Aspirin ile Selülit Giderme Yöntemi

Başlatan Balböceği, 16 Nisan , 2010, 14:07:34

« önceki - sonraki »

Balböceği

Suna Dumankaya'dan Aspirin ile Selülit Giderme Yöntemi

Yine Dumankayanın formüllerinden, ben faydasını gördüm,mutlaka deneyin derim.Formül;10 limonun suyu,20 aspirin,limonun suyu kadar susam yağı.
Bu karışımı iyice karıştırıp sorunlu bölgelere sürün, biraz emdikden sonra yarım saat sorunlu bölgeleri çalıştıracak şekilde spor yapın ya da dansedin.2 hafta içinde farkı göreceksiniz,ilk hafta bile çok farecek.
Siz de kurtulacaksınız,inanın

Alintidir ..

karapnr

mervemm

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)

BoNCuK GöZLüM

ya kızlar deneyipte faydasını görenler lütfen yazsınlar bu genç yaşımda selülitle başım belada tatile gidecez bu durumdan kurtulmak istiyorum bide yaa benim çatlaklarım var onlar içinde böyle bitkisel bir yöntem var mı 2 kilo aldım evlendikten sonra hemen çatlaklar oluştu  :'(   hamile kalınca nasıl olurum bilemiyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Lă_Tăhzen!

Balböceği

Alıntı yapılan: aselsare - 22 Haziran , 2010, 17:20:41
10 limonmu   :-ooo çok fazla degilmi  :k06:
o kadar selulite yetmezmi kizzz bendede var  :ehi: :ehi:

BoNCuK GöZLüM

karapnr

aspirine acımam da limon ziyan olucakmış gibime geliyo cesaret edemiyorum açıkçası :dontknow:

Balböceği

Alıntı yapılan: karapnr - 25 Haziran , 2010, 15:23:53
aspirine acımam da limon ziyan olucakmış gibime geliyo cesaret edemiyorum açıkçası :dontknow:
cnm limonda ne var kiz  :k06: :k06: hem faydasi olmaz diye bisey yok ise yaramasa bile vucuda limon

cok yariyor ben elllerimi yuzumu limonla ovuyum hep  :k06:

Aytii

Selülit vücutta gereklidir heleki bayanlar için

genelde genetiktir eğer ailede yapısal olarak varsa ne yaparsanız yapın kurtulmanız çok zor tekrar yerleşir

benim ablam okadar spor yaptı futbol takımında oynuyordu ve her hafta her hafta maçlara gider idmanlara katılırdı ama gelin görünki hem selülitli hemde kaslı bacakları vardı bende oturunca basınca oluyor mesela ama ayaktayken okadar görünmüyor genelde sıkınca çok çıkar

düzenli spor ve su tüketimi biraz da olsa giderir aslında ama tam olarak geçirmez vücut yağ depoluyor nede olsa yapacak bişey yok  :dontknow:

derbeder

ben selulitin daha ne oldugunu bile bilmiyordum  :ehi: :ehi: ben bildigimi saniyordum; su damarlar cikar ya ben onu selulit diye biliyordum :ehi: sonra esime sordum anlatti. :ehi: cahillik basa bela ne yaparsin..ama esimin dedigine gore selulit yokmus bende cok sukur ;D bi ara bacaklarimin fotosunu cekip koyarim merak edenler icin  :ehi: :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi:

Benim esimde sende slulit var demisti  :ehi:

Emine

Bunu ben de duymuştum hatta susam yağı aldım ama yapmaya vakit bulamıyorum. Tam yapayım diyorum bakıyorum limon kalmamış :) Susam yağı,aspirin, limon ve ben hazır olunca deneyeceğim yazarım sonucu  ;D

buse06

Güzel bir diyet ile de selülitlerden kurtulabilirsiniz. Ancak kesinlikle spor çok önemli ve kiloda tabikide. Zor olan spor ama bunu mutlaka yapmamız lazım. ben hem diyete hemde spora başladım inşallah bıkmam ve sonuç alırım...

http://www.bitkiselkitap.com/cilt-bakimi/moda/cilt-bakimi/selulitlerden-kurtulma-diyeti.html