bebeklerınızın yaptıklarını paylşmak istermısınız??

Başlatan bebegım_ ömer, 07 Şubat , 2008, 17:10:39

« önceki - sonraki »

mavili

sizin yazdıklarınızı okudukça böyle heyecanlanıyorum benim kızım henüz karnımda ama zaman çabuk geçsede biran önce dogsa diyorum resimdeki bebek çok tatlı maşallah Allah bagışlasın öyle mutluyumki evimizin havasını kokusunu degiştirecek sesizligini bozup neşe getirecek kızımın dogmasına az kaldı o zaman bende yazarım size neler yaptıgını dediginiz gibi uyutup fırsat bulunca artıkkk :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

mesude

benım sekerımde cok tatlı gordugunuz foto 8 aylıkken sımdı 4 yasına gırecek bebegım  :hello2:
hayatımın anlamı tatlı bebegim iyiki varsın iyiki benimsin

-GAMZE-

bebek olupta tatlı olmayanımı varya hepsi melek birer ya :laughing7:

sevda

BUGÜN BENİM SIPAM BABASI DİYORKİİ SEN BÜYYÜNCE NE OLCANN ODA FUTBOLCU DEMEZMİİ

PEKİ NERDE OYNIYCAN DİYO BABASII ONUN CEVABINA KOPTUM BENNN

CEVABIDAA İÇERDE DEMEK OLDUUU... :k06: :k06:

-GAMZE-

iyi işte bi ideali var içerdede olsa biizmki agudan başka bişi demio  :ehi: :ehi:

sevda

EE BUGÜN AGUU YARINN ANNE BANA TOP ALL OLUYORR ÇOK ÇABUK GEÇİYOR ZAMAN AMA İNAN BANA BEN ARHANIN KÜÇÜKLÜĞÜNÜ NERDEYSE UNUTMAK ÜZEREYİMM ÇOK ÇABUK BÜYÜYORLARR YAAA BU ZAMANINI İYİ DEĞERLENDİRR... ;)

Organik_Seker

Alıntı yapılan: duokca - 24 Nisan , 2008, 16:32:48
slm organik seke rne tatlı bır ısım bulmussun.evet sıtede yenı sayılırım canım.adım Duygu bebısın kac aylık suanda ve ne zaman seyreklestırdı elını emmeyı.Alıskanlık yapmasında cok korkuyorumda.....senın ısmon ne arkadssım senı ve yavrunu opuyorum

Cnm aradan uzun zaman gecmıs ben yenı denk geldım yazına :)adım dilek eren 10.ayına gırdı artık parmaklar'ı yalamak mazide kaldı :D Bizde seni opuyoruz cnm benim umarım denk gelırde muhabbet ederız  :opucuk: :flowers:

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

βαlκιz

herkeze merhaba ben yeni katıldım aranıza yaşım 19 6 aylık ikizlerim var ikiside erkek hiç emzik kullanmadılar dört buçuk aylıkken parmaklarını emmeye başladılar halada emiyolar şapur şupur hatta bazen birbirinin parmaklarını bile emiyolar :ehi: şuan dönmeye başladılar döne döne geziniyolar valla :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

BENİMKİ 6 YAŞINDA PEK BEBEK SAYILMAZ AMA GENEDE YAZAYIM
EN SON AKVARYUMUN SUYUNU BOŞALTIP EVİ GÖLE ÇEVİRMİŞTİ
KIZLAR YAKINDA SİZLERİNDE BAŞINA BÖYLE ŞEYLER GELECEKTİR UNUTMAYIN
BÜYÜYÜNCE DAHADA ÇOK YARAMAZLIK YAPIYOLAR WALLA :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

ajda

Benim bebişim 11 aylık kızlar ve şuan yaptığı gibi müzik sesine poposunu sallıyor :k06:
Okadar şeker oluyorki içime sokasım geliyor tekrar :opucuk:
Müzik dinlemeyi çok seviyor oğlum birde reklam seyretmeyi,top oynamayı da çok seviyor onun küçük ellerinle bir top tutuşu var görenler basketçi olacak bu diyor avucunun içyle tutuyor topu kerata :k06:
şimdide yanıma gelmiş klavyenin tuşlarına basmaya çalışıyor izin vermedikçe de kolumu çekiyor :toothy10:
yerim onu ben yaaaa :opucuk: :opucuk:

βαlκιz

benimkilerden biri yürüteçte giderken digeri onun peşinden emekliyo çok komik bi görüntü oluyo yaaa bagıra bagıra gidiyoo  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

Benim oğluşumu parmakları kesmiyor direk yumruğunu ağzına sokmaya çalışıyo, beceremeyincede ağzını yumrukluyo :k06:

βαlκιz

ayy yerim ben onuu bizimkilerdee yumruğunu sokuyoduu hatta gidip kardeşinin parmaklarını azına sokuyoduu :k06:

@ssemra@

ay canım yaaa gözümde canlandırıyorum da  :toothy10:  Ben bir tanyei bu kadar çok deli gibi severken seni düşünemiyorum yaa, ikiz bebiş annesi olmak nasıl bi şeydir :dontknow:

βαlκιz

ikisini birdennn nasıl sevicegimi şaşırıyorum valla birini severken dieri bakıyoo sanki beni neden sevmiyosun der gibi  :k06: ikisini severken eşim ordan bakıyo beni neden sevmiyo der gibi :ehi: :ehi:işim zorrr :D