28 Nisan , 2024, 12:06:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

LUIS VUITTON ÇANTALAR

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 13 Nisan , 2010, 01:59:54

« önceki - sonraki »

fıstık

CANIM ZEVKTEN ÖTE BİRAZDA MADDİ MESELE  :)

HEP MARKA GİYİNİYOSAN TABİKİ ÇANTAN AYAKKABIN ONA GÖRE OLUR  :icon_thumright:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gercekten zevk meselesi bir ara bende louis furyasindaydim hemde cakmada degil gecmis zaman simdi gormek istemiyorum ya ben herkeste olan seyleri kullanamiyorum diceksin senin aldigindan yok mu vardir elbet ama elimi atsam carpmiyorum :k06:
Klasigimdir mesela Lacoste bayiliyorum :love9:
Simdi de Kipling :hieyt:
Gercekten 200-300 gibi bir butce ayirabiliosaniz bir cantaya bu markalari oneririm orjinal olmus olur en azindan..
Dedigimiz gb zevkler ve renkler tartisilmaz o ayri :flowers:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 29 Ocak , 2012, 23:47:53
Vallahi louis cantalari gormekten gina  geldi herkesin elinde unlulerde bile cakmalari var :ehi:
Cakma taraftari degilim cok belli oluyor cakmaya 200 verecegime orjinal kipling alirim daha iyi biliyorsunuz kiplingler bu sene yine revasta ve coook guzel modelleri var tavsiye ederim :icon_thumright:

ozaman benım çakma luıs'ı millet hep anlamıstır :D tuh rezil oldum özellikle marka duskunu bi ulke olan burda hiç takmıyım bari  :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 30 Ocak , 2012, 07:15:41
Vallahi louis cantalari gormekten gina  geldi herkesin elinde unlulerde bile cakmalari var :ehi:
Cakma taraftari degilim cok belli oluyor cakmaya 200 verecegime orjinal kipling alirim daha iyi biliyorsunuz kiplingler bu sene yine revasta ve coook guzel modelleri var tavsiye ederim :icon_thumright:

ozaman benım çakma luıs'ı millet hep anlamıstır :D tuh rezil oldum özellikle marka duskunu bi ulke olan burda hiç takmıyım bari  :ehi:
Nurum valla pazardaki cakmalara ok veriyorum ama 200-300luklere hayir :ehi:
Sonucta o paralara hakiki cantalar var :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 30 Ocak , 2012, 07:15:41

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Lă_Tăhzen!

:ehi: :ehi: :ehi:

Gözde çakma oldugu anlasıldıgı dedıkten sonra takmıyorum geceleri takıcam  :ehi:

Diğer çakmalarımı takıyorum hep çakma yahu benim çantalar  :'(

Lă_Tăhzen!

son sözune bittimmm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

made in miray  :toothy10:

fıstık

ben bu yazıya yorum yaptım

sonra gittim çakma louis vuitton çanta aldım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ama çok güzeldiiiii hakiki çakma  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

200 liraydı fiyatı ama arkadaşım benim için getirtti hemide çok ucuzaaaaaa  :muzz: :muzz: :muzz:

Lă_Tăhzen!

EKLESENEEE MERAK ETTİMMMM  :k06:

FAZLA MERAKTA IYI OLMAZ AMA NNEYSE  :muzz:

fıstık

çanta yarışmasında vardı ama  :k06:

pc den silmediysem ekliyeyim  ;)

fıstık

yarışmadaki resimler duruyor 2 nolu çanta  :k06:

Lă_Tăhzen!

HII BİLDİM BEN DE DAHA YENİ BUGUN ALDIN SANMISTIM  :k06:

GÜZEL  ÇANTA IYI GUNLERDE KULLAN

fıstık