29 Nisan , 2024, 11:53:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Mrhb arkadaşlar, bende yeniyim..

Başlatan <<AyBüKe>>, 18 Nisan , 2010, 11:51:47

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 18 Nisan , 2010, 16:30:32
hoşgeldin aybükecim aramıza dilerimki en kısa sürede tekrardan anne olursun :opucuk:

Hoşbuldum Nermincim, sana da çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. Allah isteyen herkese o güzel duyguyu nasip etsin, 3 ayda olsa o duyguyu yaşadım sayılır, harika bişeymiş  :y25:  Rabbim herşeyin hayırlısını versin :amin:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм - 18 Nisan , 2010, 17:32:49
hayirlisi olsunn uuzlmeee evt daha cok tazeyiz daha cok cocuk yaaprizzz  :opucuk: :opucuk:

ben cikar cnm sofra hazirliycam gorusuruzzz  :opucuk: :opucuk:

Kolay gelsin canımm :opucuk:

AyNi

benim doktorum da bana en az 3 ay bekle dedi hatta 4-5 ay daha iyi olur dedi. bende 2 ay korundum bu ay korunmadım... ama şuana kadar hamile değilim  :y25: hayırlısı olsun inşallah

♥ღвüşяαღ♥

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: AyNi - 18 Nisan , 2010, 18:25:13
benim doktorum da bana en az 3 ay bekle dedi hatta 4-5 ay daha iyi olur dedi. bende 2 ay korundum bu ay korunmadım... ama şuana kadar hamile değilim  :y25: hayırlısı olsun inşallah

Hayırlısı olsun canım, belki kafana taktığın için olmuyordur. Streste çok etkiliyor diyorlar. Daha önceden hamile kaldıysan yine olur inş. merak etme canım .. Allah hayırlısını nasip etsin herkese  :amin:

Demet_dk

Aramıza hoşgeldin aybüke
inşallah kısa zamanda tekrar hamile kalırsın

ertl

betüs26

AYBÜKECİM HOŞGELDİN ARAMIZA DOKTORUN NORMAL OLANI SÖYLEMİŞ KESİNLİKLE ARA VER CANIM BENİMDE  DÖRDÜNCÜ HAMİLELİK 33 HAFTALIK YANİ 8 AYLIK HAMİLEYİM DİĞER ÜÇÜ  MALESEF DÜŞÜK BİRİ ÖLÜ DOĞUM OLDU İÇİMDE ÖLMÜŞTÜ 26 HAFTALIK BİRİ BOŞ KESE ÖLÜ DOĞUM YAPTIKTAN SONRA 6 AY ARA VERDİM VE BENCE ÇOKTA İYİ OLDU AMA BEN BU SÜRE İÇİNDE FOLİC PLUS KULLANDIM KAN PIHTILAŞMASI ÇIKTI BENDE ÇOK İLERİ SAFHADA DEĞİL AMA VAR ŞİMDİ HERGÜN İĞNE VURUYORUM 8 AYDIR ANNE OLMAK ÇOK ZOR ALLAH İNŞALLA KİMSEYE YAŞATMAZ KUCAĞIMIZA ALIRIZ İNŞALLA SENİNDE OLUR YİNE CANIM ALLAH BÜYÜK BEN HİÇ PES ETMEDİM HEP DUA ETTİM   HERŞEY NASİP

betüs26

BU ARADA BEN DE ESKİŞEHİRLİYİM VE BURDA OTURUYORUM SEN BARTINDASIN DEĞİL Mİ ŞİMDİ

<<AyBüKe>>

Çok teşekkür ederim arkadaşlar, tekrar hoşbuldum  :)

<<AyBüKe>>

Evet cnm bartında oturuyorum şu anda, eşimin işi dolayısıyla .. Ağustos ayında evlendim. Üniversiteyi de eskişehirde okudum..  Bartın çok küçük bi yer.. Eskişehirden sonra çok tuhaf geldi, çok özledim orayı  :y25:  Kısmetse 23 nisanda eskişehirdeyim, 2 hafta kalıcam.. Doya doya gezicem :D  Betüşcüm senin yazılarını üye olduğum günden beri okuyorum, çok üzülmüştüm :y25:  Ama Allah yüzünü güldürmüş ne güzel, az kalmış sayılır. Hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın inş. bebişini   :amin:  :nazar: Neler atlatmışsın ama sabretmişsin, bana çok güzel bi örneksin.. Bende dayanıcam, sabredicem. İnanıyorumki Allah'ım benimde yüzümü güldürücek zamanı geldiğinde hayırlısıyla  :amin:  İsteyen herkesi anne yapsın Rabbim  :amin:

gülfer

Alıntı yapılan: Aybuke_74 - 18 Nisan , 2010, 11:51:47
Günaydın arkadaşlar .. Bende yeni aranıza katıldım. 8 gün önce düşük yaptım, ilk bebeğimdi  :y25: Adım aybüke, 23 yaşındayım. Düşük yaptıktan sonra bu konuyla ilgili yazıları okurken buldum bu siteyi ve üye oldum. Yazılarınızı okurken kaptırıyorum kendimi, zaman nasıl geçiyor anlamıyorum :) Bebeğini kaybettikten sonra yeniden hamile kalan arkadaşları okuyunca moral buldum gerçekten. Umarım hepimiz için güzel paylaşımlar olur  :D

hoşgeldin aybuke geçmiş olsun adım gülfer 20 yaşındayım 1yıllık evliyim istanbulda yaşıyorum bende düşük yaptım canım

ama 3ay bekledim ve 4.ay hamile kaldım şuan 19+4 günlük hamişim inşallah en kısa zamanda sende hamile kalırsın  :flowers: :flowers:

<<AyBüKe>>

Hoşbuldum gülfercim.. Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için  :opucuk:  Hayırlı olsun, inş. hayırlısıyla alırsın sende bebeğini kucağına   :amin:  :nazar:  Zor günler geçiriyorum bende, ama inanıyorumki Allah'ım benimde yüzüme gülücek birgün  :amin:  İsteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim canım  :D

NEZO40

NEZO40