DOĞUMU HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS 2007 OLANLAR

Başlatan _elif_, 14 Ocak , 2007, 18:08:56

« önceki - sonraki »

jbdun

fitilin işe yaramasına sevindim sevilaycım,inşallah tamamen geçer en kısa zamanda

guguş

Sağol canım gerçekten ne kadar zor bişeymiş hamilelik hiç bu kadar olacağını tahmin etmemiştim.
Bazen düşünüyorum acaba ben mi çok sızlanıyorum diye! :caca:

jbdun

sevilaycım her hamile farklı oluyo canım,sen sızlanmıyosun bence çok.
Mesela benim hamileliğim çok güzel geçmişti,allaha şükür hiç ama hiç sorun çıkmadı  :nazar:
kişiden kişiye değişiyo demek istediğim :laughing7:

guguş

Ya doğrudur tabiki şu aralar çok ayakta kalınca bileklerim ağrımaya başlıyo artık beni taşımıyo sanırım
İlk dönemlerde de hem migren hem sinüzüt beni mahvetti çok kötü bi dönemdi gün aşırı başım ağrıyodu ve neredeyse 24 saat sürdüğü oluyordu çok şükür geçti

jbdun

geçmiş olsun canım,az kalmış sona, inşallah bundan sonra sorunsuz geçirirsin hamişliğini ;)
zaten tosununu kucağına aldığında herşeye değdiğini göreceksin :laughing7:

guguş

Evet sona yaklaşıyoruz ama son zamanlarda zaman sanki daha yavaş akıyomuş gibi geliyodaha 2 ayımız var
oğluşumda bu ara çok hareketli dışardan çok rahat görülüyo hareketler
Kesin babasına çekti oğluşum :love8:

jbdun

bi bakmışın ki o 2ay da geçmiş ;)oğlanlar hareketli oluyo  genelde

SEVİNÇ

Arkadaşlar,Günaydın.İnsan beni merak etmez mi? Aşkolsun sizlere...
Cumartesi Temizlik vardı,hiç durmadan çalıştım.Kadından daha beter yoruldum vallahi. Pazar pikniğe gittik.Akşama oğlanda bende hastalandık.Zaten sinüzit tuttumu tutuyor.Dün oğlum ve ben hastayız diye işten izin aldım.Gece gene oğlum kötüydü.Ateşler içinde yandı,kut kut öksürüyor,ishalde başladı.Offfffff o hasta olmasın ben ıolayım vallahi.

guguş

jbdun

SEVİNÇ

Almiş'inAnniş'i

geçmiş olsun hayatım dikkat edin kendinize bahar havalarına güven olmaz. öpüyorum seni ve oğluşunu

SEVİNÇ

Ay Canım,geldin demek ha. Maşallah yerim ben o hanfendiyi. :nazar:

Almiş'inAnniş'i

ye teyzesi çok tatlı valla yanak yerine iki tane ceviz var sanki benim de iştahımı kabartıyor  :hungry:

SEVİNÇ

Canım,Maşallah de bak anaların nazarı çabuk değer bilesin.