20 HAFTALIK HAMİLEYİM TANSİYONUM ÇOK YÜKSEK

Başlatan arzuhatem, 29 Mart , 2010, 09:56:53

« önceki - sonraki »

arzuhatem

arkadaşlar merhaba aranızda benim gibi tansiyon sorunu olan varmı dünden buğüne tansiyonum 15,9  larda tuzluda yemiyorum dün dr acil gelmemi söyledi gittim ilaç verdi oda bir anda düşürdü tansiyonu 2 saat sonra tekrar yükseldi 14,9 lara şuanda tahlil verdi hamilleiğe bağlı bir tansiyon yüksekliğimi diye bakacak inş. değildir kızlar annemde hamilelikte hipertansiyon çıkmıştıı bende onndann korkuyorum.
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

geçmiş olsun canım inşallah düşündüğün gibi değildir

benimde tansiyonum hep 9 6 larda hamilelik boyuncada böle devam ediyor ;)

arzuhatem

teşekür ederim canım senin bebiş  ne kadarlkkk göbeğin çok güzel gözküooo büyümüş ne güell benimde daha belli dışradan fazla ne zaman çıkar acabaa bebeiş artkkD:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

canım benim saol

biz 23+5 olduk teyzesi :muzz:

seninde çıkar yakında merak etme ;)

arzuhatem

ne güzel allah bağışlasın canım ikinci düzey ulrasoa girdinmi senn

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

evet 20 gün önce girdim ama bazı ölçümleri yapamamışlardı zilli kızım dönmedi

şimdi bugün tekrar gidicem öğleden sonra prensesimi görücem :muzz:

arzuhatem

aaa ne güzel bende bu hafta gidicerm canım nasıl yaptırdın neler yapıyosun vede giyatı nedir

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hayırlı hebrlerle gelirsin inşallah

nasıl yaptırdın derken anlayamadım ama ultrasonda her kemiğini burnunu sırt omuriliğini parmaklarından tut

damarlarına kadar baktılar ben bişi yapmadım valla dr ölçtü işte

fiyatına gelincede ben para felan ödemedim devlet hastanesinde gidiyorum araştırma hastanesi

üçbir testime yada ölçüme para ödemedim yani ne gerek var devletimden yararlanmak varken

özellerde paramı isref edeyim ki onunla kızıma en güzel şeyleri alırım :D

arzuhatem

haklısın canım doğrı yani nasıl yapıyortlar diye merak ettim :D o yüzden dedim

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

benimde tansiyon sorunum var ama yüksek degil tansiyonum düsük ....cok kötü oluyor ya yanliz disariya cikamiyorum aniden tansiyonum düsüyor ve elim ayagim titriyor cok kötü oluyorum ama az kaldi insallah dogumdan snra gecer ya...

ama cnm doktoruna danis belki ilac falan verir cünkü tansiyonun yüksek olmasi bebis icin iyi degil demisdi benim doktor...

arzuhatem

evt canım zaten şuanda tahliler yapıldı sonuç bekleniyo ona göre bakacak ama şunada iyi şimdi ölçtüm 10 7 çıktı normal yanii  inş. böyle devam eder :)