10 Mayıs , 2024, 06:39:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar Teyze Oluyosunuzz.....

Başlatan esra26, 09 Nisan , 2010, 18:44:58

« önceki - sonraki »

ertl

hayırlı olsun canım
kolay bir hamilelik geçirirsin inş

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

allah tamamını erdirsin inşallahhhhh saglıcakla kucagına alırsınn bebişini  :amin: :amin: :amin: :nazar:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

Eda'cım çooookkk tebrik ediyorum, Allah tamamına erdirsin inşallah.. çok sevindim tatlım.. :)  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

asalet05

:nazar: maşallah canım Allah hayırlı evlat olmasını nasip etsin eli ayağı düzgün, sağlıklı, zeki ve hayırlı bir evlat nasip etsin. sanada sağlıklı kolay ve keyifli bir gebelik dönemi dilerim. darısı başımıza. :nazar:
Allah herkesin gönlüne göre versin...

**YeŞiLzEytİN**

cnm tebrik ederim allah tamımına erdirsin sağlıcakla cnm... :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

elif35

tebrik ederim Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlıklı ve hayırlı bir evlat olur. :flowers:

♥ღвüşяαღ♥

hyrlı uğurlu olsun balım Rabbim tamamını erdirsinn :amin:

ceyloşş

edacım çok çok çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallah canım  :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

edcım o kadar çok sevidim ki anlatamam canım,inşallah 9 aylık yolculuğunuz çok güzel geçer tatlım
kan değerine göre kalp en az 6-7 haftalık maşallah

bebeğimbenim(şerife)

CANIMMMMMMMMMM EDAMMMMMMMMM cokkkkkkk sevindimmmmmmmmmm yeni gördümmmmm canımmyaaaaaa
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
okadar çok sevindimkiiiiiiiiiiiiiii daha geçen gün siteye girdigimde sana seslendim edammm nerelerdesinnn diye meraketmiştim senii cok güzel birşeyyy :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ALLAHIMMMMM SAGLIKLI BİRŞEKİLDEEE KUCAGINA ALMAYI NASİPETSİN TATLIMM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İNŞALLAH ALLAHIM BİZLEREDE GÖSTERİR CANIMMM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
CANIMMM bizleri unutma siteyede girmemizlik yapma tamammı canımmm listelerrr koybulur gider neyseee :k06: :k06: :k06: :k06:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

medine

canimmmmmmm cok ama cok sevindiimmmm.allahim kucaginida almayi nasip etsin insalllaahhh.darisi tum olmayanlarin basina ins.bizleri unutma emiii :opucuk: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
sen benim herseyimsinn:)

esra26

Alıntı yapılan: ebuu - 09 Nisan , 2010, 19:40:48
canım beniim gözüaydın tebrik ederimm..allah kucağına almayı da nasip etsin

teşekkür ederim ebuu  :k06: :k06: :k06: :k06: amiiiiiiiiinnnnnnnn

❤ հმzεlἶო ❤

:nazar: :nazar: :love9: :love9:

esra26

Alıntı yapılan: PARİSİN GÜLBEŞEKERİ - 09 Nisan , 2010, 20:28:19
edacım tebrık ederım  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

allah tamammına erdırsın  :amin: :amin: :amin:

teşekkür ederim canım benim  :opucuk:  :opucuk: darısı isteyen ve bekleyen herkese olsun inşallah  :amin: :amin:

esra26

Alıntı yapılan: ♫♥♪ѕαяı ραραтуαм.♫♥♪ - 09 Nisan , 2010, 20:31:00
CANIM TEBRİKLER
SORUNSUZ Bİ HAMİLELİK GECİRMEN DİLEGİYLE  :flowers:  :flowers:

canım coook saol  :opucuk: sorunsuz geçirmeyi nasip etsin rabbim inşallah  :amin:  :amin: