bebeklerınızın yaptıklarını paylşmak istermısınız??

Başlatan bebegım_ ömer, 07 Şubat , 2008, 17:10:39

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Yapmadıklarını yazalım diye konu açıcam daha kısa sürer mesaj yazmak :k06:

:love9: :love7: :love9:

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 05 Mayıs , 2011, 15:54:50
benim kızımın en çok hoşuma giden hali, emzirmek için emzirme yastığına koyduğum zaman, göğüsümü çıkarana kadar göğüsüme bakarak  ağızını şapırdatması (bi yandanda elleri ayakları titrer heyecandan)   :ehi: :ehi: gece uykulu oluncada emzirme yastığına koyunca kuş yavrusu gibi ağzını açıp bekliyor  :k06: :k06: çok seviyorum o halini  :love9: :love9:

benimkide bi kaç haftadır uuğğğ auuuu gibi sesler çıkarıyor bana bakarak... ben onunla konuştukca o daha çok konuşuyor  :nazar: :nazar:

aynen o halleri çok tatlı benm kızımda çok acıkınca öle bi heycan yapıo ki memenin heryerine yapışıo :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Pınar86

ay bu hallerini sevmeyen yoktur herhalde yerim kuzumu ben ya sabah ilk kaltığında yatağıma alıyordum oturuyor bende göğsümü hazırlıyorum yastığı takıyorum koluma hemen ağzı oynuyordu şap şap bilerek vermiyor bekliyordum kendisi uzanmaya çalışıyor emmeye çalışıyordu bayılıyordum ya öyle olunca nasıl arzu ediyordu beni  :tongue3: :ehi:

ama artık eskisi gibi emmek istemiyor arada bir alıyor bir iki fırt bitti  :'(
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Büyüdüğü için Pınarcım ne kadar alsa ona yeter korur onu sen merak etm :icon_thumright: Süt onu doyurmadığı için yapıyordur.
Rüzgar da 6 aylık olduğunda bıraktı resmen bana yemek ver kadın der haldeydi :k06: