29 Nisan , 2024, 20:22:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hediyeleriniz

Başlatan tria, 14 Ocak , 2007, 19:32:56

« önceki - sonraki »

sevda

:caca: ben onlara burdan bir kınama sopası gönderiyorum... :caca:

yeşil

benim eşim evlenmeden önce evliliğimizin ilk zamanlarında hediye almak için bişey günü olmasını beklemezdi ama ne olduysa değişti şimdi artık ne doğum günü ne evlilik yıkdönümü sadece kutluyor o kadar hediye falan yok doğum yapınca kesin bişey alır diye düşünmüştüm ama hastaneye çiçek yollamakla yetindi :( arsızlık yapıp gazetenin verdiği takı kataloğunu gösterdim bundan istiyorum diye ama hala tık yok galiba avcumuzu yalıycaz yine  :BangHead:

helalim

aa benim kocacım cok romantikdir yıldönümleri dogum günlerini falan hic kacırmaz saolsun rümeysamın dogumunda cicek ve artı cok istedigim bi foto makinesi almıştı bide eve bi geldim heryer güllerle kaplıydı bi not Annelerinin en güzeline bunlar sana az biliyorum sana dünyaları versem yetmz diye bişeydi :) sümeyramın dogumundada bi cicek ve cep tlf. +digital foto makinesi eve geldimde bi süpriz olmadı kücük minik melegimi başka bi hastanete transfer edilmişti benimde agrılarım oldugu icin kaynım eve getirmişti beni eşim kızımın ambulansla gitti hasteneye yani 10 gün kızım evimizde yoktu şimdi sorucaksınız ne oldu diye anne karnında zatüre olmuş ve nefes alma zorlugu vardı o yüzden 10 gün yattı hastanede ama cıktıgında dünyalar bizim oldu.
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

cute_00

ayy benim kocamda  evlenmeden önce her  buluşmamızda  çiçeklerle karşıılardı benii...özel  günlerde  hediyeler falan...evlendiik  gerçii  hediyeler  devam ediiyo  ama  çiçek kesildii  neden se...doğumumda  çiçek  yaptırdıı  kocaaman  saolsuun  ama  başka  bişi yokkk...olsuunn  napakk...çiçeği bulamayanlarda  var... :k06:

semra

nursenefe

ben cicek gelmedi diye uzuluyordum ama bir tane cumhuriyet altini geldi.bu cicekleride kendime hediye ediyorum. :flowers:

sevda

:flowers: :flowers: :flowers:

bende sana armağan edeyim fıstıkk...

nursenefe

ay bu cicekler banami  :-[ tesekkur ediyorum cok naziksiniz mahcup ettiniz  :love9: bende size armagan edeyim :flowers: :flowers: :flowers:

sevda

SAĞOL BİTANEM BENİMM ALDIM ÇOK GÜZEL KOKUYORLARRR... ;) :opucuk:

yeşil

en sonunda yüzsüzlük edip doğum hediyemi aldırdım geç oldu ama temiz oldu triama kavuştum ;D
sabreden derviş muradına ermiş

-GAMZE-

benımde eşim hayatta özel günleri kacırmazdı  ben dooma 1 ay kala başladım taşlı kalın bilezik istiom unutma die  :toothy10: :toothy10: dordumdada  bi demet byuycek gül yaptırmış  yatak odasına makyaj kutumun ıcınede bılezımı koymuş canım beenım ya  :love9: :love9: :love9:

muncube

muncube

benim esim her ozel gunlerimizi hatirlar.dogumunmda 30 tane kirmizi gul almisti ve o gunlerden pazar oldugu halde nerden aldi anlamiyorum ben cunki heryer kapali burda acik bi yer bulamazsin ama benim esim bulmus ve oglmun ve benim uzerimizede yuklu bi miktar para yatirdi mikteri bende kalsin tabiki bunlar tek tarafli degil bende hicbirgunumuzu unutmam herseyi hatirlasri ben esimi cok seviyo :love8: :love7: :love9: :love9:rum

mavili

canım eşim ya çok seviyorum onu benimde eşim hiçbir özel günümüzü unutmaz bende öyle ve bugünlere çok önem veririm dogum günü evlilik yıldönümü ve artık kızımızın dogum günü bunlar arka arkaya bizde 23 temmuz evlilik yıldönümü 15 agustos da benim dogum günüm eşim üç özel gün için tek hediye aldıgını bu sene böyle oldugunu söyledi ve aldıgı hediye muhteşem bir bileklikti bayıldım çok hoşuma gitti aslında gerek yoktu ben istemiyordum bu yıl ev taksiti ödüyoruz ve benim dogum masrafım da hayli olacak ama onun düşünüp hatırlayıp beni mutlu etmek için çabalaması çok hoşuma gitti öyle farklı bir bileklikki gören şaşırıp ne kadar farklı oldugunu söylüyorlar eşim benim zevkimi biliyor sıradan degilde farklı şeyleri çok severim canım kocişim seni çok seviyorum ve sana benim için yaptıklarından ötürü teşekkür ediyorum :k06:

handan

doğum da kocişim de bana kelepçeli bilezik aldı, ayrıca 9 saat normal doğum sancısı çektim, her an sezeryan olabilir diye zaten aç gitmiştim bişi de yedirmediler. yaklaşık 20 saat açlıktan sonra beni bilezikten daha çok sevindiren şey koca bi döneri yatağımın kenatındaki masada görmekti.

9 şubattı doğumum, 14 şubatta millet sevgililer gününü kutlarken hayatımda ilk defa (belki de tek olacak) ''ne kadar boş işler bunlar'' diye sesli bi yorum yaptığımı hatırlıyorum.,,