sonunda bebeğğime kavuşştum..

Başlatan sarisinn, 14 Nisan , 2010, 14:58:20

« önceki - sonraki »

sarisinn

arkadaşşlar sıonunda 20 gün erkende olsa bebeğğime kavuşştum..çok zor bi doğğum yaşşadıım..bebeğğim ve ben ölümde döndük..bebeğğimin boğğazıına kordonu dolandıı ve bebeğğim çııkmakta zorlandıı..doğğumdan sonra küveze koydular..şşimdi allaha şşükür çok iyi ... :) zorda olsa kucağğııma aldıığğıımda ki mutluluğğu hiç bişşeye değğişşmem

nisan rüzgar

canım ...süper bi haber :hieyt:allah ömürboyuu ayırmasın sizi ....hayırlı evlat olsun inş canım  :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ay canim benim rabbim anali babli büyütsün insallah...darisi tüm istiyenlere :amin:

en kisa zamanda resimleri belyioruzz

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Allah analı babalı büyütsün canım,bir ömür yavrunun güzel günlerini gör inşallah

❤ հმzεlἶო ❤

hayirli olsun. insallah saglikla buyutursun  :nazar:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

βαlκιz

canıımm hayırlı olsun gözün aydın
allah analı babalı büyütsün
ve geçmiş olsun neyseki atlatmışınızz
:nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

canımm hayırlı uğurlu olsun inş tebrik ederim.  :flowers: atlatmışsınız çok şükür  :nazar:

Allah analı babalı büyütsün inş  :amin:

мiŁenα.

canımmmmmmm inanmıyorum ..çok sevindim..hyırlısıyla aldın kcuagına demek... :muzz: :muzz:

rabbim agız tadıyla huzurla ,sağlıkla büyümeyi nasip etsin :amin: :amin:

aynı sorun bendede vvardı...allaha şükür miniklerimiz sağlıkla yanmızdalar :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9:

buket_berru

canım Allah sağlık huzur versin darışı başıma :)
***berru***

Demet_dk

Tebrik ederim çok geçmiş olsun
Allah analı babalı büyütsün sağlıklı akıllı uslu hayırlı evlat olur inşallah  :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

allah analı babalı buyutsunn  :amin: rabbim nazarlardan korusunn  :nazar:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

can yine cannnn

Alıntı yapılan: SaRıŞıNN.. - 14 Nisan , 2010, 14:58:20
arkadaşşlar sıonunda 20 gün erkende olsa bebeğğime kavuşştum..çok zor bi doğğum yaşşadıım..bebeğğim ve ben ölümde döndük..bebeğğimin boğğazıına kordonu dolandıı ve bebeğğim çııkmakta zorlandıı..doğğumdan sonra küveze koydular..şşimdi allaha şşükür çok iyi ... :) zorda olsa kucağğııma aldıığğıımda ki mutluluğğu hiç bişşeye değğişşmem
canım benim gözün aydın  çokkkkkkkkkkkk sevindim :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: kurtuldun sağlıcakla normal doğum bu tabiki zordur allah kolaylığını vermiş sanada bebeğinede bişey olmamış allahım analı babalı büyütsün canım benim darısı benim ve hamişlerin başına  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:nasıl oğlumuz senin güzelliğinden almışimı annesi :nazar: :nazar: :nazar:
can dediklerim....

✿sweet_sweet✿

masallah benim arkadasimaa.. bebegini saglicakla buyut insallahh canimmm :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın  :amin: :amin: :amin:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

elif35

tebrik ederim canım zor olmuş ama çok şükür atlatmışsınız Rabbim sağlıklı bol sütlü günler versin inşallah hayırlı bir evlat olur anasına babasına  :flowers: