28 Mart , 2024, 11:50:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kalın kaş mı ince kaş mı

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 24 Mart , 2010, 17:25:00

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

kızlar 2009 un kas modası kalın kaş 
kararsız kaldım kalın kaş mı ince kaş mı dıye
uzatmak ıstıyorum bıraz kalın olsun ıstıyorum nasıl uzatabılırım bı fıkrı olan var mı

βαlκιz

benimde şuan kalın kuaför kalın bıraktı inceltmedim
ve devamlı badem yagı sürüyorum
ama inceltcem kalın yakışmıyo bana  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ZyNp

sarımsak da cıkartıo kızlar aklınızda bulunsun yada fındık yagı

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bu sene kalın kaş moda bende kalınlastırmak ıstıyorum bana kalın daha cok yakısır hem de dogal ...
zeynep sarımsaı nasıl yapıcaz kotu kokar yaa

βαlκιz

evet sarımsakta harika uzatıyoo
kesip kaşıma sürüyodum ben
o koktugu için badem yagı sürüyorum
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

benım kaşlarım hep kalındı herkes çok begenıyor bazen ınceltmeyı dusunuyorum amnann bıde ugraşamam dıyorum sureklı almak zorunda kalıyorsun..sırf bu yuzden kaşımı fazla almıyorum dogal  :ehi: :ehi:
canım  bıde herkesın kas seklı farklı oluyor kımıne kalın kımıne ınce yakışıyor..onemlı olan seyrek olmamsı ben su ana kadar kasıma bısey surmedım şukur kı anne babadan kaşlıyız  :k06: :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

benım acıl uzatmam lazım kuaforum acayıp ınceltmıs ben bu kadar ınce yapmıyodum sarımsak mı denesem acaba :honk: :honk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

sıbelcım seyrek degıl benımde gür kaslarım ama ınce ıste :ehi: :ehi:

Demet_dk

evet kalın kaş modaydı
ama kimine yakışıyo kiminde çok komik duruyo mesela ebru şallı ne kadar itici bi görüntüsü var kaşlarının

benim ne kalın ne ince ama kuaförümde bende  doğallıktan yana olduğumuz için inceltmiyo ona güveniyorum kendim dokunmuyorum hiç  :icon_thumright:

Balböceği

eflin gecen bu konuy acacaktim ama 2010 modais kalinmis yavrumm  :k06:

βαlκιz

2010 dayız iştee modaa kalın kaş

çağınım

benimde kaşlarım ne çok ince nede kalın ama bide saçlar boyalıysa ona görede değişiyo kalınlık incelik saçlarınız sarı ve tonuysa biraz ince olması gerek çok sırıtıyo çünkü koyuysa orta yada yakışıyosa kalın benim saçlarım sarı boyalı ve kaşlarımın inceliğide yüzüme ve ona göre

Lă_Tăhzen!

kuaforum 3 aydır yok tatıllerde burda da baska kımseye guvenemdeıgım için kalın kaş modasına uyuyoruz  kalın ve ıgrenç kaş  :igrenc:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aslında ben kalın kası sevıyoum ama uzatamıyorum tahammülüm yok o igrenc uzamayaı beklemeye :ehi: :ehi:

βαlκιz

bende uzatıyorum uzatıyorum ice uzuyo biyere gidecek oluyoruz rezil olmim diye alıyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
aman nerden aldım kaşlarımı önceden ne güzel alma derdi yoktu lisede başladım almaya almaz olaydım