\

βαlκιz

güzel paylaşım teşekkürler
bana misafir falan gelmiyoo gelsede kendi çayını kendi yaparr çaydan başka bişeyde vermem
iki çocukla yemek falan yapamam misafire yemek hazırla sofra kur kaldır olduu
:violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

) SaMiRa (

evet valla yaa bu insanlarda bile bile ne gelirler bilmem bide ikram olmazsa tek kaldıkları zaman da surat yaparlar... yani yardıma morale geleceklerine yemeye içmeye geliyolar olaak şeymi hiç  ;)

KUZEY

kızlar hepiniz bana buyrun gelin annem war ne de olsa o yapar :toothy10:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: