Fotograf Çalışmalarım

Başlatan .:.Zamansız.:., 26 Mart , 2010, 10:48:09

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

GERCEKTEN BENDE MERAK ETTIM ACABA NERDE ÇEKTINİZ DIYE
KARDESIMEDE SORDUM PROFOSYONEL ÇEKIM DEDİ
BUNU ÇEKEN KIŞİ İŞİNİN EHLI OLMALI DEDI
BRAVO ACABA MESLEGINIZ FOTOGRAFÇILIK Mİ  :icon_scratch:

Balböceği

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 27 Mart , 2010, 02:31:00
GERCEKTEN BENDE MERAK ETTIM ACABA NERDE ÇEKTINİZ DIYE
KARDESIMEDE SORDUM PROFOSYONEL ÇEKIM DEDİ
BUNU ÇEKEN KIŞİ İŞİNİN EHLI OLMALI DEDI
BRAVO ACABA MESLEGINIZ FOTOGRAFÇILIK Mİ  :icon_scratch:
aynen yaa bende cok merak ettim bunu yoksa normal cekim baski falan  :suclu: :suclu:

.:.Zamansız.:.

arkadaşlar oncelıkle hepınıze teşekkür ederim  :flowers:

istanbul gülhane -eminönünden fotograflarım var.
istanbul -eminönü vapurunda çektiklerim var sizinle paylaştıklarımın içerisinde .
geçen yaz tatil için gittiğim bodrumdan fotogrfalarım var..yani özellikle bir yer seçmiyorum :D
yine nisan geldi...yine lale zamanı istanbulda...nisan ortaları gibi yeniden gülhaneye gidice arkadaşlarımızla..
papatyaların içerisine serilip fotograflar çekicez.  :occasion14:

Canon  450D makinam yarı prof. bir makinadır. birçok karem 50mm objektifle çekilmiştir.;)

sibelcim ben fotografçı değilim..daha yolun başındayım. Bu işi para kazanmak için yapmıyorums adece hobi benimkisi. Elimdeki objektifin ve birazda kendi çabanın eseridir  :D

herkeze tekrar teşekkürler  :y25:

βαlκιz

bende fotograf çekmeyi acayip severim
ama iyi makinem yoktu

bu makineyi alcam sen anlıyomusun makineden nasıldır buu

Fujifilm FinePix S1600

hem digerlerine göre ucuz hem vidyo çekiyo diye bunu aldık netten
benim için fazla bile bu makineee  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gülşahcım göstermiş olduğun makina dijital kompact bir makinadır. demek istediğim ileride geliştirebileceğin türden bir makina değil.
benim tavsiyem SLR bir makina alman önce kitli lensle başlayıp daha sonra objektiflerini geliştirmen.
ama tabi ben sadece video çekeyim foto çekeyim bu konuda sadece dersen bu makina fazlasıyla yeterli tatlım;) :opucuk:

nisan rüzgar

hepsi harika canım gözüne eline saglık :flowers:

βαlκιz

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 12 Nisan , 2010, 09:53:26
gülşahcım göstermiş olduğun makina dijital kompact bir makinadır. demek istediğim ileride geliştirebileceğin türden bir makina değil.
benim tavsiyem SLR bir makina alman önce kitli lensle başlayıp daha sonra objektiflerini geliştirmen.
ama tabi ben sadece video çekeyim foto çekeyim bu konuda sadece dersen bu makina fazlasıyla yeterli tatlım;) :opucuk:
anladım çocuklarımı çekeyim şimdilik yeterr  :k06: bakalım makine gelsin yada eşime senin özelden yazdıklarını söylim belki degiştirir ama buda dedigim gibi fazla bilee  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ağırlaşmadan dışarıda baharın tadını çıkara çıkara fotograf çekmek gerekiyor. nisan ortası gibi yeniden gülhane, eminönü, kadıköy gezimizi yaptık, fotograflarımızı çektik. uzunca süre dışarıda fotograf çekemiycemden kana kana çekim yaptım...umarım beğenirsiniz..iyi seyirler :hello2:

büyük hali için buraya tıklayınız

βαlκιz

çok güzel  :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
emeğine sağlık

Emine

Çok beğendim fotoğraflarınızı , tebrikler  :icon_thumright:

Alıntı yapılan: Emine - 30 Nisan , 2010, 18:52:45
Çok beğendim fotoğraflarınızı , tebrikler  :icon_thumright:

teşekkür ederim emine..:D

nisan rüzgar

yeni fotograflarında harika  :icon_thumright:çok güzel bi hobi bence...bende hobi olarak resim yapıyorum....karakalem yağlıboya...ilerde kendi çektigim fotograflarla çalışmaya baslayabilirm çok güzel gözüküyolar gerçekten :icon_thumright:

miray

bayıldım fotograflara  :icon_thumright:  :icon_thumright:
emegine saglık canım cok güzelll  :alkış: :alkış: :alkış:

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 30 Nisan , 2010, 19:24:56
yeni fotograflarında harika  :icon_thumright:çok güzel bi hobi bence...bende hobi olarak resim yapıyorum....karakalem yağlıboya...ilerde kendi çektigim fotograflarla çalışmaya baslayabilirm çok güzel gözüküyolar gerçekten :icon_thumright:

teşekkür edeirm nisancım..evet gerçekten güzel bir uğrarş fotograf çekmek. resim yapmakda öyledir..çalışmalarını görmek isterim..
selamlar canım :opucuk:

Alıntı yapılan: ♫♥♪SarıPapatyam♫♥♪ - 30 Nisan , 2010, 21:05:29
bayıldım fotograflara  :icon_thumright:  :icon_thumright:
emegine saglık canım cok güzelll  :alkış: :alkış: :alkış:

ilginiz için teşekkür ederim..
selamlar :D