28 Mart , 2024, 15:54:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kalın kaş mı ince kaş mı

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 24 Mart , 2010, 17:25:00

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:ehi: :ehi: :ehi:
benımkıler olmuş selahattın alpayın kaşları gıbı
yarın mısafır gelecek bı kaç tel yolayım bari  :ehi: :ehi:

βαlκιz

bende çok uzattım uzattım bugun saglık ocagına gitcem diye yoldum  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ya burda kuaför yok olsa hergün giderim
ama merkezde var orayada ayda gidiyoruz  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bosver o zaman kaşlarını bırak uzasınlar zaten kuçuksun  kımse yadırgamaz  :ehi: :ehi:

βαlκιz

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: valla bırakıyorum uzuyo uzuyo ama çirkin oluyo
ay küçüksün diyosun ya gören ay yavrum annesi buna bakmıyomu şu kaşlarını aldırsa derler  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 27 Ağustos , 2010, 01:36:36
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: valla bırakıyorum uzuyo uzuyo ama çirkin oluyo
ay küçüksün diyosun ya gören ay yavrum annesi buna bakmıyomu şu kaşlarını aldırsa derler  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ne guzel işte bana bazen soruyorlar bekar mısın dıye sanırım kşlarımdan dolayı  :k06: :k06:
bızde genelde kızlar evlendıkten sonra alır kaşları  :ehi: :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:ayy kızlar alemsınız valla :ehi: :ehi:

derbeder

ilk kaslarimin ortasini bile ben evlenirken aldim :D zaten pek birsey yoktu, herkes alinmis zannediyor kaslarimi. simdi tek tuk arada kafama eserse ortasini alirim ayda yilda bir, kenarlarini dugunde bile aldirmamistim kaynanam sasirmisti :D hihi gelinin sanki illa kasi alinacak diye birsey varmis gibi. dedim ben aldirmiycam kasimi sonra ben ugrasacam ayrica memnunum kaslarimdan diye. kimse bise diyemedi. Allah Allah killarimada baskasi karar verecek degil herhalde   :occasion14:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

en iyisi valla bende kaşı alınmamış kimi görsem alma derim  :k06:
yeğenim var ufak ablama derim hep sakın kaşlarını almasına izin verme büyüyünce orjinal daha güzel hep bende bazen kazim hepsi aynı uzasın diyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: saç ektirme varya kızlar kaş ektirmede varmı varsa ektirim benim seyrek  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

netten baktım varmış ne güzel ne güzel  :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

dun buraya yazmıstım 3 aydır aldırmıyorum dıye dua nıyetıne gectı herhalde  :D ilk defa burda bi kuafore gıttım ve kaslarımı aldırdım kuafore gırdım yaslı bı kadın oturuyo kaslarımı aldırcam dedım kadın gözlugunu cıkardı çekmeceden hadı gec dedı  :-ooo Allah dedim şimdi kadın kaşlarımı yolcak dedim mahfedecek dedim korkarak oturdum ama sonuc mukkemel masallah dedim yaslı maslı ama becerdi gozunde gozlukde olsa  :k06:

βαlκιz

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Anam ben sarıyım kaş derdim hiç yok kaşım varsada alınmış gibi duruyo Allahtan o derdim yok benm....rahatım
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

miray

kalın kas moda ama cok kötü duruyo ya
hiç yakısan görmedim ben
bence ne ince ne kalın orta karar bişey öyle daha dogal