29 Nisan , 2024, 02:21:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tanisalim mi,dost ariyorum :)

Başlatan canimsin, 27 Şubat , 2008, 15:02:33

« önceki - sonraki »

canimsin

arkadasim inan ben artik o dedigin  cildirma noktasindayim :cildir: :cildir: :cildir:

esime sordum baban neden böyle tepki verdi diye-sigarayi,kokusunu sevmez dedi,eee dedim bende skypeta kayinvalidemle konusurken acaba kokusu burnuna mi varmis :cildir: ustelik 2 defa tekrarladigim soruyu anlamayinca yuksek sesle tekrarladim diye,karima nasil bagiracakmis diye skype yuzume kapandi kayinpeder tarafindan :cildir:

yani canim babaannecigimin dedigi sözler cok dogru cikti-"insan evde demiri kesermis,ele varinca hamuru kesemezmis.." ve "ellerle karisinca bizi coook arayacaksin..."

evet babaannecim hepinizi cok ariyorum ve en cok beni uzen esimin ailesinden yana olmasi... :y25:

ama bitti artik kimseye anne baba demek niyetinde degilim öz annem babamdan baska ve sigarayi inadim inat icicem :dontknow:
sadece korkmadan sevmek gerek...

susi

Kendini çok yıpratıyosun olan sadece sana olur eşi,n sigaraya karışmıyorsa kimsenin karışmaya hakkı yok ama sen yinede it etme KESKİN SİRKE KÜPÜNE ZARARR unutma canım
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

susi

canimsin

arkadaslar hamileyim...hic zamani degildi ama hayirlisi... :binkybaby:

sevda

Canım yaa çok sevindim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: adına ama sanki sen fazla huzursuzluklardan ötürü fazla sevinmemiş gibisin... :-\

canimsin

ya heyecanlandim tabii de hala soktayim ve inanamiyorum diger yandanda cok korkuyorum herseyden... :-ooo

sevda

Neden korkuyorsun sıkıntılı bir dönemde sana gülümseyen bir canlıyaamıı yada seni hayata bağlamak için gelen mucizzedenmii korkuyorsun hayatım yapma bence bu çok güzel bir duygu aslında korkuların farklı tahmin etmek zor değil fakat bence herşey daha farklı bir yöne doğru gidebilir nedersin... ;)

-Butterfly-

Canimsin, Tebrik ederim  :flowers: Gerci sen pek memnun degilsin galiba bu fikirden,ama inan dunyadaki en guzel duygu. Insallah evliligindeki pruzleride halledersin kisa surede  :amin:

canimsin

sagolun :opucuk: aslinda korkularim bebekle ilgili,testi 2 haftalik gecikmeden sonra yapmistim ve o 2 haftada 8 mart ve arkadasimin dogumgununu kutladik-bira ve beyaz sarap ictim 6-7 kadeh,sigara iciyordum zaten gunde yarim paket ve hala doktora gitmedim hamileligim icin,tasiniyoruz ve 1 hafta sonra doktor kontrolunden gecicem....
ve tabii 1 cocuk iyi gitmeyen evlilikleri bile betonlastiriyo diye korkuyorum...umarim dediginiz gibi hersey duzelir...eskiden hamile kaldigimda nasil simartilacagimi hayal ediyodum,e tabii hersey hayallerde kaldi,esim sagolsun hepsini yiktigi yetmiyormus gibi hamile olduguma bile inanmiyo cunku korunuyoduk :aferin:

şulekerem

Alıntı yapılan: canimsin - 27 Şubat , 2008, 15:02:33
hepinize kucak dolusu sevgiler...

ben 25 yasinda 1 yillik evli bir bayanim,cok zorluklar gecirdik evliligimizde ve simdi hersey bitmek uzere,oysa ben artik bebek hayalleri kuruyordum :y25:

aranizda yasadiklarimi yasayanlariniz varsa ve paylasirlarsa sevinirim...
merhabaa bende aranıza yeni katıldım 33 yaşındayım 2,5 yaşında bir oğlum evlendikten 9 ay sonra hamile kaldım hiç hazır değildim üstelik evliliğim 4,ayından sonra sallanmaya başlamıştı bile çok zor bir dönemdi kararsızlık yaşadım ama doğurmaya karar verdim ayrılsam bileeee.
ama hala evliyim artık birbirimizi anlamayı beraber düzgün yaşamayı öğrendik.
umarım sizde güzel günlere yol alırsınız.

susi

CANIMSIN senin adına çok sevi,ndim şımartılmayı bekleme sen kendi,ni şımart hayaTIM erkek milleti sıkıntı annında kacacak delik ararlar o  nedenle dış kapının mandallarını kendine problem etme evinin sorunlarıyla meşgul ol  ve eşine yansıtma ozaman bak nasılda şımartılıyosun     
hamile olduna inanmıyosa birkac aysonra istesede istemesede inanacak   
bir çok korunan insan hamile kalıyo inanın bana  arkadaşım kordon larını baglattı ama 2yıl sonra hamilekaldı dr bunun çok düşük bi ihtimalde olsa olamileceğini söyledi ve odakendini buldu
kısmet işte  hamileliğinin tadını cıkar öpüyorm bebeğe iyi bak onu sorunlarla sıkma

canimsin

evet sanirim baska secenegim yok kendi kendimi simartmam gerekecek :suclu: sag salim bir dogsa baska hicbirsey istemiyorum :y25: