BENDE HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMM

Başlatan aysel, 18 Şubat , 2008, 08:33:14

« önceki - sonraki »

neslihan

hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle bebeğine kavuşursun inşallah canım.Allah kolaylık versin hamilelik zor meşakkatli ama onun vereceği hazzı başka hiçbir duygu veremiyor.Hayırlısıyla hepimiz bu hissi tadarız inşallah.

aysel

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

aysel

zaman yaklaşıyo sancılarım artmaya başladı sıkıntılarımada arttı bugün tam 36 haftalık olduk heyecanlanıyorum yaaaaa

efsane

allah bi avzda kurtarsın rabbim kolay dogum nasip etsin sag saglım öelegini kucagına alırsın inş.güle güle git güle güle gel canım dualarımız senin le ve diger hamişlerele rabbim hamişlere koly dgm nasip et :amin: :amin: :amin: :amin:

neslihan

Amin Yarabbim hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin.Allah ın izniyle,bebişi olmayanlara da bebiş nasip etsin karınlarımız büyüsün kocaman olsun.Oh be diyelim.

Hayırlı cumalar arkadaşlar.Allah hepinizin yüzünü güldürsün inşallah.

Lalecim senin iyi haberlerini iple çekiyorum.İnan tabiki senin gibi olmaz ama bende bir o kadar heyecanlıyım.Buarada dün gece idrar testi yaptım.henüz adetime 6 gün var şeffaf çizgi çıktı.Umutlanmak istemiyorum.Ama rabbim inşallah bana bir bebiş bağışlamıştır.Hak tan hayırlısı bakalım.

aysel

amin inşallah inşallah iki gün arayla hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim haberleri alırız kızlar
çok umutlandım ve çok mutlu oldum yahuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

aysel

evet yarın yine kontrolüm var haftada bir gidiyorum ve her defasında nst çekiliyo ayın 20 si pazartesi günü doğumun gerçekleşeceği gün heyecanlıyım dr eger ayın 20 sinde gelmezse bi sorunda yoksa 1 haftada biz bekleriz hala gelmezse biz onu zorlarız dedi yani suni sancı ile olur dedi heyecanla bekliyorum
kızlar dualarınızada çok ihtiyacım var olacakta dua ederken beni sakın unutmayın banada iyi dileklerinizi yollayın

aysel

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

hadi hayırlısı ayselcım inş hayırlı haberlerını beklıyoruz yaaa senın miniş 20 sindemi dogcak benım anneşimin dogum

günü ya ne güzel olur valla
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

neslihan

Rabbim kolay geçitlerden geçirsin.Bir avazda kurtarsın inşallah seni Aysel cim.

efsane

canım rabbim kolay dogum nasip etsin bi avazda kurtarsın bu arada ekim demi dogcak hadi bakalım bende 24 ekim de dogdum.inşallah suni sancıya gerek kalmadan kucagına alırsın canım allah yar ve yardımcın olsun ne diyim saglıklı hayılı uzun ömür gecirin inşallah sende sancı odasında bizim isimleri unutma sancı sırasında sölenneler kabul oluymuş ALLAH KURTARSIN CANIM

sibel28

canım inşallah doğumun kolay olur.ALLah hayırlısıyla bebişini kucagına almayı nasip eder.

aysel

kızlar çok teşekkür ediyorum sizin varlığını bilmek yetiyo zaten

ametist

Ayselcim rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin bebişinede sağlık, sıhhat versin.