29 Mart , 2024, 00:21:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Burçlara göre gelinler

Başlatan Balböceği, 09 Nisan , 2010, 22:03:47

« önceki - sonraki »

Demet_dk

KOVA :çok duygusal ve pratik olduğu için iyi bir ev hanımıdır ve eşine sadıktır.güzel bir evlilik olur kova gelini ile.

kesinlikleee... :k06:

❤ հმzεlἶო ❤

BOĞA : Gelininiz koç burcundaysa, oğlunuzda iyi bir matadorsa, problem yok ama kötü bir matadorsa o zaman bu gelin hakkında biraz daha düşünün vesselam
  :k06:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

FeHi

KOÇ : Koç burcunda bir gelininiz varsa , işiniz zor. Pek anlaşılmaz, kafasına göre takılır. Arada bir size toslar. eğer hem kaynana hem gelin koç burcundaysa. Ömür boyu bir toslamadır gider.

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

SiRiNe

TERAZi : Terazi burcunun tembel yanını alan bir gelin ise işiniz var demektir. genellikle adaletli ve dengeli olmalarıyla tanınırlar. iyi niyetlidirler. :sunny:

--elif--

AKREP . genellikle benim dediğim olur şeklinde ifadeleri vardır. Kıskançlıkarıyla sizi hasta edebilirler.

:icon_thumright:  :icon_thumright:

cemresu

BAŞAK : Çalışan biri ise evlenince iiinden ayrılmak isteyecektir.Çünkü evi ile ilgili projeleri vardır. Temizlik hastası. Çamurlu ayakkabılarınızla içeri dalmazsanız, çok iyi geçinebilirsiniz.

kesinliklee temizlik hastasıyımmm :hello2:

FeHi

25 Eylül , 2010, 15:07:05 #22 Son düzenlenme: 25 Eylül , 2010, 15:26:01 FeHi
Alıntı yapılan: FeHi - 24 Eylül , 2010, 17:51:06
KOÇ : Koç burcunda bir gelininiz varsa , işiniz zor. Pek anlaşılmaz, kafasına göre takılır. Arada bir size toslar. eğer hem kaynana hem gelin koç burcundaysa. Ömür boyu bir toslamadır gider.

Uydurmaaa hiç uğraşmam bikere kayınvalidemle diil hiç kimseyleee :honk:

**YeŞiLzEytİN**

KOVA :çok duygusal ve pratik olduğu için iyi bir ev hanımıdır ve eşine sadıktır.güzel bir evlilik olur kova gelini ile.
valla doğru söze ne denir...gerçekten herkes pratiksin der.... :k06: :k06:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

can yine cannnn

İKİZLER :İşiniz zor uyaralım. Her an fikir değiştirebilir. Sabah sizi sevip, akşam nefret edebilir. Herşeyden çabuk sıkılır üstün zekasıyla kaynanasını yerlerde sürüklemeyi becerebilir.

ÜSTÜN ZEKALI OLMAM DOĞRU AMA BEN BUNU SENİ SEVMEKTE KULLANIYORUM KORKMA ANNECİM SÜRÜKLEMEM BEN SENİ SEVİYORUM VALLA :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

**Gül**

BAŞAK : Çalışan biri ise evlenince iiinden ayrılmak isteyecektir.Çünkü evi ile ilgili projeleri vardır. Temizlik hastası. Çamurlu ayakkabılarınızla içeri dalmazsanız, çok iyi geçinebilirsiniz.

Camurlu olmasina gerek yokki o ayakkabi ile girme isi beni delirtmeye yetiyor zaten. Gozum o ayakkabida olur hep nereya basti nereyi gezdi diye  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Aytii

iklima

Terazi geliniyim evet genelde gidince kıpırdıyasım gelmiyo ama yine de yapıyorum herşeyi.Bugünde aynını yaşadım zaten illa takılcak bişey buluyorum keyfim kaçıyor.kurusa gitse şu huyum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

nazlıyarim

yengeç geliniyim  :y25: hep böyle değilim aslında hep  :muzz: böyleyimdir.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

<<<peri masalı >>>

TERAZi : Terazi burcunun tembel yanını alan bir gelin ise işiniz var demektir. genellikle adaletli ve dengeli olmalarıyla tanınırlar. iyi niyetlidirler