yaptıgım resimlerimm...:):):)

Başlatan nisan rüzgar, 08 Nisan , 2010, 20:42:39

« önceki - sonraki »

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ツ ツ【★】 - 09 Nisan , 2010, 16:33:46
Nisancim
Hepsi birbirinden guzeller cok begendim ne guzel boyle bi yetenegin var bende cok seviyorum resim yapmayi
ama beceremiyorumm  :k06: :k06:

saol canım ...bana çok iyi geliyoo oyalanıyorum evde hemm....resim yaparken bebişimin gelmesini bekliyorumm..vlla terapide gibi hissediyorum kendimi :k06:

buket_berru

canım ellerine sağlık çok güzeller bende çok severim resim yapmayı karakalem çizerim genelde ama gerçekten çok iyi geliyo
***berru***

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: buket_berru - 09 Nisan , 2010, 18:38:42
canım ellerine sağlık çok güzeller bende çok severim resim yapmayı karakalem çizerim genelde ama gerçekten çok iyi geliyo
ne güzel....bende ilk karakalemle basladım evde sonraa kursta keşfetti hoca benii :k06:bi sürü karakelm yaptım sergiler için ..bursa resimlerii...ama sana tavsiye canım yağlı boya en süperiymiş ....çok daha güzel geliyoo dene derim ben....karakalem yapıyomuşsıun yağlı boyayıı süper yaparsın sende :flowers:

buket_berru

***berru***

nisan rüzgar

dene dene ben sana bildigim karda püff nokta veririm burdan cnaım  :k06:vallla bakkk...çünkü bende bişi bilmiyodum yaniii4 ayy öncesine kadar

Balböceği

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 09 Nisan , 2010, 18:24:16
Alıntı yapılan: ツ ツ【★】 - 09 Nisan , 2010, 16:33:46
Nisancim
Hepsi birbirinden guzeller cok begendim ne guzel boyle bi yetenegin var bende cok seviyorum resim yapmayi
ama beceremiyorumm  :k06: :k06:

saol canım ...bana çok iyi geliyoo oyalanıyorum evde hemm....resim yaparken bebişimin gelmesini bekliyorumm..vlla terapide gibi hissediyorum kendimi :k06:
ne guzelll  :k06:

AککORTįє

mükemmel harikulade bayıldım valla; tebrik ederim çok yeteneklisin  :opucuk:

elif35

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 09 Nisan , 2010, 18:54:56
dene dene ben sana bildigim karda püff nokta veririm burdan cnaım  :k06:vallla bakkk...çünkü bende bişi bilmiyodum yaniii4 ayy öncesine kadar

tebrik ederim resim yapmak liseden beri  benim hayalimdir ben karakalem yapıyorum ama püf noktasını bilmiyorum öğrenmeyi isterim ama yağlı boya yapmayı çok isterim trt 2 de bonus kafalı biri vardı her pazar onu izler iç geçirirdim öldüğünü duyunca çok üzülmüştüm püf noktalarını yazarsan sevinirim bende kursa gitmeyi istemiştim ama maddi olarak imaknım el vermedi evlenince de hiç düşünmedim ama hayatta yapmayı istediğim 2 şey var biri resim biri de keman çalmayı öğrenmek keman olmaz ama resim konusunda belki ilerlemek isterim

cemre58

ellerine sağlık canım hepsi birbirinden güzel olmuş ne güzel resim yapma becerin var bende de olsun isterdim ama malesef çöp adam çiziyorum anca :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :hello2:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: elif35 - 09 Nisan , 2010, 23:53:30
Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 09 Nisan , 2010, 18:54:56

tebrik ederim resim yapmak liseden beri  benim hayalimdir ben karakalem yapıyorum ama püf noktasını bilmiyorum öğrenmeyi isterim ama yağlı boya yapmayı çok isterim trt 2 de bonus kafalı biri vardı her pazar onu izler iç geçirirdim öldüğünü duyunca çok üzülmüştüm püf noktalarını yazarsan sevinirim bende kursa gitmeyi istemiştim ama maddi olarak imaknım el vermedi evlenince de hiç düşünmedim ama hayatta yapmayı istediğim 2 şey var biri resim biri de keman çalmayı öğrenmek keman olmaz ama resim konusunda belki ilerlemek isterim
inş canım ....valla bence öle bi istegin varsa degerlendir..diyorum ya ben yağlı boyanın kendisini bilmezdim 3 seneye kadar :k06:ama çok zevkli hakkeeten bişiler çıkınca meydana insanın hoşuna gidiyoo

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 09 Nisan , 2010, 23:41:06
mükemmel harikulade bayıldım valla; tebrik ederim çok yeteneklisin  :opucuk:
saol cnaım benimm :flowers:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: cemre58 - 22 Mayıs , 2010, 22:40:43
ellerine sağlık canım hepsi birbirinden güzel olmuş ne güzel resim yapma becerin var bende de olsun isterdim ama malesef çöp adam çiziyorum anca :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :hello2:
saol cnaım .. :flowers: :k06:

ceylin eslem

resimler çok hoşlar.bende süper resimler yaptım.(resim öğretmeniyim ) şöyle taşınma olayımız bitsin geniş bir zamanda resimlerini çekerim bakarsınız inşallah.haa bide benim diğer bir hobimde örgü örmek.daha hamile kalmadan 30 a yakın bebiş kıyafeti ördüm onlarıda inşallah yayınlarım.