Burçlara göre gelinler

Başlatan Balböceği, 09 Nisan , 2010, 22:03:47

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

TERAZi : Terazi burcunun tembel yanını alan bir gelin ise işiniz var demektir. genellikle adaletli ve dengeli olmalarıyla tanınırlar. iyi niyetlidirler.
tembellik ve ben hiç birbirimize yakışmıyoruz  :k06: :k06: :k06:

mutluluk

KOVA :çok duygusal ve pratik olduğu için iyi bir ev hanımıdır ve eşine sadıktır.güzel bir evlilik olur kova gelini ile.

melek100lü

Nezo

mutluluk

Alıntı yapılan: melek100lü - 20 Nisan , 2012, 09:50:34
BEN ASLAN BURCUYUM  ;D

ASLAN . Altına ve gösterişe çok meraklı.istediğinin olması dışında bir şey düşünmez. Ailesine gelecek en ufak müdahaleyi bile kabul etmez.

MELEKİM SENİNDE BU :opucuk:

melek100lü

EVET AYNEN ALTIN DEĞİLSE BİLE GÖSTERİŞLİ ŞEYLERİ ÇOK SEVERİM  :toothy10: :toothy10:
AYIPTIR SÖYLEMESİ RÜKÜŞÜMDÜR BİRAZ  ;D ÇOK ELEŞTİRİYİ KALDIRAMAM  ::)

ponçik

Alıntı yapılan: Balböceği - 09 Nisan , 2010, 22:03:47
GELİNLER

TERAZi : Terazi burcunun tembel yanını alan bir gelin ise işiniz var demektir. genellikle adaletli ve dengeli olmalarıyla tanınırlar. iyi niyetlidirler.

Ahan da ben  :toothy10: sağdan soldan kulağıma geliyor zaten ben çok tembelmişim, kaynanam öyle diyormuş  :ehi:

**fatoş**

BAŞAK : Çalışan biri ise evlenince iiinden ayrılmak isteyecektir.Çünkü evi ile ilgili projeleri vardır. Temizlik hastası. Çamurlu ayakkabılarınızla içeri dalmazsanız, çok iyi geçinebilirsiniz.

temizlik hastası değilim ama dağınıklığa pisliğe asla dayanamam  :violent1:

ponçik

Alıntı yapılan: **fatoş** - 21 Ekim , 2013, 14:18:36
BAŞAK : Çalışan biri ise evlenince iiinden ayrılmak isteyecektir.Çünkü evi ile ilgili projeleri vardır. Temizlik hastası. Çamurlu ayakkabılarınızla içeri dalmazsanız, çok iyi geçinebilirsiniz.

temizlik hastası değilim ama dağınıklığa pisliğe asla dayanamam  :violent1:

Benim kızımda başak burcu, iki günde bir odasını değiştirir düzenler  :laughing7: benim gibi tembel anneye düzenli kız , büyüyünce nasıl geçineceğiz bakalım  :toothy10: