kalın kaş mı ince kaş mı

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 24 Mart , 2010, 17:25:00

« önceki - sonraki »

Demet_dk

AY JİLETLE KESİNLİKLE KAZIMAM
SERT SERT ÇIKAR KALSIN
ÇOK KOKU YAPIYOMU SARIMSAK
EŞİMDE KAFAMA SÜRİM DİYO BEN SÜRDÜRMÜYORUM YA OFF  :igrenc:

βαlκιz

kokuyo ama alışıyosun sonra  :k06:

kafasına sürünce streç film sararsa koku olmaz belki

ya ben kaş dövmesi de düşündüm

ama abdest geçmiyo falan dediler

internette araştırıyorum aklıma yatarsa yapıcam kaş herşey ya yüzümüzü gözümüzü belli eden kaş  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

GÜLŞAH BENCE HİÇ GEREK YOK KAŞLARIN GAYET GÜZEL YANİ
YADA Bİ SÜRE UZAT AYNI ZAMANDA SARIMSAK TA SÜR ÇOĞALSIN EĞER FAYDASI OLUYOSA TABİ
SONRA PROFESYONEL Bİ KAŞÇIYA GİT TAMAMDIR

βαlκιz

yok çok şekilsiz düzensiz uzuyo
şimdi uzatıyorum arada kalemle dolduruyorum
bakalım uzarmı ya sonra biyere gidince alıyorum kötü görüküyo diye
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gulsahcim dovmeyi onermm dinen haramdir  :-ooo ya abdest gecirmedigi icin omru boyu cenabet kalirsin Allah korusun  :amin: sarimsak olayini cok ovuyolar insallah faydasini gorursun  :-\

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

βαlκιz

haram evet
ama geçici yani 2 -3 senlik yapıyolar ama gerçek mi degilmi bilmiyorum
sarımsaga devam

Balböceği

Gulo bulent ersoy kaslarini kazitiyormusya kiz gordunmu o halini  :ehi:

βαlκιz

evet  :k06: çogu ünlü kazıtıyomuş

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gülşah bence de dövme haram
sarımsağa kaldın yine :D :D :D

Angel

bende kaslarimi hep kendim alirim hic hayatimda kuafore bile gitmedim   :k06:   ne ince nede kalin   :D

iki haftada bir kaslarimi oyle acele duzeltirim okadar  cok sukur cok duzgun kaslarim   :amin:

elif cemre

kaslarima daha hic alma niyetiyle elimi sürmedim.yengem bi ara kaslarinda biraz düzeltma yapalim diye elinde cimbiz kovalamisti  yokkk iyiki yaptirmamisim suan nasil ugrasirdim burda kuaförede gidemiyorum izine gittikce sacima ancak bakim yaptirabiliyorum  :).
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

βαlκιz

valla en iyisini hiç almamak
bende niye aldıysam keşke hiç almasaymışım  :-\
ugras dur
görümceme derim hep sakın alma evlendi yine diyorum alma sakın sakın
öyle kalsın  :D

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: βαlκιz - 25 Eylül , 2010, 08:14:34
valla en iyisini hiç almamak
bende niye aldıysam keşke hiç almasaymışım  :-\
ugras dur
görümceme derim hep sakın alma evlendi yine diyorum alma sakın sakın
öyle kalsın  :D
;)

βαlκιz

kaşlarımı kalınlaştırdım çok şükürrr  :ehi: evden dışarı çıkmıyorsun bi müddet sonuç güzel oluyor  :toothy10:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥