29 Nisan , 2024, 16:02:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeklerimizin Doğum Günleri

Başlatan Demet_dk, 12 Nisan , 2010, 17:37:07

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzZz - 04 Mayıs , 2010, 23:19:26
Alıntı yapılan: ღ♥ lavii ♥ღ - 04 Mayıs , 2010, 22:45:36
valla gülşah senin ikizleri gördükçe özeniyorum  ;) ne tatlılar ya maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: benim de ikizlerim olsuuuunnnn  :amin: :amin:
sağol canım ben ikiz görünce hep aa nasıl olmuşş ana ne güzel derdim benimde oldu ikiz  :k06: :k06: allah gönlüne göre versin  :amin: :amin: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5:
ana belki benimkide ikiz olurrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bende cok ozeniyom yaf ne guzel bi anda iki cocuk buyutmus oilunnn  :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

ya evet kesinlikle. bi de birbirlerine benziolar ya. ne garip dimi. ben de hep ikiz gördüğümde şapu şupur saldırırım  :tongue3: inşallah hayırlısıysa benim de olsun. kız eda evet belki de senin de ikizdir  :D

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ertl

kızımın 21.08.2006

oğlum 05.05.2009

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

βαlκιz

geçmiş dogum günü kutlu olsun oğlunun canım
nice yaşlara inşallah hep mutlu olsun  :hello2: :hello2: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

bende kutluyorum doğum gününü nice yaşlar görsün inşallah  :amin:
hani doğum günü fotoğrafı

çağınım

doğum günü kutlu olsun nice senelere paşamıza ewtt resim istiyoruzz

Demet_dk

partimiz için nazar boncuklu balonlar aldım açılışı yaptım
çok heyecanlıyım az kaldı 42 gün kaldı

KUZEY

Alıntı yapılan: Demet_dk - 12 Mayıs , 2010, 14:10:55
partimiz için nazar boncuklu balonlar aldım açılışı yaptım
çok heyecanlıyım az kaldı 42 gün kaldı
hayırlı olsun canım Allah uzun ömürler wersin oğluma :-*

çağınım

demetcim iyi yapmışsın şimdiden başlamakla  :k06: demekki bizede 41 gün var doğum günümüze ben hala çağına kıyafet için karar veremedim sen karar verebildinmi

Demet_dk

karar vermedim canım yaa ne zor iş  :cildir:

< ESLAL >

bizimde  :love9: 28.12.2009  :love9: daha çookkk var ama bende çok heycanlıyım ilk doğum günümüz için şimdiden tasarlıyorum kafamda  :)

bizimde baharda yada yazda olsa süper olurdu bahçede yapardık partiyi  :-\ kışın hem dilediğin kadar çok kişi davet edemiyorsun hem soğuk  :-\

ama olsun yapabildiğimizin en güzeli olur inş.  :nazar: :nazar:  :occasion14: :occasion14:

Demet_dk

< ESLAL >

inş. demetcim aslında 2. yaş günleri daha güzel olur farkında olacaklar bu seneki parti bizim için  :k06: ama ilk olmasının heycanı var hepimizde  :love9: :love9:

KUZEY

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 14 Mayıs , 2010, 20:31:06
bizimde  :love9: 28.12.2009  :love9: daha çookkk var ama bende çok heycanlıyım ilk doğum günümüz için şimdiden tasarlıyorum kafamda  :)

bizimde baharda yada yazda olsa süper olurdu bahçede yapardık partiyi  :-\ kışın hem dilediğin kadar çok kişi davet edemiyorsun hem soğuk  :-\

ama olsun yapabildiğimizin en güzeli olur inş.  :nazar: :nazar:  :occasion14: :occasion14:

tatlım napalım biz de sobada kestane filan yaparız artık kuzucuklara kış beişi bunlar hem de karakışın ortasında doğdular nasıl soğuktu ayy aklıma geldi her odada soba yaktık :caca: :caca: