29 Mart , 2024, 02:58:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ekmek yapma makinesi

Başlatan βαlκιz, 06 Nisan , 2010, 22:00:55

« önceki - sonraki »

βαlκιz

canım bakmasına baktım da ben kullananlardan yorum almak istiyorum
nasıl kullanılıyomu bi iki defa kullanıp rafa kalkmasın :ehi: iş görüyomu
falan yani  :k06: sen aldın demek gelsin dene bakalım bana söylersin
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

Alıntı yapılan: şevvalyağmur - 08 Ağustos , 2010, 14:11:22
ben sinbonun makinesini kullanıyorum...arkadaşların dediği gibi ekmek süresi 3 saat...mayalanıp,kabarıp pişmesi bu kadar sürüyor.çok çeşitli ekmekler yapılabiliyor...eşim çok istedi ondan aldık...çeşitli kekler,kruvasan hamuru,pizza hamuru,reçel,güveç,pilav da yapıyor.kekin süresi de 2 saat 50 dk...kek için aşırı uzun bi süre.o nedenle keki kendim yapıyorum ben...pratik olmuyo makinede...
bu makinelerin ekstradan yoğurt mayalayanları da var...
ekmeği sıcakken çok güzel ama çabuk bayatlıyor...
ben eskisi kadar sık kullanmıyorum artık...ama tavssiye ederim...ekmekler çok beğeni topluyo çevreden  ;)
hmm uzun sürüyormuş yaa ::) hemen bayatlamasıda kötü
ama az yapılabilir
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DİLVİN

TAMAM CANIM KULLANICI YORUMLARINI OKUDUM

BAYA MEMNUNLAR

HANI FİYATIDA DÜŞMÜŞ

O BAKIMDAN BAK DEDIM BEN SANA  ;)
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

derbeder

bir kereseinde ekmek miksi aldim ama zamanim olmadigindan ve de azicik tembelligimden kullanma tarihini bile gecirdim.
boyle bir ekmek makinasi guzel olabilir, ama surekli kullanilir mi? arkadasin anlattigina gore bayag cesitli seyler yapiliyormus, ama pisirme sureleri gercekten cok uzun. ben pek kullanmazdim herhalde.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

DİLVİN

BENDE TABİ HERGÜN KULLANAMAM

AMA HAFTA SONLARI IYI OLUR DİYE DÜŞÜNUYORUM

EVDEKİLER KALKANA KADAR EKMEK OLMUŞ OLURRR  :icon_thumright:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

derbeder

tabii uc saat onceden kalkarsan  ;D simdiden hayirli ugurlu olsun canim  :opucuk:

βαlκιz

kuruluyo o makineler akşamdan ayarlıyosun saatini
o saatte pişiyo
oh sabah mis gibi ekmek kokusuyla uyan :ehi:
yani 3 saat önceden uyanmasına gerek yok

derbeder

hmm oylemi cahalligima verin  :ehi: o zaman evet ideal olabilir sIk sIk kullanilacaksa ozellikle.

fıstık

BİZİM AİLEDE BİZ HARİÇ HERKES ALDI

İLK ZAMANLAR HERKES BİRBİRİNE YAPTIĞI EKMEKLERİ

HEDİYE OLARAK GÖTÜRÜYORDU :k06:

ŞİMDİ HERKES RAFA KALDIRDI

BENCE ÇOK GEREKSİZ

EŞİM HAFTASONU FIRINDAN SICACIK ALIR GELİR

EKMEK POĞAÇA KEK OHHHHH MİSSSS GİBİ HEMDE ÇEŞİT ÇEŞİT :hungry:

derbeder

Alıntı yapılan: fıstık - 05 Şubat , 2011, 12:41:11
BİZİM AİLEDE BİZ HARİÇ HERKES ALDI

İLK ZAMANLAR HERKES BİRBİRİNE YAPTIĞI EKMEKLERİ

HEDİYE OLARAK GÖTÜRÜYORDU :k06:

ŞİMDİ HERKES RAFA KALDIRDI

BENCE ÇOK GEREKSİZ

EŞİM HAFTASONU FIRINDAN SICACIK ALIR GELİR

EKMEK POĞAÇA KEK OHHHHH MİSSSS GİBİ HEMDE ÇEŞİT ÇEŞİT :hungry:
benimde bu tarz heves edip aldigim elektronik seylerim var. mesela en son aldigimiz seylerden birisi frappe yapmak icin karistirici aldik. cok pahali birsey degildi, ama suanda gereksiz geliyor. ilk zamanlar surekli yaptik ictik. her turlusunu..kremalisini dondurmalisini, sadesini...suanda nerde onu bile bilmiyorum  ;D
bi misafirim geleceginde firindan alirim simitlerimi ekmeklerimi mecburen.
gerci su onceden ayarlanabilmesi idealmis. sIkIlmamak icin cok sIk yapilmamasi gerek, herseyde oldugu gibi tabii.

DİLVİN

BEN DİYET EKMEKLER YAPCAMMM

HEM UCUZ BIŞI DENEMEYE DEĞER YANI

HAFTA İÇİNDE GELCEK BAKALIM

HEDİYE OLARAK BENDE SANA DİYET EKMEK GÖNDERİRİM NAGİŞİM  :k06:

fıstık

TAMAM SELMACIM KEPEKLİ EKMEĞİ ÇOK SEVERİM

HA BİRDE CEVİZLİ EKMEK ADRESİMİ ÖZELDEN GÖNDERİCİMMMMMM :love9: :love9: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: fıstık - 05 Şubat , 2011, 13:01:51
TAMAM SELMACIM KEPEKLİ EKMEĞİ ÇOK SEVERİM

HA BİRDE CEVİZLİ EKMEK ADRESİMİ ÖZELDEN GÖNDERİCİMMMMMM :love9: :love9: :love9:

TAMAM CANIM  :k06: :k06: :k06:

BİZE ANCA KEPEK EKMEK GİDER ZATEN   :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

selma kullandın mı makineyi sonuç  :icon_scratch:

dilengisk

gulsahcım ben 3 senedir kullanıorum esse den almıstım kucuk haznelisini ama artık kucuk haznelisi yokmus sinbodan da bicok kişi memnun... biz dısardan ekmek nerdeyse hic almıoruz 3 saatte pişirio evet ama ben oglen gibi koyuyorum malzemeleri kendi kendine  dger işlerimi yaparken pişio akşama misss.  kucuk olcekli oldugu icin biz 2 gunde bitirioruz bayatlama problemi de yasamıoruz dger işler icin de kullanılıo ama ben ekmek dısında cok kullanmıorum o işler icin yorum yapamıcam ama bildigin malzemelerle icine sine sine yaptıgın ekmegi yemenin keyfi baska

esimde herkese hava atıo biz ekmegimizi bile kendimiz yapıoruz die e o zamanda boburlenmenin tadı bi başka yahuu :)