27 Nisan , 2024, 19:55:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bunlarda Benim Evden El Emeği Göz Nuru

Başlatan AککORTįє, 03 Nisan , 2010, 13:20:38

« önceki - sonraki »

AککORTįє

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

simass

Alıntı yapılan: _AyŞe_ - 15 Nisan , 2010, 11:04:31
semoşum geçen bende keşfettim bu siteyia cayip şeyler var yaza başlicam oğlumda büyür biraz bende can sıkıntımı bu tür şeylerle gidercem... :hieyt: :hieyt:

YA AYŞEM NE KADAR ŞAHANE ŞEYLER YAPMIŞLAR YA..BENDE BAŞALMAYA NİYETLENDİM CANIM..HATTA ŞU AN EVDEKİ Bİ AYAKKABI KUTUSUNU KAPLIYORUM..BİŞEYE BENZESE BENDE KOYARIM RESMİNİ O SİTEYE :ehi: AMA  BENİM  ŞU FİMO HAMURU İLE YAPILABİLECEK ŞEYLER ÇOK İLGİMİ ÇEKTİ..BABAMA SİP VERDİM BAKALIM BULABİLECEKMİ..İLKNUR İLHMA PERİM OLDUN CANIM YA.. :k06:

simass

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 15 Nisan , 2010, 11:14:10
Alıntı yapılan: simass - 12 Nisan , 2010, 21:08:04
http://www.10marifet.org/

ilknurum şu siteye bak şahane şeyler var.. bayıldım..ben yapamıyom bari sen yap :toothy10:

bak şu çerçevenbin güzelliğine..bu fimo hamuru diye bi haburdan yaplıyomuş..oyun hamburu gibi bişey ama sonra fırnlıyosun biblolar falan böyle yaplııyo.

abaşur de çok  güzel oda keçeden yapılıyo..belki sen bunları benden daha ii biliyosundur böyle şeylerle ilgilendiğine için ama ben genede paylaşayım dedim canım..yeni eserlerini sabırsızlıkla bekliyoruz :laughing7: :opucuk:

vaov harika mersi canım mersii  ;D :-*

RİCA EDERİM HAYATIM..YENİ FİKİR VE ÇALIŞMALARIN İÇİN İLHAM KAYNAĞI OLUR BELKİ :D

AککORTįє

Alıntı yapılan: simass - 16 Nisan , 2010, 01:33:43
Alıntı yapılan: _AyŞe_ - 15 Nisan , 2010, 11:04:31
semoşum geçen bende keşfettim bu siteyia cayip şeyler var yaza başlicam oğlumda büyür biraz bende can sıkıntımı bu tür şeylerle gidercem... :hieyt: :hieyt:

YA AYŞEM NE KADAR ŞAHANE ŞEYLER YAPMIŞLAR YA..BENDE BAŞALMAYA NİYETLENDİM CANIM..HATTA ŞU AN EVDEKİ Bİ AYAKKABI KUTUSUNU KAPLIYORUM..BİŞEYE BENZESE BENDE KOYARIM RESMİNİ O SİTEYE :ehi: AMA  BENİM  ŞU FİMO HAMURU İLE YAPILABİLECEK ŞEYLER ÇOK İLGİMİ ÇEKTİ..BABAMA SİP VERDİM BAKALIM BULABİLECEKMİ..İLKNUR İLHMA PERİM OLDUN CANIM YA.. :k06:

:opucuk:

Hava

:k06:ilknur bende geldim cnm  biliyosun benı bende meraklıyım böle seylere ... ama ben ayakkabı kutusu muhabbetını anlamadımm ya yazarmısınız baana

AککORTįє

HOŞGELDİN HAYATIMMMM

kızlar bu benim eltüümm  :D

canımcım ayakkabı kutusu meselesi şudur ki; kaplıyorsun kumaşla her yerini başka ihtiyaçların içinde kullanıyorsun benim bildiğim bu  ::)

deemi semra bacım bu , başka ne olacakki  ;D

AککORTįє

Alıntı yapılan: simass - 16 Nisan , 2010, 01:36:03
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 15 Nisan , 2010, 11:14:10
Alıntı yapılan: simass - 12 Nisan , 2010, 21:08:04
http://www.10marifet.org/

ilknurum şu siteye bak şahane şeyler var.. bayıldım..ben yapamıyom bari sen yap :toothy10:

bak şu çerçevenbin güzelliğine..bu fimo hamuru diye bi haburdan yaplıyomuş..oyun hamburu gibi bişey ama sonra fırnlıyosun biblolar falan böyle yaplııyo.

abaşur de çok  güzel oda keçeden yapılıyo..belki sen bunları benden daha ii biliyosundur böyle şeylerle ilgilendiğine için ama ben genede paylaşayım dedim canım..yeni eserlerini sabırsızlıkla bekliyoruz :laughing7: :opucuk:

vaov harika mersi canım mersii  ;D :-*

RİCA EDERİM HAYATIM..YENİ FİKİR VE ÇALIŞMALARIN İÇİN İLHAM KAYNAĞI OLUR BELKİ :D

[/b]şu üsttekini görünce düğmelerden çerçeve yapmak geldi aklımaa  ::)

çerçeve lazım bana evde malzemem var ama fikir yok henüz  :icon_scratch:

düğmelerden yapabilirim ama oğluşumun fotosunu koyarım

simass

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 17 Nisan , 2010, 00:06:08
HOŞGELDİN HAYATIMMMM

canımcım ayakkabı kutusu meselesi şudur ki; kaplıyorsun kumaşla her yerini başka ihtiyaçların içinde kullanıyorsun benim bildiğim bu  ::)

:k06: :k06: evet canım aynen öyle..ayakkabı kutusunu alıyosun kumaşla kaplıyosun ve süslüyosun ve kullanıyosun.. ;D :opucuk:

simass

İlknurcum düğümelerle olabilir güzel fikir.Değişik ebat ve renkte düğmeler güzel olur :icon_thumright:

мiŁenα.

yapcam ekliccem ama yaza ancak başlarım :ehi:

:love9: :love7: :love9:

<<AyBüKe>>

İlknurcum hepsi harika, bayıldım bende.. Kşeke benimde böyle yeteneğim olsada yapsam ama deniycem mutlaka bişeyler   :D  İlham verdin bize  :-*   :flowers:

AککORTįє

βαlκιz

mum yapımı ile ilgili bilgiler burda var süper oluyoo  :icon_thumright:
http://www.mumyapimi.com/
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

Alıntı yapılan: simass - 17 Nisan , 2010, 09:01:06
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 17 Nisan , 2010, 00:06:08
HOŞGELDİN HAYATIMMMM

:k06: :k06: evet canım aynen öyle..ayakkabı kutusunu alıyosun kumaşla kaplıyosun ve süslüyosun ve kullanıyosun.. ;D :opucuk:

çok mantıklı yaa benim ayakkabılarım sığmıyo hiç bi yere  :laughing7: