28 Nisan , 2024, 16:51:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

merhaba arkadaşlar

Başlatan bebişim, 12 Mart , 2008, 15:23:33

« önceki - sonraki »

bebişim

canım benim inşallah sorunlar hallolur ve bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın ne gibi bi sağlık sorunu var sakıncası yoksa yazarmısın
dÜnYaYa HoŞgElDiN MiNiK PrEnSeSiM ...

[url=http://www.

sevda

cANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN VE ALLAH SAĞLIK VE SIHHAT VERSİN ÖNEMLİ OLANDA BU ZATEN .... ;) :opucuk: SEN SAKIN CANINI SIKMA OLDUMU .. :flowers:

mavili

umarım kimse yaşadıklarımı yaşamaz bebegimin beyninde 2 taraflı kist oldugunu söylediler yani koroid pleksuslarda anekoik görüntü yazıyordu detaylı ultrasonda beyin damar aglarıyla ilgili bir sorun 3 lü test yaptırdım ama sonuçlarını henüz doktora gösteremedim sonuçlar iyiyse bu kistler 6 aylık olana dek yavaş yavaş kaybolurmuş ama test sonuçları da kötü çıkarsa orasını düşünmek bile istemiyorum hep olumlu yanından bakıyorum şuan ve sadece dua ediyorum akrabalarımın hiçbirine sorun oldugunu söylemedim iyileşecegine inanıyorum kimseyi üzmek istemiyorum şuan yaklaşık 4.5 aylık olduk kızımla ismine bile karar vermiştik alkım dilruba olacak gerçi bu sadece bir tanesi seçtiklerimizin ılgın,almira,eslem,ecrin,zülal,ela    aslında bayagı da çokmuş neyse Allah herkese herşeyin hayırlısını nasip etsin
:amin: :nazar:

sevda

cANIM BENİM BENCE SEN ENGÜZEL ŞEYE DÜZELİCEĞİNE İNANIYORSUN EN DOĞRUSUDA BU ZATEN HEP OLUMLU DÜŞÜNMEK VE POZİTİF OLMAK BENCE HERŞEY DÜZELİCEK VE BUNLARI HİÇ HATIRLAMIYCAKSINIZ BİLEEE.. ;)