27 Nisan , 2024, 09:38:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hediyeleriniz

Başlatan tria, 14 Ocak , 2007, 19:32:56

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

o zaman da ben hava gazı almıştım nagiş  :tongue3: benimki bi tarafı yapsa öbür tarafı yıkıyo  :k06:

ama ben ona da çözüm buldum hayatım. gidip beğendiğim şeyi alıyorum, sonra da "bak kocacım senin adına kendime bunu aldım, nasılsa sen düşünüp almayacaktın!" diyorum  :k06:

jbdun

aslı

Razicim güle güle kullan daha yeni gördüm. Ben hala beklemedeyim ama alacağım diyor. Ama doğum için hastaneye güzel bir çiçek ve çok güzel yazılmış bir not geldi. Notu hala saklıyorum  :love9:

Almiş'inAnniş'i

ay evet aslı o notlar yok mu!  :love9: bana ilk sevgililer günümüzde çiçek göndermişti bende o notu saklıyorum hala. tabi bu inceliğin bir sebebi vardı, kavga etmiştik barışmak için geldi çiçek  :k06:
dediğim gibi en pratiği onun adına kendinize hediye almanız ;D

SEVİNÇ

Güle güle tak canım.Bu harifler ancak bundan anlar,alcan takacan.Hayırlı olsun.

Almiş'inAnniş'i

sağol canım  :laughing7:

malum anneler günü geliyor. bende bi saate beğenmiştim beyfendiye de gösterdim "bak ne kadar güzel dimi" diye. baktım umrunda değil adamın. bu sabahda dedim ki "hani sana saat göstermiştim ya,işte onu sen bana hediye almışsın öyle gördüm rüyamda" adam yine sesini çıkarmadı. sinir oldum  :cildir: ama ben bu işi hallederim  :icon_thumright:

nagihan

GÖNÜL

Almiş'inAnniş'i

jbdun

:toothy10:  sen de anlamadın galiba razi dimi  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

YA BEN BU "DENEME" Yİ ANLAYAMAMDIM.

sakın ha deneme bile, anlamında mı?
yoksa; deneme yapıyorum, anlamında mı?  ::)  :dontknow:  ???  :icon_scratch:

jbdun

ben de anlamadım ki, gönül gelsin de açığa kavuşturur :icon_thumright:

SEVİNÇ

:icon_scratch:
bu arada aldı mı raziciğim saatti

Almiş'inAnniş'i

yok hayatım dün çalışıyordu bu günde devirdildi kanepeye fosur fosur uyuyo  :caca:

sibell&gökhan

kıskananlar çatlasın.kıskananlar çatlasın
öyle bir şarkı vardı dimi hanımlar
güle güle kullan iyigünlerde canım.darısı bizim 2.veletlerimizin başına işallah.
aminnnnnnn