Emzik Emmek Bebeğe Neden Zararlı?

Başlatan Mine'l Aşk, 09 Nisan , 2010, 18:45:33

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

;D öyleyimdir accuk napim şekerim bu kız zıvanadan çıktı artık pışpışladıkça çıldırıyor dizginleri ele alma zamanı geldi artık  :laughing7:

AککORTįє

ilkcemre

biz memeyi hastaneye götürmüştük. bi yakınım orda vermesi kolay olur demişti. bi kere verdik veriş o veriş bi daha bırakmadı... valla yalnız büyütenler için kolaylık ---kim demiş zararlı die... demi ;D

ESİNCİK

bakteri ürettiği ve boğaz enfeksiyonunu artıtdığı için...bildiğim kadarıyla :dontknow:

< ESLAL >

yok canım çamura batırıp vermiyorzki yahu okadarda değil tabiki temizliğidikkat etmek önemli

bizde götürdük hastaneye hatta benden önce onu emdi ebe gördü kızdı vermeyin filan e sonrada çıkıp eve gelince almadı öğürdü die üstüne düşmedim ben ama şimdi düşkün olmasada alıyor  :nazar: :amin:

мiŁenα.

ne yapim yıldım ama arda sokuşturuyorum almıyor canım sıkılıyor sinşrleniyorum oğlum şnatcı çıktı :-ooo

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 16 Nisan , 2010, 15:58:01
yok canım çamura batırıp vermiyorzki yahu okadarda değil tabiki temizliğidikkat etmek önemli

bizde götürdük hastaneye hatta benden önce onu emdi ebe gördü kızdı vermeyin filan e sonrada çıkıp eve gelince almadı öğürdü die üstüne düşmedim ben ama şimdi düşkün olmasada alıyor  :nazar: :amin:
bizimkinide  dr gördü kızdı... aman sanki omu büyütcek durmayınca mecbur... az sakinleşiolar onunla :tongue3:

Zeynep_Sena

benimkinee hastanede hemsireler vermis benim kizim zaten elide agzindaydi surekli emzik ama ben chicconun slikon deilde kaucuk emzini aldim oda yumusak ve anne gogsu gibi oldugu icin hemen aldi kizim ama ilk baslarda 1 hafta filan vermedim kizim ne memeden ayrildi doydunu filan bilemedi bende arastirdim ettim sonra babasiyla karar aldik verdik emzigi ama pek emdigi soylenemez eliyle cikarip atiyo yada agzindan atiyo ama bazende yardimi oluyo bazen aliyo onu alinca susuyo filan boyle iste

< ESLAL >

evt canım benim kızımda chicconun kauçuk olanı aldı silikonları hiç istemedi

serra_emine

yaa sormayın emzık olmasaydı napardım bılmıyorum..ayy düşenemem bıle kafayı yerdım kesın valla..sureklı memede durmak ısterdı o zamanda vay benım halıme  :BangHead: şimdı 15 aylık ama uyuyacagı zaman ıllakı uyku moduna emzık olmadan geçemıyor yaa aman uyusunda napayım..gece bıle emıyor mesela sonra çekıyorum agzından hemen emzigi verıyorum agzına yoksa uyanıyor.. ne zaman bırakır emzıkle uyumayı onuda bılmıyorum bende merak edıyorum..bakalım zaman gosterecek.uyku dışında almıyor hiç ama agzına o ıyıme gelıyor.sadece uyku için ılla ki olacak o :binkybaby: :binkybaby:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

KUZEY

benimki de uykudan tükense bile illaki emzik olucak emmeden asla uyumaz doğduğu gün uyudu sadece emziksiz :laughing7:

мiŁenα.

bizimkinide hemşire evrdi hastanede aldı...emzik emsede gaz oluyor dedi seni kullansada gaz oluyor dedi :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

elyf

emzikten başka hiç bişey susturmuo bizim miniği emzik olmadımı ellerini emmeye başlıo zararı olduğunu zannetmiyorum

KUZEY

kızlar sizce en iyi emzik hangisi?

< ESLAL >

valla canım benim evde her markadan var  ;D

bana en iyisi chiccola,nuk gibi geldi  :dontknow:

bizimki kauçuk aldı zaten ve kauçuklarda önemli firmaların dışında başka marka emzik kullanmayın kauçukla bebeğin tükürüğü karıştığında kansorejen bi

madde oluşuyormuş  :dontknow: bi gazetede okumuştum

bu nedenlede chicco verdim kızıma ama ondada çeşit yok  :laughing7: dışarıya çıktığımda nuk bakıcam  :k06:

yahu benim kız garip diorum size kızlar hemide çok garip  :cildir: ben bi heves günlerce uğraştım bu cadıyı emziğe alıştırdım uykuya daha çabuk dalar die amaaa kızım cuk cuk gözler açık emziği emiyor uzunnnca bi süre sonra onu fıydırıp uyuyor 10dk sonra uyanıp aranıyor veriorum yine aynı  :cildir: hayallerim suya düştü  :y25: benim kızı emzik uykuya daldırmıyor aksine emmek için uyumuyor