29 Nisan , 2024, 23:14:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

LUIS VUITTON ÇANTALAR

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 13 Nisan , 2010, 01:59:54

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

bende luıs vuıtton'un çantasını yani çakmasını  ;D üsküda'dan 10 liraya aldım heryerde 25'di 10 a aldım  :hello2:

sırf hosuma gıttıgı ıcın

3 milyara 3 milyar tane çanta alırım ben   ;D 

Balböceği

...ŞehzadEfe...

benim eşim bu işinden önce vakkonun desanın çantalarının modellerini çıkartıyordu sanıldıgı gibi pahalı olmuyor işte sadece deri kalitesi derdi hep yani abartılıcak kadar degilmiş ama elden ele fiystları yükseltiyorlar onun sayesinde bir sürü çantam olmuştu marka takıntım yoktur genelde beşiktaş çarşısında güzel çantalar bulur ucuzda oluyor
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

tweety0555

komsum kırada oturuyor ama gosterıs meraklısı yanı ev alacak parası var ama gosterısı yapacagı eve karak vermıyor kocası sırf cenesı dursun dıye almıs oyle duydum ..cok sacma ..abı ben gercegı yada sahtesı anlamm kı hatta bana gelırken takmıs ben farketmedım bılem dıger komsum soyledı ...yaw bır alt kata cantayla ınılırmı yahu :toothy10: :toothy10:

Balböceği

valla özlem süpermiş  :ehi:

Ah benim yanıbaşda böyle insanlar olsa hergün

Eğlence çıkardı  :toothy10: şaka gibiler  :ehi:  

___kıymık___

bızım burdakı pazarda 45-70 arası  :laughing7:
hatta ögretmenler gununde aldım yolladım :k06:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

fıstık

Balık kavak ağacına çıktığında bende vericem 2 milyar bi çantaya  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

KONYALI

YEŞİLKÖY PAZARINDAN ALIYORUM BEBEK ÇANTAM BİLE LOUIS VUITTION...200-300 CIVARINDA ALABILIRSINIZ...

tweety0555

KIZ 300 400 NE KIZ BEN 100 BILE VERMEM CANTAYA HANI CANTA ALTINDAN DESELER GENE VERMEM CUNKI GONLUM COK CABUK GECIYOR...

EDAAA VALLAHI BENDE GULUYORUM HANIM BIZIMLE GUN YAPMADI EVINE COCUKLAR GITEMSIN DIYE :caca:HASBAM :igrenc:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: tweety0555 - 29 Ocak , 2012, 20:51:08
KIZ 300 400 NE KIZ BEN 100 BILE VERMEM CANTAYA HANI CANTA ALTINDAN DESELER GENE VERMEM CUNKI GONLUM COK CABUK GECIYOR...

EDAAA VALLAHI BENDE GULUYORUM HANIM BIZIMLE GUN YAPMADI EVINE COCUKLAR GITEMSIN DIYE :caca:HASBAM :igrenc:

aynen canım  çanta için yuksek miktar ödeyenlere saygım var sonuçta kendi paraları ama bıraz da şaşırıyorum.... Bazen bugun ne giysemi izliyorumda elindeki çanta bir işe yaramıyor verdıklerı mıktarı duyunca şaşırıp kalıyorum yuhh dıyorum ne gerek var memlekette okadar aç şefil varken   :-\zenginin parası züğürdün agzını yorarmış  :k06:

tweety0555

YA EMIN OL GECEN BIR CANTA ALDIM SAMSUN  DA BOYLE HEP OGRETMENLERIN ALISVERIS YAPTIGI AMA COK KOHNE BIR DUKKAN BENDE YENI BULDUM  45 DEDI VERMEM DEYINCE 35 E VERDI ALDIM DEDI KI COFTLIKTE DUKNALRA BAK ..CIFTLIK SAMSUN UN EN LUKS CADDESI ...AY YEMIN OLSUN BIR DUKKAN AYNI CANTAYA BIRI 75 DEDI BIR 60 DEDI SOK OLDUM YAAA...YANI AAYNI MARKAYI COK UCUZA ALINABILIYOR ...VALLAHI BEN KENDI PARAMI KENDIM KAZANIYORUM AMA GENDE KIYAMIYORUM BZEN PINTILIGIM TUTUYOR BIDE AYAKKABI VE CANTADA BEN TAKIM YAPACAGIM ILLA OYUZDEN UCUZ ALIYORUM SONRA SIKILINCA DEGISTIRIYORUM PAHALI ALDIKLARIMA KIYAMIYORUM :suclu:

fıstık

BENDE VERMEM VALLA O KADAR PARA KİM NE DERSE DESİN

MANTO KABAN FALAN ONLARA VERİRİM 200-300 SONUÇTA 5-6 SENE GİYİYOSUN

BELKİ DAHA FAZLA

AMA ÇANTAYA ASLAAAA O KADAR PARA VERMEM

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Vallahi louis cantalari gormekten gina  geldi herkesin elinde unlulerde bile cakmalari var :ehi:
Cakma taraftari degilim cok belli oluyor cakmaya 200 verecegime orjinal kipling alirim daha iyi biliyorsunuz kiplingler bu sene yine revasta ve coook guzel modelleri var tavsiye ederim :icon_thumright:

fıstık

ya ben hiç anlamam çakmamı değilmi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

çanta mı çanta işimi görüyomu görüyo güzelmi güzel bitti gitti  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

KONYALI

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 29 Ocak , 2012, 23:47:53
Vallahi louis cantalari gormekten gina  geldi herkesin elinde unlulerde bile cakmalari var :ehi:
Cakma taraftari degilim cok belli oluyor cakmaya 200 verecegime orjinal kipling alirim daha iyi biliyorsunuz kiplingler bu sene yine revasta ve coook guzel modelleri var tavsiye ederim :icon_thumright:

ŞİMDİ BAZI ÇAKMALARI VAR ÇOK KALİTESİZ...20-30 TL YE ALIYORSUN...BEN ONLARI ALMAM AMA BENIM 200-300 TL VERDIKLERIMİ SENELERCE KULLAN HICBSEY OLMUYOR..AMA ZEVK MESELESİ...BEN LOUIS OLDUGU ICIN DEĞİL DAHA ÇOK BEGENDIGIM ICIN KULLANIYORUM..PIERRE CARDIN,LOUIS ZATEN MODELLERI HEMEN HEMEN AYNI BİLEN BİLİR...250 YE KADAR CANTAYA PARA VERİRİM BİR KIYAFETİ TAMAMLAYAN ÇANTA VE AYAKKABIDIR BANA GÖRE...AMA TABİ ZEVK MESELESİ HERKESE SAYGI DUYMAK LAZIM...