08 Mayıs , 2024, 11:39:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hediyeleriniz

Başlatan tria, 14 Ocak , 2007, 19:32:56

« önceki - sonraki »

mumkule

Okuduklarımdan sonra şööle demek istiyorum;

Kaynanayı n'apmalı
Kaynar kazana atmalı
Yandım anam dedikçe
Altına odun atmalı

Bilmem duygularıma tercuman olabildi mi?  :icon_thumright:

Bu arada ben kayınvalidemi seviyorum. Hakkını yemiim şimdi...

SEVİNÇ

ya evet,sinir oluyorum.Birde benimki 20 gündür burda,devamlı görmek  ???
Bizlerde birer kaynana adayıyız doğrusu ama.Bu kadar da olmaz ya,cahillik.

zeyno

ARKADAŞLAR!BEN TEK TAŞ HAYALİ KURUYORUM AMA BENİM EŞİM ÇOK DÜŞÜNCESİZ BU KONUDA BOŞA GİDEN PARA DİYE DÜŞÜNÜYOR.BİŞEY ALACAĞINI SANMIYORUM.BANA BİR HEDİYE ALDIĞINDA(Kİ BU HEDİYE HEP İKİMİZİN DE KULLANABİLECEĞİ BİŞEY OLUR)BU SENİN 1 SENELİK HEDİYEN DİYE VERİR.AMAAAN NE YAPIYIM :dontknow:ÜZÜLMEM BİLE ALMAZSA ALMASIN.DOĞUMDAN SONRA BEN GİDİP KENDİME Bİ TEK TAŞ TAŞ Bİ DE BEŞ TAŞ ALIYIM DA GÖRSÜN.

zeyno

SEVİNÇ BU ARADA BENİM KAYINVALİDEM DE ÇOK KALMA MERAKLISI DOĞUMDAN SONRA HİÇ ÇEKEMEM VALLA.(ÇEKMEYİP DE NE YAPACAKSAM)BEN AY DESEM ONA ABARTIYORMUSUM GIBI GELIYOR.AMA KIZLARI GRİP OLSA CÜMLE ALEM İLGİLENSİN İSTİYOR.YAPACAK BİŞEY YOK EŞİMİN HATIRINA HE HOŞ ANNE DİYORUM.

sibell&gökhan

benim doğumuma 39 gün vardı yani normalde 5 şubat 2007 de yapacaktım ama iş yerinde sancım ve kanamalarım başladığı için acilen dr. hemen sezeryana alındım 29.12.2006 çok tatlı sağlıklı bir oğlum dünyaya geldi.sonra eşim ve bacanağı bana çiçek almak için tam çarşıya çıkarlarken iş yerimin gönderdiği çiçeklerle karşılaşıyolar ve  :violent1:sağolsun : bacanağı aynen eşimi kandırıp boşver oğlum ne güzel çiçek geldi senin almana gerek yok sen başka bişey alırsın demiş ama malesef daha hiç bişey göremedik

jbdun

senin bacanak da pek uyanıkmış sibel :D
zaten bu saatten sonra da unut hediyeyi,ben öyle yaptım da :suclu: :k06:

dilek hira

WALLA ÖVNMEK GİBİ OLMASIN ODAM ÇİÇEKLE DOLDU
SONRASINDADA EV
ANNEMGİL BİR BİLKLİK BANA BİR HİRAYA
TABİİ HİRAYA BİR VALİZ KIYAFET BEŞİK
KAYINVALİDEM KIYAFETLERVE  HİRAYA ALTIN BANA EVDE MİSAFİR KARŞILAMA KIYAFETLERİ VEDE BİR SAAT
KOCİŞİMDE BİR BİLEZİK ALDI
AMAEN ÖNEMLİSİ BEN ONLARARA HİRAYI VERDİM

jbdun

guguş

İlk hamile kaldığım dönemde eşime doğum hediyemi unutma dediğimde sende herşeye hediye istiyosun demişti tabi bende bozuldum.
Neyse şimdilerde de ara ara söylüyorum unutmasın diye baklım alcak bişiler ama ne? :dontknow:

sibell&gökhan

ya pardon ya ben kocamın doğumdan sonra 5 i birlik taktığını unuttum pek hediyeden saymadığım için istediğim şey daha doğrusu beklediğim şey tek taş yüzük olduğu için hediyeden saymadım  :icon_scratch:gerçi onlarıda bozdurduk ya

nagihan

benim kocam atlamaz çiçekte alır hediyede diyordum yanılmışım ikisinide görmedim. hava gazı yaniiiiiiiiiii
zaten bu aralar birbirimizide görmüyozzzz. :crybaby2:

Almiş'inAnniş'i

kocacığımın hediyesi  :hieyt:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

jbdun

sibell&gökhan

güle güle kullan canım kıskananlar çatlasın. :cildir:

jbdun