Burçlara göre gelinler

Başlatan Balböceği, 09 Nisan , 2010, 22:03:47

« önceki - sonraki »

Balböceği

GELİNLER

KOÇ : Koç burcunda bir gelininiz varsa , işiniz zor. Pek anlaşılmaz, kafasına göre takılır. Arada bir size toslar. eğer hem kaynana hem gelin koç burcundaysa. Ömür boyu bir toslamadır gider.

BOĞA : Gelininiz koç burcundaysa, oğlunuzda iyi bir matadorsa, problem yok ama kötü bir matadorsa o zaman bu gelin hakkında biraz daha düşünün vesselam

İKİZLER :İşiniz zor uyaralım. Her an fikir değiştirebilir. Sabah sizi sevip, akşam nefret edebilir. Herşeyden çabuk sıkılır üstün zekasıyla kaynanasını yerlerde sürüklemeyi becerebilir.

YENGEÇ : Yumuşak huylu bir gelin. Sulugözlü. Ağlaması an meselesi. inatçı . Kolay dost olabileceğinizi hiç düşünmeyin.

ASLAN . Altına ve gösterişe çok meraklı.istediğinin olması dışında bir şey düşünmez. Ailesine gelecek en ufak müdahaleyi bile kabul etmez.

BAŞAK : Çalışan biri ise evlenince iiinden ayrılmak isteyecektir.Çünkü evi ile ilgili projeleri vardır. Temizlik hastası. Çamurlu ayakkabılarınızla içeri dalmazsanız, çok iyi geçinebilirsiniz.

TERAZi : Terazi burcunun tembel yanını alan bir gelin ise işiniz var demektir. genellikle adaletli ve dengeli olmalarıyla tanınırlar. iyi niyetlidirler.

AKREP . genellikle benim dediğim olur şeklinde ifadeleri vardır. Kıskançlıkarıyla sizi hasta edebilirler.

YAY . Huzursuz dönemleri vardır. O döneme denk geldiyseniz, kendinize dikkat edin emi ?Bazen öyle fedakarlıklar yaparlar ki, aklınız durur.

OĞLAK :Zarif, hoş ve ilgi çekici tiplerdir. Çalışkan ve gerçekçidirler. hırslarıyla istediklerini elde ederler.

KOVA :çok duygusal ve pratik olduğu için iyi bir ev hanımıdır ve eşine sadıktır.güzel bir evlilik olur kova gelini ile.

BALIK . Pek çekilmezler doğrusu.Karamsarlık ve duygusallık gırtlağa kadar gelmiştir.Ne deseniz ağlamaya hazırlardır..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

KOVA :çok duygusal ve pratik olduğu için iyi bir ev hanımıdır ve eşine sadıktır.güzel bir evlilik olur kova gelini ile.

:icon_thumright:

**YeŞiLzEytİN**

valla tuttu .... ;)
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

ertl

TERAZi : Terazi burcunun tembel yanını alan bir gelin ise işiniz var demektir. genellikle adaletli ve dengeli olmalarıyla tanınırlar. iyi niyetlidirler.

temel değilim ama gerçekten iyi niyetliyim
:icon_thumright:

Balböceği

ASLAN . Altına ve gösterişe çok meraklı.istediğinin olması dışında bir şey düşünmez. Ailesine gelecek en ufak müdahaleyi bile kabul etmez.

dogruda altina pekde onem vermem cok sukur yeter benimki  :ehi: :ehi:

βαlκιz

BALIK . Pek çekilmezler doğrusu.Karamsarlık ve duygusallık gırtlağa kadar gelmiştir.Ne deseniz ağlamaya hazırlardır

abbooooooooooooooooooooooooo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: •♥ GüLLüŞaH•♥ - 10 Nisan , 2010, 18:12:18
BALIK . Pek çekilmezler doğrusu.Karamsarlık ve duygusallık gırtlağa kadar gelmiştir.Ne deseniz ağlamaya hazırlardır

abbooooooooooooooooooooooooo
:ehi: :ehi: :ehi:

ebuu

aslan:))neredeyse her maaşımla altın alıyorum bide takıyorum onları şakır şakır:

Mine'l Aşk

BAŞAK : Çalışan biri ise evlenince iiinden ayrılmak isteyecektir.Çünkü evi ile ilgili projeleri vardır. Temizlik hastası. Çamurlu ayakkabılarınızla içeri dalmazsanız, çok iyi geçinebilirsiniz.

Hımm... ::)  ::)

:dontknow:

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Balböceği

Alıntı yapılan: ebuu - 10 Nisan , 2010, 18:48:48
aslan:))neredeyse her maaşımla altın alıyorum bide takıyorum onları şakır şakır:
Sende aslansin hemi bende cok severim altini ama o kadar onem vermem yani para benim icin sonucta

:k06: :k06:

gökkusağı

AKREP . genellikle benim dediğim olur şeklinde ifadeleri vardır. Kıskançlıkarıyla sizi hasta edebilirler.  :k06: :k06: :k06: :k06: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°•.ℓανιηуα.•°

ben bir başak olarak bu tanıma uymuyorum. titizimdir ama hastalık boyutlarında değil. canım isterse yaparım temizliğimi  8) 8)

✿گสЯเ_ќĮż✿

TERAZi : Terazi burcunun tembel yanını alan bir gelin ise işiniz var demektir. genellikle adaletli ve dengeli olmalarıyla tanınırlar. iyi niyetlidirler. :icon_thumright: :icon_thumright:
tembel değilimdir hiç sevmem tembelliği :caca: :caca:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

karapnr

YENGEÇ : Yumuşak huylu bir gelin. Sulugözlü. Ağlaması an meselesi. inatçı . Kolay dost olabileceğinizi hiç düşünmeyin. :k06:

#tugba#

balık: sende ona göre yaklaş ağlatma :caca: :caca:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...