20.Haftada Renkli Ultrason (3'lü Test)

Başlatan emosum, 12 Şubat , 2008, 13:04:30

« önceki - sonraki »

ponçik

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,1151.0.html

Konunun başında hangi haftada hangi testlerin yapıldığı yazıyor  :icon_thumright:

мiŁenα.

ben 30 tl verdim..medical park samsun hatanesine gdiyorum ::)

:love9: :love7: :love9:

arzuhatem

2.DÜZEY ULTRASON NERDE VE NEKADAR ÇEKTİRDİNİZ ARKADAŞLAR acil cvplarınızı bekliyorum teşekrler
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

Demet_dk

göztepe ssk hastanesinde ücretsiz çektirmiştim
şubat 2009 da :icon_thumright:

arzuhatem

demetciğim nasıl randevu aldın ordan bilgi verirmisin bende almak istiyorum ne diyosun nasıl yönlendiriyorlar senii
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

kızlar ben 5 kez drye gıttım her gıdısımde 4b ultrasyana dr sokuyo benı normal ultrasyona almıyo  bende bazen para verıyom bazen almıyo ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Renkli ultrasyona daha sira gelmedi egerki 3. tirim de yaparlarsa bilemem  ::)

FeHi

Doktora henüz göstermedim test sonucumu bugün aldım pek bişi anlamadım ''1/350'' dio bu nedir???
Normal mi acaba???  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

HAYAT29

fehi  bu testte down sendromu ile ilgili değil miydı bana doktorum demişti ki down sendromu beşyuz seksen bayan da bir görünür demişti ikili testimde 579 bayanda bir görünüyo çıkmıştı 3 lü testımı ben cumartesi yaptıracağım belkı senınkıde 350 bayanda bir demek oluyodur ama pek bir bilgim yok dediğim gibi doktorunu ara o söyler

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Arkadaşlar üçlü tarama testi içinde sadece ikili gibi koldan kanmı alınıyor acaba?eşim topuktan alınıyor dıye bışey duymuşta tuhaf geldi bana,birde aç karınlamı gıtmem gerek ?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Balböceği

ilk defa duydum  :-\ ben her kontrolde

kan ve idrar tahlili yaptirirdim ondan baska bi bilgim yok  ::)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 10 Ocak , 2011, 17:14:31
Arkadaşlar üçlü tarama testi içinde sadece ikili gibi koldan kanmı alınıyor acaba?eşim topuktan alınıyor dıye bışey duymuşta tuhaf geldi bana,birde aç karınlamı gıtmem gerek ?
ÜÇLÜ TARAMA DA AYNEN 2Lİ TEST GİBİ KOLDAN KAN ALINARAK YAPILIYOR. AÇ TOK FARKETMİYOR ÖYLE BİLİYORUM :) SAĞLIKLA İNŞ.

çok sağolun arkadaşlar ALLAH CC razı olsun hepinizden :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 10 Ocak , 2011, 17:34:53
çok sağolun arkadaşlar ALLAH CC razı olsun hepinizden :amin:
:) SENDEN DE ALLAH RAZI OLSUN ARKADAŞIM HAMİLESİN DUA EDERSEN SEVİNİRİM BİZDE İNŞ.O HAMİLELİK DUYGUSUNU YAŞARIZ  :amin: :amin:

Tabiki ederim cansucum ne demek ,zaten tüm arkadaslar için edıyorum senın içinde ayrıca ederim:) Rabbim gönlüne göre versin inşallah en kısa ve hayırlı zamanda :amin: