DOĞUMU HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS 2007 OLANLAR

Başlatan _elif_, 14 Ocak , 2007, 18:08:56

« önceki - sonraki »

SEVİNÇ

Yok,Canım kanama değil.Üşütme ve omuzlarımdaki tutukluk.Çok şükür kanamam 2  aydır kesildi sadece kanamanın artıkları kalmıştı onlarda temizlendş sanırımç

öykü

ay iyi bari bende kanama sandımm..

merak ettim

SEVİNÇ

diduruaka83q

slmmm arkadaşlar ; ne bu ya Ocak ayından beri kimseler uğramamış ...Neyse ben 20 hafta 4 günlük hamileyim ve bebğimin hareketlerini hissetmek için sabırsızlanıyorum acaba çok mu erken bunun için bu arada ilk hamileliğim ve 24 yaşındayım...Herkese sağlıklı hamişlikler diliyorumm...
:binkybaby:

SEVİNÇ

Bizi saymadın sanırım,ya da diğer sayfalara baktın.Haklısın kimseler yok ama sağolsun arkadaşlar beni yalnız bırakmayıp,sayfamıza uğruyorlar. :love9:

SEVİNÇ

Günaydın,Arkadaşlar. Dün dr gittik.Bebiş çok iyi,şükürler olsun.Bana da çok ayakta kalmamamı ve de bol bol kalsiyum almamı söyledi.Kilom için bir yorum yapmadı.Çok Sevindim yapmadığına eşim laf ederdi.72,5 kilo olmuşum bu arada.Diğer aya şeker yüklemesi yapacam dedi.Tetonoz aşısı vurulmayacağım, ilk doğumumdan 5 yıl geçmediği için.İşte bu kadar sizler nasılsınız?

öykü

ÇOK SEVİNNDİM CANIM :)
KESİN ERKEKMİYMİŞ BAKTIMI BİDAHA..
SEN KAÇ KİLO ALDIN TOPLAM

SEVİNÇ

Evet,canım kesin erkek.Dünürüz ona göre  :laughing7:.  9 kilo falan.Sanırım yanımda eşim var diye bişey demedi.

öykü

ben yandım öyleyse 8 kilo aldım sevinçcim ben .. 4 ayda :) ama şimdi çok dikkat ediyorum
abur cubur yemiyorum gözüm korktu ..

tamam dünürüz :))))) oğlumuzun adını buldunmu?

SEVİNÇ

İlk başta Buğra Kağan diye düşünüyordum.Buğra meğerse çift hörgüçlü deveymiş.EEtabi vazgeçtik.Kağan Ege diyordum.
Abimizin adı Kemal Efe ona uygun olsun diye.Kemal benim babamın ismi. Eşim üzgün anlaşıldığı kadarıyla bu sefer onun babasının isim hakkı diye düşünüyor sanırım.Ona istersen koyalım dedim.Hiç  yok demedi.Babasının ismide Halil artık onun yanına yakışan bir isim bulmak gerek.
Bir fikrin var mı?

öykü

benim oğlum olsaydı ben sarp koycaktım..

kağan efe çok güzel ama ben çok beğendimm valla..
halil efe de olur aslında.. halilde güzel isim.. şu isim bulma işi çok zor dimi ya..

ben asya eylül istiyodum.. ama babam yağmur olsun dedi.. içime sinmedi.. okadar çok istediki.. kıramadım .. güzel isimde.. beğendim ben ama acaba asya yağmur mu koysam?sence

SEVİNÇ

İsim konusu olunca bende de kararsızlık var canım.Bilmiyorum çocuklar isimleriyle büyüyecekler.Bundan 15-20 yıl sonrayıda düşünmemiz gerek.
Bu arada yağmur güzel isim.Yağmur'un yanına Asya dan farklı bi isim düşünebilirsin.Asya Yağmur pek uymuyor sanki.

jbdun

Sevinçcim dr kontrolünün iyi geçmesine ve özellikle de bebişinin iyi olmasına çok ama çok sevindim canım :opucuk:
Halilin yanına uygun bi isim gelmiyo aklıma canım :icon_scratch:

SEVİNÇ

Sağol,canım.Yok daha bulamadık.Abimiz Kağan diyor ama bakalım.

jbdun

daha vakit var nasıl olsa canım,
ben ecrinin ismi için 7.aydan sonra başlamıştım araştırmaya,gerçi kız olduğu anca o ayda kesinlik kazandı :k06: