sonunda bebeğğime kavuşştum..

Başlatan sarisinn, 14 Nisan , 2010, 14:58:20

« önceki - sonraki »

miray

canımmm cok gecmiş olsun tebrikler  :flowers:  :flowers:
hayırlısıyla güle güle büyüt bebişini  :k06:  :k06:

sarisinn

çok sağolun arkadaşlar..hepinizi çook öpüyorum.. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:allahım isteyen herkese yaşatsın..darısı doğuracak olanların başına...

sarisinn

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 14 Nisan , 2010, 20:11:33
Alıntı yapılan: SaRıŞıNN.. - 14 Nisan , 2010, 14:58:20
arkadaşşlar sıonunda 20 gün erkende olsa bebeğğime kavuşştum..çok zor bi doğğum yaşşadıım..bebeğğim ve ben ölümde döndük..bebeğğimin boğğazıına kordonu dolandıı ve bebeğğim çııkmakta zorlandıı..doğğumdan sonra küveze koydular..şşimdi allaha şşükür çok iyi ... :) zorda olsa kucağğııma aldıığğıımda ki mutluluğğu hiç bişşeye değğişşmem
canım benim gözün aydın  çokkkkkkkkkkkk sevindim :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: kurtuldun sağlıcakla normal doğum bu tabiki zordur allah kolaylığını vermiş sanada bebeğinede bişey olmamış allahım analı babalı büyütsün canım benim darısı benim ve hamişlerin başına  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:nasıl oğlumuz senin güzelliğinden almışimı annesi :nazar: :nazar: :nazar:
sağol canım valla oğlum bana  hiiç benzemedi..aynı babası..bakalım belki zamanla birazcıkbenzer bana..

sarisinn

Alıntı yapılan: _AyŞe_ - 14 Nisan , 2010, 16:24:31
canımmmmmmm inanmıyorum ..çok sevindim..hyırlısıyla aldın kcuagına demek... :muzz: :muzz:

rabbim agız tadıyla huzurla ,sağlıkla büyümeyi nasip etsin :amin: :amin:

aynı sorun bendede vvardı...allaha şükür miniklerimiz sağlıkla yanmızdalar :amin: :amin:

evet canım allaha şükür yanımızdalar..senin erken farkedilmiş sezeryana almışlar..ben son doktor randevuma gitmeden doğum başladı oyüzden benim doğum anında farkettiler..az daha bebeğimi kaybediyodum..kalp atışalrı duruyodu doğum anında hep kalp atılarını dinledler.çok kötü bi duyguydu anlatamam..heycan yaptım beni solunum cihazına bağladılar..ıkınmaktan yüzümdeki bütün kılcal damarlar çatladı..resmimi koyduğumda görürsünüz canım..çok felaket olmuştum..doktorum bebeğim için ölümden döndürdük dedi..çok kötüydü..hatırladıkça kötü oluyorum.allahıma bin şükür  kurtulduk ikimizde..oyüzden sen şanslıydın ayşecim erken farkedilmiş..allahım bebeklerimize uzun ömürler versin..

мiŁenα.

Alıntı yapılan: SaRıŞıNN.. - 16 Nisan , 2010, 20:40:38
Alıntı yapılan: _AyŞe_ - 14 Nisan , 2010, 16:24:31
canımmmmmmm inanmıyorum ..çok sevindim..hyırlısıyla aldın kcuagına demek... :muzz: :muzz:

rabbim agız tadıyla huzurla ,sağlıkla büyümeyi nasip etsin :amin: :amin:

aynı sorun bendede vvardı...allaha şükür miniklerimiz sağlıkla yanmızdalar :amin: :amin:

evet canım allaha şükür yanımızdalar..senin erken farkedilmiş sezeryana almışlar..ben son doktor randevuma gitmeden doğum başladı oyüzden benim doğum anında farkettiler..az daha bebeğimi kaybediyodum..kalp atışalrı duruyodu doğum anında hep kalp atılarını dinledler.çok kötü bi duyguydu anlatamam..heycan yaptım beni solunum cihazına bağladılar..ıkınmaktan yüzümdeki bütün kılcal damarlar çatladı..resmimi koyduğumda görürsünüz canım..çok felaket olmuştum..doktorum bebeğim için ölümden döndürdük dedi..çok kötüydü..hatırladıkça kötü oluyorum.allahıma bin şükür  kurtulduk ikimizde..oyüzden sen şanslıydın ayşecim erken farkedilmiş..allahım bebeklerimize uzun ömürler versin..

evet benimki farkedilmişti çoktandr..allah korumuş sizi bebeğini sana seni eşine vesevdiklerine bağışlamış... :amin: :amin:

olsun geride kaldı o günler şimdiiiii rsim bekliyoruz hadiiii :nazar: :occasion5: :occasion5:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

arkadaşşlar sıonunda 20 gün erkende olsa bebeğğime kavuşştum..çok zor bi doğğum yaşşadıım..bebeğğim ve ben ölümde döndük..bebeğğimin boğğazıına kordonu dolandıı ve bebeğğim çııkmakta zorlandıı..doğğumdan sonra küveze koydular..şşimdi allaha şşükür çok iyi ... :) zorda olsa kucağğııma aldıığğıımda ki mutluluğğu hiç bişşeye değğişşmem
Cnm benim gecmis olsun gozun aydin olsunnn

cok sevindimm rabbim saglik sihhat versin kuzunaaa  :amin:

:muzz: :muzz:

sarisinn

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм - 17 Nisan , 2010, 12:03:44
Cnm benim gecmis olsun gozun aydin olsunnn

cok sevindimm rabbim saglik sihhat versin kuzunaaa  :amin:

:muzz: :muzz:

sağol canım benim.en kısa zamanda darısı başına.. :opucuk:

ırmak184

tebrik ederim canım  :flowers:  :flowers: allah analı babalı büyütsün inş.  :amin:  :amin:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

sarisinn

ponçik

Çok zor ve sıkıntılı olsa da sonunda yavruna sağlıkla kavuştuğun öncelikle tebrikler canım  :flowers:
Allah hep güzel yazılar yazsın  :amin:
sana ve eşine bağışlasın
gözünüz aydın olsun  :hello2:

sarisinn

amin canım benim..güzel dileklerin için çok teşekkürler.... :opucuk: :opucuk:

insu

Allah analı babalı büyütsün inşaallah   :love8:   :) Darısı başımıza :amin:
Herşeyin hayırlısı...

sarisinn

amin canım benim..allah isteyen herkese nasip etsin.. :amin: :amin: :amin: :amin:

βαlκιz

resim koysana canım görelim seni ve bebegi merak ettim  :sunny: :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: