22 Mayıs , 2024, 00:53:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

merhaba ben yeni katıldımmmm. herkese merhaba

Başlatan dduygu, 21 Şubat , 2008, 15:36:12

« önceki - sonraki »

dduygu

:-[
merhabalar,
Bu siteyi henüz yeni keşfettim.
9 aylık YAĞMUR adında bi kızım var. Umarım burda hoş dostluklar ve sohbetler bulurum.
Sevgiler
Duygu

dduygu

bu ne güzel karşılama böle çok teşekkür ederim.
:hello2:

sevda

Aaa nedemek seve  seve hazırladım nasılsınız bakalım benim adım sevda mayısta 2 yaşına giricek bir oğluşum var sizinde yağmurunuz varmış allah bağışlasın ne güzelll... ;) :nazar: :nazar: :nazar:

nihalim

duygucum aramıza hosgeldın benımde 3.5 aylık bır kızım var.bu forumda cok ıyı arkadaslıklar kuracagına emınım ıyı paylasımlar dılıyorum bye...

dduygu

inşallah, inşallah
sizin bu dostluklarınızı gördükçe çok özendim valla.
Umarım her konu da birbirimize yararımız dokunur.

dduygu

Sevda ve nihal sizler ev hanımımısınız?
Bende doğum iznimi yeni bitirdim işime geri döndüm. Ama kızımı bırakmak çok zor geldi

sevda

Canım bnde 13 sene çalıştım ve artık emekliye ayrıldım oğlumun 3 yaşıan girmesini bekliyorum kendime dükkan açmak için...

dduygu

aaa ne güzel
darısı bizim başımıza inşallah. Hadi bakalım hayırlısıyla 3 yaşına girer inş.
Ne dükkanı açıcaksın?

nihalim

canım ben suanda ev hanımıyım meslegım anasınıfı ogretmenlıgı evlenınce ara vermek zorunda kaldım seneye gerı donucem ınsallah ...

dduygu

ne güzel meslek. :)
hayırlısı olsun.
Nihalcim yaa şu  Lilypie.com dan yapılan bölümü beceremedim resim koyamadım nasıl olucak?
yardımcı olurmusun bana?

nihalim

cok guluceksın canım ama bende nasıl yaptıgımı bılmıyorum ama sanırım teknık yardımlasma kısmında arkadaslar ayrıntılı vermısler bende ordan bakarak yapmıstım kolay gelsın canım...

sevda

Canım büyük bir ihtimalle tek elemanla çalıştıracağım fazla beni uğraştırmıycak bir iş belki bebek üzerine olabilir... ;)

-Butterfly-

Duygu hosgeldin  aramiza :flowers:

Ne guzel birde aramiza yagmur  melek katilack demek :hello2:.Simdiden iyi sohbetler.Emin ol burada olmaktan hic pismanlik duymayacaksin :k06: