09 Mayıs , 2024, 02:59:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bilinçli Anneler Normal Doğum Yapıyor...

Başlatan Mine'l Aşk, 09 Nisan , 2010, 19:23:11

« önceki - sonraki »

Demet_dk

ne görürsek görelim ne duyarsak duyalım insan yaşamadan kesinlikle bilemez
istediğin kadar araştır istediin kadar değiştir son ana kadar hiç bişey belli olmaz
40 hafta boyunca normal diye bekleyen ben 1 günde mecburi olarak sezeryana girdim
hiç bi zamanda ayyy kesinlikle sezeryan olmam vs demedim
bunu diyenlerde günleri yaklaştıkça hep normal sezeryan farketmez dediler... :icon_thumright:

DER!N

Bunun bilinçle falan alakası yok vaginal doğum normal de diğeri anormal mi? Hayır hiç değil!
Ben de vaginal doğum yaptım tekrar hamile kalırsam yine sağlıklı olsunda şekli mühim değil derim.
Her şekle hazırlamak durumundayız kendimizi, planlı sezaryen sırasında bile farklı endikasyonlar gelişebiliyor.

**fatoş**

bencede bilinçle alakası yok o an durumunuz neyi gerektiriyor ise öyle yapıyorsunuz tek bebeğinizi dünyaya getirinde sağlıcakla sezeryan normal doğum problem değil ama bazıları sanırım doğum sanıcından kurtulmak için normal doğuma elveişli olduğu halde sezeryanı tercih ediyor bu başlık onlara  ;)

мiŁenα.

Ne kadar uzatıyorlar böle saçma sapan bir konuyu..! saçma sapan dediğim konu sezeryanın sanki öcü gibi ve sanki doğum şekli değilmiş gibi bahsedilmesi..

Çok saçma arkadaşalr sonuç bebeğin sağlıklı annenin sağlıklı olması ee ne elveriyorsa o olunur..

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

Demet_dk

EVET FAZLASIYLA UZADI DURUP DURUP GÜNDEME GETİRİYOLAR
AYSENİN DEDİĞİ GİBİ SEZERYAN ÖCÜ BİR KOLAYLIK BİR KAÇIŞ BİR KURTARMA AMELİYATI
AMA SONRA SONRA ALIŞIYOLAR ANLAMAYA :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

10 tane dogursam 10 da sezeryanla dogurrum zaten istesemde noral dogum yapamam  :suclu:

hanne

bencede çok saçma bi konu benim arkadaşım sezeryan doğum yaptı ameliyat akşamı çok rahat ayağa kalktı amcamın kızı normal yaptıı 1 ay oturamadı tuvaletini zar zor yaptı bilinçle hiç alakası yok bence konu başlığı değişmeli bende şu an hamileyim ama hiç doğumu düşünmüyoırum sağlıklı olsunda hiç önemli değil nasıl olacağıı son anda neye karar verilirse o olacak Allah nasib ederse o günleriii   :amin:

vadi= muge & melis

aynen ben de 1 ay oturma simidiyle oturdum ayakta durunca zonk zonk zonkluyordu  :k06: diyorum ya normal dogum yapmak bilinçli olmaksa ben 2. de bilinçsizce davranacagım  :k06:

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ αყşҽ ๑۩۞۩๑ - 11 Temmuz , 2010, 12:47:43
Ne kadar uzatıyorlar böle saçma sapan bir konuyu..! saçma sapan dediğim konu sezeryanın sanki öcü gibi ve sanki doğum şekli değilmiş gibi bahsedilmesi..

Çok saçma arkadaşalr sonuç bebeğin sağlıklı annenin sağlıklı olması ee ne elveriyorsa o olunur..

:icon_thumright:  :icon_thumright:  :icon_thumright:  :icon_thumright:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm