Melek Çağlar Arkadaşımız Düşük Yaptı

Başlatan ZyNp, 08 Nisan , 2010, 11:33:06

« önceki - sonraki »

esra26

cnm daha yeni görüyorum gerçekten cok üzüldüm çok ama cok geçmiş olsun  :y25: :y25: :y25:

inşallah en kısa zamnda kendini toparlar  :amin: rabbim dayanma gücü versin  :sad1:

ertl

rabbim sabır versin
gerçekten zor  :y25: :y25: :y25: :y25:
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

gülfer

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: çok üzüldümya allahım kimseye yaşatmasın

çok zor ya inşallah en kısa zamanda atlatır  :crybaby2: :crybaby2:

****SeRaP-27****

melekçimm için çok üzüldüm ama unutmasın ki burda bunu yaşayıp tekrar hamile kalan çok insan var birçoğumuzun başına geldi mesela çok yakında böceeenn hamilelik haberini tekrar alacağız inşallah zor ama en azından hamile kalabildiğini biliyor ve tekrar olur sadece moral lazım burdan uzaklaşmasın aksine girsin ki moral olsun ben kürtaj olduğumda buldum bu siteyi ve çok ii geldi çok moral veren oldu ii örnekleri gördükçe umudum arttı bende uzun zamandır girmiyorum dışarıdan takip ediyorum ama meleğim için bişiler yazayım dedim üzülmesin amaa  :love9:  :love9: kalbimiz onunla
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Shadowqueen

Melek-Çağlarcım inan görünce çok üzüldüm içimdn birşey koptu sanki ama inanıyorum ki şu üzüntülü günleri atlattıktan sonra tekrar annelik duygusunu yaşayacaksın Rabbim o zaman sana bağışlar inş. Umarım herşey gönlünce olur  :amin:

catmia

Melekcim çok geçmiş olsun, Allah sabrını versin ve en kısa zamanda meleğini sana göndersin inşallah canım.

<<AyBüKe>>

Geçmiş olsun arkadaşım  :(  Bende bu siteye yeni üye oldum. 9 nisanda bende bebeğimi kaybettim, kalbi durmuştu  :y25:  Kürtaj olmak zorunda kaldım  :( Allah kimseye yaşatmasın böyle bi acıyı, ilk olunca daha da zor geliyor insana  :y25:  Aklıma getirmemeye çalışıyorum ama ultrason resmi var ona bakınca tutamıyorum kendimi :( Atamıyorumda.. Allah bu acıyı yaşayan arkadaşlara sabır versin..

Balböceği

Alıntı yapılan: Aybuke_74 - 13 Nisan , 2010, 13:37:15
  Geçmiş olsun arkadaşım  :(  Bende bu siteye yeni üye oldum. 9 nisanda bende bebeğimi kaybettim, kalbi durmuştu  :y25:  Kürtaj olmak zorunda kaldım  :( Allah kimseye yaşatmasın böyle bi acıyı, ilk olunca daha da zor geliyor insana  :y25:  Aklıma getirmemeye çalışıyorum ama ultrason resmi var ona bakınca tutamıyorum kendimi :( Atamıyorumda.. Allah bu acıyı yaşayan arkadaşlara sabır versin..
hg aramiza aybukee bende 2 cok kisa bi zamanda kaybettim benimde ilkimde cnm senin dedigin gibi ultrasyon fotolari test cubugum hepsi duruypr sakliyorummm ne olursa olsun o benim ilk bebegimdii rabbim kimseye boyle aci yasatmasin  :amin:

<<AyBüKe>>

12 haftalıktı bebeğim :( 7 haftalıkken hastaneye gittiğimde herşey normal dedi doktor, tahlillerinde çok normal dedi. Ama kanamam olduğunda hemen özel hastaneye gittik, doktor eski tahlillerimi istedi. Kanın sınırda dedi, idrar tahlilinde de enfeksiyon var, bunlar için ilaç kullanıyomusun dedi. Çok şaşırdım, halbuki diğer doktor bana bunları hiç söylememişti. Üstelik 9 haftalık görünüyodu bebeğim, gelişimi geç oluyomuş :( Doktor çok önemli hamilelikte gerçekten. Böyle üzücü bişey yaşamama rağmen hala bebek istiyorum, nerde bi bebek görsem içim eriyor :( En az 3 ay beklemek istiyorum ama nasıl geçicek zaman bilmiyorum  :y25:

miray

cok üzüldüm  :'(
gecmiş olsun
rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürsün adı gibi melek arkadasımızın  :k06:

Balböceği

zynp melek nasil kiz hic gelmiyorrrr  ???