29 Nisan , 2024, 09:22:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğlumu tutamadım içim kan ağlıyor

Başlatan çanakkale, 16 Nisan , 2010, 12:10:04

« önceki - sonraki »

gökkusağı

allahım sabır versin başın saolsun arkadaşım çok zor bi durum  diicek bişey bulamıorum  :y25: :y25:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

Demet_dk

canım Allah sabır versin  :amin:
çok etkilendim çok ta kötü oldum  :y25: adıda doruk muş yavrucağın mekanın cennet olsun küçük melek  :amin:

miray

:y25:  :y25:  :y25:  :y25:
tüylerim diken diken oldu
rabbim sabırlar versin

EMEL 26

çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm allah sabır versin allah  yardım etsin.
Kızlarımla hayat çok güzel💖

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

dıyecek laf bulamıyorum bu durumlarda
allah sabır versın çanakkalecım  :amin: :amin: :amin:
çok çok uzuldum  :( :( :( :(

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

rabbim sabır versin canım  :amin: :amin: cok ama cok üzüldümmm okurken göz yaslarımı tutamadım  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

ertl

çok üzüldüm  :y25: :y25: :y25: :y25:

allah sabrını arttırsın canım  :y25:

♥ღвüşяαღ♥

çok geçmiş olsun hayatım
hiç üzülme sana şefaat edecekk bir oğlun var artıkk :amin: :amin:

AyNi

Çok geçmiş olsun, Rabbim sabır versin inşallah  :y25:

SABIRTAŞI

başın sağolsun canım ALLAH GERİDE  kalanlara sana uzun ömür versin....çok üzüldüm inan....ama elden ne gelirki başka...ALLAH sabrını daim etsin.....sana güç kuvvet versin.....inşallah yine sağlıklı sıhhatli bebişin olur......demekki kısmeti o kadarmış yavrucağın......seni en iyi ben anlarım benim oğlumada ölecek demişlerdi çok kahroluyordum...ama şükrümü hiç eksik etmedim yinede MEVLAMDAN... ve doktorların ölür dediği yavrum şükürler olsunki çok iyi şuan ve 7 yaşında...ama hala üzülüyorum yavrum için dünyaya gözünü açtı hastanede 3 ay ne acılar çekti.....her ne olursa olsun şükredelim halimize....RABBİM in elbet bi bildiği vardır......hakkımızda herşeyin hayırlısını versin RABBİM...... üzülme ne olur onun şu an bi melek olarak seni beklediğini düşün....

çanakkale

hepinize ayrı ayrı teşekkürederim allah  benim yaşadıklarımı  kimseye yaşatmasın dayanması gerçekten çok zor ama elden gelen bişey  yok yüce allahın takdiri allah yapısını  kul yapamıyor dularım baldan tatlı oğlum doruğuma
ALLAHIM BİZİ  KORU

can yine cannnn

ay çok fena oldum okurken :crybaby2: :crybaby2: çok zor bir durum bende 25 haftalık hamileyim inanki ürktüm birden rabbim sana sabırlar versin  canım çok geçmiş olsun allahım dayanma gücü versin evlatlarımızı korusun rabbim :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

nisan rüzgar

basınsagolsun cnaım ...allah sabırlıar versin :y25:

ışıltı27

canım benim senin acını çok iyi anlıyorum benimde 6,5 aylıkken kaybettim oğlumu ama bunların hepsi bir imtahan senin bebeğinde benim bebeğimde cennette bizi bekliyorlar güçlü olmalısın Allah daha nice güzel evlatlar nasip eder inşallah yanlış anlama yaşadığın çok zor bit durum seni anlıyorum destek için bir psikiyatriste gitmen bence iyi olur... ben de halen oğlumun çorabını çantamda taşıyorum... ona bakıyorum ve beklediğini biliyorum

şipidik şipidik yüzen balik

canım Allah sabır versin kıyamam meleğin cennette bekleyecek seni başın saolsun