Bunlarda Benim Evden El Emeği Göz Nuru

Başlatan AککORTįє, 03 Nisan , 2010, 13:20:38

« önceki - sonraki »

AککORTįє

kızlar çiçekleriniz içinde bi fikir  ;)

bu bir kavanoz, taşlar silikonla yapıştırılmış ve boyanmış içine ister kuru çiçekler ister resimdeki gibi ottu daldı artık ne koyarsanız  ;D

taş yerine şık parlak boncuklarda yapıştırabilirsiniz yada deniz kenarından topladığınız benim de bi rwsimde yaptığım tarza taşlardan da  yapıştırabilirsiniz

cam olduğu için ne olsa güzel olur maksat baş tarafını iyi kamufleetmek  ;)

βαlκιz

teşekkürler anlaattığın için
kapıya nasıl taktın tek tek misinaları
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

naftalin

evet canım nasıl taktın kapıya mısılanaları bnde merak ettım

zelis

masallah ilknurcugum , yetenegin kadar hayal gucunde var canim . :nazar:

ben en cok su kavonoza bayildim ,. cok hos gozukuyor , bende buyuk bi tane yapmayi hayal ettim  :k06: yaz tatilinden sonra evimin mobilyalarini falan degistirmeyi dusunuyordum , o zaman evimin rengine ayarlamayi dusundum....

AککORTįє

sağol zelişcim  :-*

kızlar boncuklu olanı şöyle yaptım;  bizim doğalgazın borusu geçiyor kapının üstüneden oaraya bağladım misisnaları tek tek misisna olduğu için belli olmuyor

ponponlu olanıda şu notluklar oluyor ya, raptiye tarzı tutturmalıkları var hani adını getiremedim şimdi kırtasiyelerde satılıyor

onların beyazlarını tek tek kapının üstüne taktım  ;)

мiŁenα.

maşallah canom..ne güzel yapmışşsın hepsını ben solemıstım yıne solımm kapı suslerıne hasta kaldım bende denıcem en kısa zmanda yanı oglum sole akıllanınca :laughing7: :laughing7:

:love9: :love7: :love9:

ertl

ilknur çok güzel omuş hepsine bayıldım
ellerine sağlık canım

Balböceği

ilknurcum eline saglik cok guzellerrr   :icon_thumright:

simass

İlknurcum gerçekten hepsi harika..ellerine emeğine saplık canım..benim bi arkadaşım var o da yapıyo böyle evine süsler..çok özeniyorum o kadar güzel şeyler yapıyo ki..mesela sana da fikir olur belki..kutuların üstünü kumaşla kaplıyo böyle kadife falan ..üstüne böncuklarla pıllarla bşeyler yapıyo..çok şık oluyo gerçekten..onun da kızı oldu şimdi bir yaşında..bir odası var neler neler yapmış ona bi görsen..mesela bi tane kocaman kalın kaplı bi defter almış günlük gibi..onun üstünü kaplamış yine kumaşla sülemiş taşlı maşlı..çok güzel bi fikir..beyaz köpükler oluyo ya kırılmasın diye konuyo eşyaların yanına onları yuvarlak kesmiş.üç kat.yine kaplamış pembe..üstüne süsler yapmı pasta gibi..ben seninkileri de çok beyendim işi bırakırsam bende isterim böyle şeylerle uğraşmayı..belki bu dediklerim de fikir olur sana..mesela ben evdeki ayakkabı kutularını bu şekilde değerlendirmeyi düşünüyorum :k06:

AککORTįє

sağolun kızlar çok teşekkür ederim  :-*

sağol semracım hakkaten iyi fikirler varmış, iritbatta olalım  ;) :k06:

simass

:k06: olalım canım..ya inanırmısın senin bu yaptıklarını görünce kafamda birsürü fikir canlandı..ii bırakıp evde süs eşyası üretimine mi başlasam diye düşündüm yani okadar  :toothy10: :toothy10: mesela int. gördüm bişey bayıldım. bak resmini ekliyorum ..ben bunu çocuğum olursa odasına hani okullarda panolar oluyo ya öyle bişey yapıcam resimlerini falan koymaya..mesela mavi bi pano yapıp üstüne de bu kelebekler şahane olmazmı? bilmiyorum ama benim çok hoşuma gitti

AککORTįє

aynen kesinlikle birşeye bakarken insanın aklına binbirtürlü şey geliyo, yalnız bunun ne olduğunu anlamadım daha ayrınılı yazar mısın

ne bu yani nasıl neyle yapılıyor  ???

simass

valla nasıl yapıldığı yazmıyo ama benzeri bişey yapılabilir..kelebekler kumaştan..ortasına da keralde bi çubuğa falan ipi dolamışlar..ya işte fikir olsun diye ekledim..çok beğendim kelebekleri.. :flowers:

AککORTįє

aaaa evt anladım bak sana hemen gözümde canlananı anlatimm ;

bu yeşiller bükülebilen kablolar varysa içinde demir olan ondan bsya bi uzun lazım, sonra onu yeşil kurdalkeyle dolıcan her yerini. çiçekler kelbekleride kumaştan kesip ortalarına renkli boncuklar dikeceksin ve sade bi avizeye iliştirceksin . yeşil kurdelalı dallar kablo olduğu ve doğal olarak bükülebildiği için onu avizenin her yerine asimetrik olarak dolayabilirsin sarkan çiçek ve kelebekler de harika duracak  ;D

AککORTįє

müsait olduğum zaman hemen yapıcam bunu  ::)