DOĞUMU HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS 2007 OLANLAR

Başlatan _elif_, 14 Ocak , 2007, 18:08:56

« önceki - sonraki »

jbdun

sevinç zaman geçiyor canım,pek bişey kalmadı, nasılsın?

SEVİNÇ

sağolEve gider gitmez yattım.Düzelmişim.  canım.Vallahi dün rahatsızlndım. Karnımda ve kasıklarımda ağrı vardı.Birde moralim bozuktu,akrabamız   gün önce sezeryanla doğum yaptı,dr rahim içi varis damarını kesmiş.Çocuk yaşıyor ama dün anneyi kaybettiğimizi öğrendik. Çok etkilendim. Hem burda en iyi özel hastanede oldu doğumu ama hemen başka hastane daha sonra tıp fakültesi derken yaşatamamışlar.
Eee asıl haberler senden.Annenler geldi.Nasılsınız?

Almiş'inAnniş'i

bende p.tesi 40 muayeneme gittiğimde doğum yaptığım hastanede bir kadının bebeğini dünyaya getirmeye çalışırken vefaat ettiğini öğrendim, inanılmaz etkilendim  :(

öykü

arkadaşlarrr yapmayınnnn yaa :(:(:(:( bunları anlatmasanız .. moralim sıfır oldu bak inan zaten düşünmemeye çalışıyorum doğumu

SEVİNÇ

AY KIZLAR,öğlen şöyle bir kıyafetlere bakayım dedim. satıcı kız zorla bir tunik ve tayt giydirdi süper oldu ama çok hoşuma gitti ya,parası da süperdi ama tereddütte kaldım resmen.

Almiş'inAnniş'i

sevinç ben hiç hamile mağazasından bişi almadım canım, fırsat bu fırsat diyip şişiriyolar rakamları  :caca:

normal kıyafetlerden büyük beden aldım hep  :icon_thumright:

SEVİNÇ

haklısın canım,abartıyorlar resmen fiyatları

esra_yesiloz

ya evet canlarım ya düşünmeyin böyle şeyleri allah herkese sağlıklı doğum yapmayı ve kurtulmayı nasip etsin
bu arada bende çalıştığım için pazar çıktım kıyafet bakmaya eskiler olmuyo artık ama ne kadar mağaza dolaştıysam büyük beden hiçbişi bulamadım bende öyle düşünüyodum büyük beden almayı olmadı ayaklarımızakara sular indi girdik hamile dükkanına mecbur bi pantolana 70 ytl dedi eşimde yorulduğu için oldu oldu dedi aldı bi üstlük bile aynı 70ytl çok kazık gerçekten ben o 70 ytleyle büyük beden bulsam neler alırdım ama olmadı işte

SEVİNÇ

hiç sorma elbise 120-150 ytl arasıydı.Bluzler düzgün olanı 70-100 Ytl arası. Aslında pantolon diktirmek daha uygun oluyor.

esra_yesiloz

ya hanımlar ben çalışıyorum ya işyerinde 4tane patronum var biri  var tam bi boğmalık 3gün önce msnimi karıştırmış benimde kuzenimle yazışmam vardı orda ( kuzenim bana yanına gelicem yazdı bende ömer burdayken gelip giden çok oluyo gelmeyin yazdım) ben lavaboya gidince msnimi karışitırmış yazışmayı okumuş bi ömey bey yazmadım diye demediğini bırakmadı yani ben kuzenimle konuşuyorum bey kelimesi geçse geçmese ne fark eder o benim özelimi karıştırıyo haklıymış gibi bide hesap soruyo ona çok üzüldüm işi bırakıcaktım vazgeçtim düzelir diye 3gün geçti hala aynı sinirlki suratıma bakıp laf koyuyo herkesin içinde ben çok üzülüyorum napayım ya işi bırakmayı düşünüyorum sizde bana akıl verin napayım çocuğa bişi olcak diye korkuyorum sürekli sinirden ağlamaktan

SEVİNÇ

İkinci seçeneğin yani hazırda bi işin varmı şuan yoksa dişini sık derim.Oralı olmamaya çalış,açıkca ömer bey niye yazmadın mı dedi nasıl oldu. Saygını koru ve bekle.Ama üzmelerine izin verme,moral çok önemli ona göre.

esra_yesiloz

zaten en azından doğuma 1aya kalaya kadar çalışırım diye düşünüyodum doğum sonrası çalışmıycam zaten burda hayır bana tabirlerine dikkat et birdaha msnde yazıştığını görmüycem yorum felanda yapma dedi bugünde herkesin içinde msn hayatı iice terbiyesizlemiş kimse tabirlerine dikkat etmiyo deyip bana baktı ukala bi şekilde değilmi esra dedi ben bişii demedim kafa salladım  yani tekken yapsa sorunum değil konuşsun derim ama misafirlerin içinde bunu yapması beni üzdü yani heran gelicek bişi daha diycek sıkıntısıyla yaşıyorum burda ne yapıcam bilmiyom çocuk için yoksa cevabını verirdimde susuyorum en iisi çıkmak diye düşünüyorum çünkü üzüldükçe karnıma ağrı giriyo

Almiş'inAnniş'i

ay esra niye üzülüyorsun. istifa edeceğine bırak çıkarsın seni, tazminatını alır hamileliğinin keyfini çıkarırsın   :occasion5:

:k06:

jbdun

geçmiş olsun sevinç ve başınız sağolsun canım, gerçekten çok kötü daha doğrusu acı bi durum :sad1:

esra bence de sık dişini :icon_thumright: ve kendine dert etme,nasıl olsa baksana çıkıcakmışsın dayan bari ;) sen sinir olucağına bırak patronun sinir olsun takmadığını görünce ;D

seyda

ay Sevinc ve Razi,
ürperdim resmen yazdiklarinizi okuyunca. Sevinc ne korkunc bi doktor hatasi dimi? basiniz sagolsun. Allahim kücücük bebek annesiz mi kaldi simdi? bazen düsünüyorum ne büyük bi sorumluluk aldik anne olduk, artik hersey aklima öyle cok takiliyoki, kendime dikkat ediyorum doktora gitmeyi ihmal etmiyorum bana bisey olsa kizim bensiz napar diye. Allahim sen koru yarabbim  :amin:

Razi, nasil ölmüs kadincagiz dogum yaparken, normal dogum mu? bebek kurtulmusmu merak ettim simdi. neyse sen bizim sayfada söyle burda annelerin moralini bozma :'( ben artik tip bu kadar ilerledi bu cagda kalmadi böyle seyler diyodum yani en azindan özel hastanelerde büyük sehirlerde filan.