19 Nisan , 2024, 15:20:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Adet Olmadım (4.sayfaya bakar mısınız)

Başlatan niles1983, 05 Nisan , 2010, 16:52:52

« önceki - sonraki »

niles1983

Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

bade_01

kızlar selam lütfen yardım edin
    son adet tarihim 3 nisan. daha adet olmadım. kasıklarımda batma vardı son bir haftadır yok. göğüslerimde ağrı var bazen adet olacakmış gibi sancı geliyor ama arkası yok.bu belirtiler gebelik belirtileriyle benzeşiyor ama tam olarak emin değilim. sizce bu belirtiler gebelik belirtilerimidir
herşey çok güzel olacak biliyorum

melekk

selam canim bu dedigin belirtiler bende de vardi kasiklarimda ve goguslerimde agri oluyodu adet gunumu bir gun gece test yaptim pozitif cikti
bence emin olmak icin bir test yap

niles1983

bade_01

MELEK TEST YAPMAYA KORKUYORUM. PAZAR GÜNÜ YAPTIM AMA GÜNÜM GEÇMEMİŞTİ BİŞİ ÇIKMADI.CUMARTESİYE KADAR OLMAZSAM TEST YAPCAM BIKTIM ARTIK TEK ÇİZGİDEN.DİĞER GEBELİĞİMDEDE 36. GÜNDE YAPMIŞTIM POZİTİF ÇIKMIŞTI. BUGÜN 33. GÜN NE YAPCAM BİLMİYORUM İÇİM İÇİME SIĞMIYOR
herşey çok güzel olacak biliyorum

niles1983

test yaptım negatif çıktı :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

hiç güvenmiyorum bu eczaneden aldıgımız testlere adetim 2 gün geçti olsa çıkarmıydı ??? ???

ponçik

canım kendini bu kadar üzüp yıpratma lütfen , aklın sürekli bebek sinyalleri verdiği için hep olumlu düşünmek istediğin için belirtiler psikolojik olabilir
geçen ay benim de adetim gecikmişti -ki korunduğumuz halde- acaba hamilemiyim diye sürekli kendimi dinleyip durdum
midem bulanmaya başladı, göğüslerim şişti , kasıklarım şişti , sürekli uyku modundaydım
test yaptım negatif çıktı , ertesi gün de hastalandım zaten

lütfen daha sakin ve relaks olmaya çalış (söylemesi kolay biliyorum ama)
benim arkadaşım 8 ay olmadı en sonunda biraz kilo vereyim , evi tadilat yaptıralım ondan sonra aşılama yaparız dedi
o ay hamile kaldı , inşallah sen de en hayırlı zamanda bebeğine kavuşursun canım  :amin:

niles1983

aminnnnnnnn :amin: :amin:   inşallah canım benım hayırlısı neyse o olsun hep hayırlısını istiyorum Rabbimden

eylem esin

BEN ESİN 1SENEDEN BERİ EVLİYM 19YAŞINDAYM BN HAMİLE OLMK İSTİORM AMA KOCM YAPAMIOR NEDN BLMİORM AMA KORKUOR  :dontknow: NEN BU YZDN SZDN YANIT ALMK İSTİORM SZCE NDN KORKUOR VDE HAMİLE KALAMIORM  :crybaby2:

Balböceği

Alıntı yapılan: eylem esin - 06 Mayıs , 2010, 21:14:35
BEN ESİN 1SENEDEN BERİ EVLİYM 19YAŞINDAYM BN HAMİLE OLMK İSTİORM AMA KOCM YAPAMIOR NEDN BLMİORM AMA KORKUOR  :dontknow: NEN BU YZDN SZDN YANIT ALMK İSTİORM SZCE NDN KORKUOR VDE HAMİLE KALAMIORM  :crybaby2:
cnm sorununu tam olarak belirtsene cocukmu istemiyor baska biseymi yapamiyorrr anlamadim k.bakma

mutluluk

Alıntı yapılan: niles1983 - 06 Mayıs , 2010, 10:25:39
test yaptım negatif çıktı :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

hiç güvenmiyorum bu eczaneden aldıgımız testlere adetim 2 gün geçti olsa çıkarmıydı ??? ???

merhaba canım seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama.bnmde adetime 2 gün kala yaptım negatifti.adetimden 2 gün geçti yine yaptım negatif.3.günüde oldum.ama inş sen öyle olmazsın cnm bnm

niles1983

niles1983

kızlar tekrar test yaptm ıkıncı çizgi silik çıktı nasıl heveslendım hemen doktora gittim önce bi kan tahlili yapalım dedi sonucu al yanıma gel dedi tamam gittim  kan tahlili yaptırdım 2 saat sonra sonucu aldım kiiiiiii negatiff :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: öyle canım sıkıldıki öyle kötü oldumki doktorun yanına felan uğramadan çıktım gittim eve   :crybaby2:

baby_face

Alıntı yapılan: niles1983 - 07 Mayıs , 2010, 13:49:35
kızlar tekrar test yaptm ıkıncı çizgi silik çıktı nasıl heveslendım hemen doktora gittim önce bi kan tahlili yapalım dedi sonucu al yanıma gel dedi tamam gittim  kan tahlili yaptırdım 2 saat sonra sonucu aldım kiiiiiii negatiff :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: öyle canım sıkıldıki öyle kötü oldumki doktorun yanına felan uğramadan çıktım gittim eve   :crybaby2:

cnm belkı kimyasal gebelik geçirmişsindir bendede öyle oldu bu ay test yaptım iki kere silik çizgi cıktı sonra adetım 3 gün gecikti ve oldum  :sad1:   :honk: