bebeklerınızın yaptıklarını paylşmak istermısınız??

Başlatan bebegım_ ömer, 07 Şubat , 2008, 17:10:39

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: angel81 - 22 Kasım , 2010, 12:34:45
ayy cok tatlilar  :love7:
gozde genelde butun bebekler ilk once dedede demeye basliyorlar sanirim. kolay geliyor olsa gerek. ayrica baba demekte daha kolay neden anne derki bu cocuklar once  :k06:

duyguuu yerim ben o minnoslari...yaa boyle iki tane cocuk cok hosuma gidiyor gercekten. boyle gozumun onunde canlandilar sen anlatinca duygu. hahaha ne zevklidir onlarla eglenmek masaAllah  :nazar:  :love9:

evet canım dede en kolayı o yüzden doktorlar anne dıyen bebeklerı ayırıyorlar  :k06: ayrıca ruzgarın malesef baba deme şansı yok o yuzden anne pratigine devam edıyoruz...

°o.O євяυ O.o°

ayy dün kızımı babam masaya yatırdı döndü yaa resmen   :nazar: çok şaşrdık  çok hareketli zaten cadıı :D :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

elif35

yağmurda çok hareketli yaaa hiç mi yorulmuyor anlamıyorum şimdi de 3 gündür patiğini ve çorabını çıkarmayı öğrendi onları  çıkartıp ayaklarına bakıyor  :ehi:çıkartamayınca da çığlık atıyor heralde yerinde duruyormu diye merak ediyor  :ehi: :ehi:

selmay

benim kizim da 2aylikken dönmüstü yataginda yüz üstü bulmustuk baya korkmustuk,

simdi kizim 7 aylik,gecen aydan beri beraber oyunlar oynuyoruz 6.aydan beri  FIS FIS KAYIKCI oynuyo kendi sallaniyo,GEL BABASI GEL yapip elini acip kapatio,diger sarkili oynlarimizda artik kendide eeeeeee ee deyip eslik edio,..

gittik ce sevimli oluolar allahim meleklerimizi korurusn,nazarlardan sakinsin.....

SiRiNe

Ebrumm masaallah betuleee erken dönecek sanirimm kuzucukkk

Selmay masaallah kizina  :nazar:

Biz kizlarla her ikindi vaktinde hafif sekerleme yapariz veya aksamlari babamiz eve geldiginde, yine yemekten sonra uzanmistik dördumuz yatagimiza

sumeyye her zamanki gibi rumeysanin emzigini almis, rumeysada agzi bos kaldigi icin sumeyyenin parmaklarini emiyordu  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: tabiki emzigini aldiginin farkinda degildi uyku sersemi, uyandiginda cigligi bastiii  :k06: :nazar:

βαlκιz

:k06: maşallah bebeciklere
bizimkiler neler yapmıyoki :sad1:
dün apartmanın girişinde yakaladık
kapıyı açıp çıkmışlar :-ooo bagırıyolar partmanda koşuyolar :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: BALKIZ - 25 Aralık , 2010, 15:21:35
:k06: maşallah bebeciklere
bizimkiler neler yapmıyoki :sad1:
dün apartmanın girişinde yakaladık
kapıyı açıp çıkmışlar :-ooo bagırıyolar partmanda koşuyolar :ehi:
:k06: :k06: yayamaz damatlarim  :k06: :opucuk: :nazar:

) SaMiRa (

26 Aralık , 2010, 17:53:06 #67 Son düzenlenme: 26 Aralık , 2010, 22:52:41 En KıYmEtLiM
fudayl :ehi: :ehi: ay bu yarım kalmış öleee
bugünlerde biz sebzeliğe gidip soğanları alt raftan alıp üst rafa koyuyoruzz
bi de topu eliyle atıyo sonra peşinden gidiyo
hıı bide telefonun şarj aletiyle uyuyooo :ehi:

****SeRaP-27****

benim kızım 7 aylık oldu ama bi dönmüyor aslında dönecek gibi yapıyor ama bi kolunu hep bastırıyor dönmesin diye gel babası gel gel yapıyoruz babasıyla bağırıyorlar tam bi baba düşkünü benim kızım
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

benimki de 3 ay 1haftalık
2 gündür konuşmalarıma bariz bişekilde cevap veriyo  :hello2: :hello2:

tabi cevaplar belli uğğğğğ gığğğğğğ ıııııığğğ  :k06: :k06:

maşallah kızıma gözümün içine bakıyo artık  :basardim: :nazar:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

****SeRaP-27****

:D benimki 2 aylık bile yoktu millet aguu der bizim kız gözümüze bakıp kııııııhhh kııııhhhh diye tuhaf bi ses çıkarıyordu şimdi o sesi hapşırdıktan sonra kızar gibi olduğunda çıkarıyor :D acıktığına gece uyandığında mama mama mama diye ağlıyor şimdiki fındıklar çok biliyorlar
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

elif35

yağmur haftaya 9 ayı bitiricek inşallah iki gündür koltukları sıralamya başaldı yavaş yavaş korka korka adım atıyor artık koltuğa tutunarak .birde örümceğe tutunuyo hem onu iktiriyor hemde onunla bir yürüyor  :k06: :k06: bir de kendi kendine gülüyor bunu yaparken herhalde yürüdüğüne seviniyor yavrum  :k06: :k06: türk filmlerinde olur ya yürüyorum yürüyorum onun gibi oldu vallaha bu da  :k06: :k06: :k06:

AyNi

Alıntı yapılan: elif35 - 05 Mayıs , 2011, 15:45:05
yağmur haftaya 9 ayı bitiricek inşallah iki gündür koltukları sıralamya başaldı yavaş yavaş korka korka adım atıyor artık koltuğa tutunarak .birde örümceğe tutunuyo hem onu iktiriyor hemde onunla bir yürüyor  :k06: :k06: bir de kendi kendine gülüyor bunu yaparken herhalde yürüdüğüne seviniyor yavrum  :k06: :k06: türk filmlerinde olur ya yürüyorum yürüyorum onun gibi oldu vallaha bu da  :k06: :k06: :k06:

:ehi: :ehi: maşallah

AyNi

benim kızımın en çok hoşuma giden hali, emzirmek için emzirme yastığına koyduğum zaman, göğüsümü çıkarana kadar göğüsüme bakarak  ağızını şapırdatması (bi yandanda elleri ayakları titrer heyecandan)   :ehi: :ehi: gece uykulu oluncada emzirme yastığına koyunca kuş yavrusu gibi ağzını açıp bekliyor  :k06: :k06: çok seviyorum o halini  :love9: :love9:

benimkide bi kaç haftadır uuğğğ auuuu gibi sesler çıkarıyor bana bakarak... ben onunla konuştukca o daha çok konuşuyor  :nazar: :nazar:

elif35

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 05 Mayıs , 2011, 15:54:50
benim kızımın en çok hoşuma giden hali, emzirmek için emzirme yastığına koyduğum zaman, göğüsümü çıkarana kadar göğüsüme bakarak  ağızını şapırdatması (bi yandanda elleri ayakları titrer heyecandan)   :ehi: :ehi: gece uykulu oluncada emzirme yastığına koyunca kuş yavrusu gibi ağzını açıp bekliyor  :k06: :k06: çok seviyorum o halini  :love9: :love9:

benimkide bi kaç haftadır uuğğğ auuuu gibi sesler çıkarıyor bana bakarak... ben onunla konuştukca o daha çok konuşuyor  :nazar: :nazar:

oyy maşşalah zeynep eda'ya sohbet ettiği günleri de görürürz inşallah