28 Nisan , 2024, 02:48:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bunlarda Benim Evden El Emeği Göz Nuru

Başlatan AککORTįє, 03 Nisan , 2010, 13:20:38

« önceki - sonraki »

simass

evet canım gerçekten güzel fikir..sen dene bakalım ben de müsait olursam denicem bişeyler..düşünmek bile keyif veriyo..İnşallah zaman bulabilirim yapmaya..bitince fotosunu koy ama merak ederim ben :k06:

AککORTįє

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hemsom vallah masallah cok güzel seyler yapmissin evinin her kösesini süslemissin belli evini merak etdim eger sakincasi yoksa evinin odalarinin resimlerini eklermisin kesin evinde cok güzeldir zevkin güzel oldugu icin... :opucuk:

nisan rüzgar

offf canım hepsi harika gözüküyoo ellerine s :flowers:ağlıkkk

AککORTįє

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° SiVaSLiM°ღ♥ღ° - 08 Nisan , 2010, 21:59:56
hemsom vallah masallah cok güzel seyler yapmissin evinin her kösesini süslemissin belli evini merak etdim eger sakincasi yoksa evinin odalarinin resimlerini eklermisin kesin evinde cok güzeldir zevkin güzel oldugu icin... :opucuk:

ok canım ben sana göndericem uygun olduğum bi vakit   ;)

AککORTįє

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 09 Nisan , 2010, 18:25:29
offf canım hepsi harika gözüküyoo ellerine s :flowers:ağlıkkk

sağol hayatım çok teşekkür ederim  :-*

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 09 Nisan , 2010, 23:37:53
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° SiVaSLiM°ღ♥ღ° - 08 Nisan , 2010, 21:59:56

ok canım ben sana göndericem uygun olduğum bi vakit   ;)

tsk cnm gercektn evini merak etdim güzelim masallah cok güzel fikirlrn var .... :nazar: :nazar:

AککORTįє

simass

http://www.10marifet.org/

ilknurum şu siteye bak şahane şeyler var.. bayıldım..ben yapamıyom bari sen yap :toothy10:

bak şu çerçevenbin güzelliğine..bu fimo hamuru diye bi haburdan yaplıyomuş..oyun hamburu gibi bişey ama sonra fırnlıyosun biblolar falan böyle yaplııyo.

abaşur de çok  güzel oda keçeden yapılıyo..belki sen bunları benden daha ii biliyosundur böyle şeylerle ilgilendiğine için ama ben genede paylaşayım dedim canım..yeni eserlerini sabırsızlıkla bekliyoruz :laughing7: :opucuk:

βαlκιz

bende başlıycam ama neyi neyle yapıcam malzemeler ney bilemiyorum bu siteye bende bakimm
ilknur çerçeve yapmışın ya yapraklar koymuşun ondan yapcam bende  :icon_thumright:
sizde yaptıklarınızı
nasıl hangi malzemelerle yaptınızı yazın lütfen fikir olsunn  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

ben mum yapmaya başlıycam renk renk
mumu çok severim ortaokulda ögrenmiştim
burda malzeme bulamıyorum istanbuldan getirtcem yapmaya başlıycam  ;)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

semoşum geçen bende keşfettim bu siteyia cayip şeyler var yaza başlicam oğlumda büyür biraz bende can sıkıntımı bu tür şeylerle gidercem... :hieyt: :hieyt:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

Alıntı yapılan: simass - 12 Nisan , 2010, 21:08:04
http://www.10marifet.org/

ilknurum şu siteye bak şahane şeyler var.. bayıldım..ben yapamıyom bari sen yap :toothy10:

bak şu çerçevenbin güzelliğine..bu fimo hamuru diye bi haburdan yaplıyomuş..oyun hamburu gibi bişey ama sonra fırnlıyosun biblolar falan böyle yaplııyo.

abaşur de çok  güzel oda keçeden yapılıyo..belki sen bunları benden daha ii biliyosundur böyle şeylerle ilgilendiğine için ama ben genede paylaşayım dedim canım..yeni eserlerini sabırsızlıkla bekliyoruz :laughing7: :opucuk:

vaov harika mersi canım mersii  ;D :-*

AککORTįє

Alıntı yapılan: •♥ GüLLüŞaH•♥ - 12 Nisan , 2010, 21:35:12
bende başlıycam ama neyi neyle yapıcam malzemeler ney bilemiyorum bu siteye bende bakimm
ilknur çerçeve yapmışın ya yapraklar koymuşun ondan yapcam bende  :icon_thumright:
sizde yaptıklarınızı
nasıl hangi malzemelerle yaptınızı yazın lütfen fikir olsunn  :icon_thumright:

canım o sıradan basit bi çerçeve içinde resim vardı çıkardım. o yapraklar heryer satılıyor zaten  1/5 milyon bişi. silikon tabancasıyla gelişi güzel yapıştırdım sadece bu.. o yapraklardan çokça da yapabilirsin daha yoğun üst üste ve daha büyük bi çerçeveye çok ta güzel olur  ;)

AککORTįє

Alıntı yapılan: •♥ GüLLüŞaH•♥ - 13 Nisan , 2010, 01:47:44
ben mum yapmaya başlıycam renk renk
mumu çok severim ortaokulda ögrenmiştim
burda malzeme bulamıyorum istanbuldan getirtcem yapmaya başlıycam  ;)

bende bunu bilmiyorum;yazarsan memnun olurum  ;D