kocişkolarınızı kıskanır mısınız,neden???

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 15 Nisan , 2010, 01:01:04

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

aysenur eşinde haksız sayılmaz yani bacımm beyazlara burunmussun tabi dikkat çeker çileden çıkarma enişteyi  :k06:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 01 Mayıs , 2011, 20:18:27
aysenur eşinde haksız sayılmaz yani bacımm beyazlara burunmussun tabi dikkat çeker çileden çıkarma enişteyi  :k06:

Nur'um ama cok nadir beyaz giyerim, hani oyle içim gorunen biseyde degil
beyaz ama kalin kumas etek, bide hava gunesliydi ne guzel hep siyah hep siyah biktim
az suslenince cildiriyo bizimki  ;D

bebişim616161

elimde olsa eşim çalısmıyor olsada ben çalısıyor olsam
ewde pencerelere çivi çakar perdeleri çeker işe giderkendekapılara kilit vurup giderdim okadar yanii ama çalısmak zorunda olduğundan malesef yapamıyorum vee çook mtsuzumm :sad1: :sad1:

Aytii

Alıntı yapılan: ● GϋŁ ßαКιşŁιм ● - 01 Mayıs , 2011, 19:58:13
Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 01 Mayıs , 2011, 19:53:06
:ehi: Ne güzel.Benim eşimde yolda sağıma geç soluma geç der çok hangi yön yoğunsa o yönün tersine alır beni. :k06: Eğer teksekte ahtapot gibi sarar :toothy10:

ayni ayni aysecim  :ehi: sag sol yapmaktan bi hal oldum  :ehi: :ehi:
eger ceyhun olmasaydi kolunu omzuma atardi, garibim puset itiyodu pek tutamadi elimi filan
koluma gir diyo  :k06: o puset itiyo bende koluna girdim cocuk gibi  :ehi:
hadi baba gezdiy bijii diyodum  :k06: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 19 Nisan , 2010, 23:13:22
ben eşimi çok kıskanırım ona da belli ederim çünkü eşimin çok hışuna gidiyor ksıkanıldığını hissetmek.ama en çok akrabalarından kıskanırım ilgi odağı ben olmam lazımm.eşimde benşi kıskanır ama karışmaz

Aynen ılkaycım aynen benımkıde oyle bırebır bızı tarıf ettın sen yaaaa     :k06:

tweety0555

kıskanırım ama asla ona bellı etmem hatta o ah kızlar benı beklıyor ben bır gıdım der su karızmamı bır gorsunler der sırf benı gıcık etmek ıcın  bende derım kı o karızmayı 29 una kadar kımse farketmedı ben aldıktan sonra kım farketsın :ehi:  :ehi:yada aman gıtte bırı alsın senıde bende kurtulım derım  :k06:nıye oyle dıyon bak bır gun gercekten alırlarsa gorursun dıyor :ehi: