13 Mayıs , 2024, 16:21:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tüplerdeki tıkanıklık bulantı yaparmı,yardım edinnn :(

Başlatan ncol, 04 Nisan , 2010, 12:04:39

« önceki - sonraki »

ncol

selam arkadaslar 9 aydır iştahsızlıkla başlayıp mide bulantısı ve derken kusmayla perişan bir durumdayım,ben hollandada yaşıyorum orada hersey yapıldı bişey bulamadılar bende türkiyeye geldim,tıpda mide sarkması halk arasında göbek kayması denilen rahatsızlıkdan şüpelendik masajla onuda yerine getirttk ama bulantılarım tam olarak geçmedi,bu arada jinekologada gittim sol kasıgımda 2 yıl önce geçirdiğim rahim içi şiddetli enfeksiyondan sonra hep bir ağrı kalmıştı,doktor sol tüpümün sıvı ile dolu olduğunu söyledi,rahim filmi çok zor gerek yok bir an önce hamile kal ve sezeryan esnasında tüpünü aldır dedi...ama ben zaten 9 aydır bulantı ve kusmaktan delirecek seviyeye geldim ve 10 kilo verdim,bu halde hamileliği nasıl kaldıracağım?ve en önemlisi çok bulantım var benim midemde çok hasssas hersey çabuk dokunur,acaba bu tüpün sıvıyla dolması bu bulantıları yapar mı yada vücudum bu tıkanıklığı hamilelik gibi algılayıp hormonlarda bir dengesizlik yaratıp bu bulantılara sebep mi oluyor,iyice pskolojm bozuldu nolur tecrübelerinizi paylaşın lütfennn delirmek üzereyim yaaa :(

Balböceği

cnm cok cok uzuldum gecmis olsun hicbir bilgim yok bu konudaaa  :-\

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım tuplerını tıkamaz mı bu sıvı
neden rahım fılmı .çekmedı acaba
belkı fılm çekılseydı o sıvıda ordan kaybolurdu  ::)

ncol

ya doktorum film çok zor ,sen tek tüple hamile kalmaya çalış sezeryanla bebek alınırken tüpünüde alırız dedi,film esnasında  açılacağı hakkında bişey söylemedi.ağrım var sürekli ama benim en büyük sorunum mide bulantısı ,bişey yiyemiyorum.acaba tüpdeki sıvı bulantı yaparmı diye merak ediyorum.doktorum yapmaz dedi,başka bir doktor yapar dedi bilemiyorum neyapacamı