DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

CANIM BEN YATMAYA GIDIYORUM HAYRET CUMALI GIDIP YATIYOR NORMALDE BEN YATMASAM ODA YATMAZ BAKTI BEDE FAYDA YOK GIDIP UYUDU

IYI GECELER TATLI RUYALAR BYEEEEE

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 08 Mart , 2007, 01:43:54
bak sanırım bu siteydi, heyecanlandım buldum diye daha incelemeden linki veriyorum

http://www.islamiyet.gen.tr/cocuk_ve_isimler_sozlugu/cocuk_ve_isimler_sozlugu.php

CANIM BIR GOZ ATIM COK GUZEL BENDE LISTE YAPCAM GUZEL ISIMLER VE ANLAMLARIYLA SONRA KARAR VERIRIZ

TESEKUR EDIYORUZ 

mirayım

Alıntı yapılan: nagihan82 - 07 Mart , 2007, 23:33:24
kızlar selam. iyi kaynatmışınız valla. ben yokken. bugun temizlik yaptık. ya yine bitmedi  ne yapacam bilmiyorum. artık çok fazla birşeyde yapamıyorum. sabahtan beri ayaktayım heryerim ağrıyo valla. ne zormuş bu işler. eskiden herşeyi yapardım bir günde.  offffff

günaydın kızlar  :hello:

nagihancım aman yapma ben işte annemler temizlik yapmaya gediğinde arkalarından dolaşmaktan yoruldum cumartesiydi ağrıdan duramadım o gece 1 gün sonrada sancım geldi dikkat edin kendinize. . .

bende diyordum eskiden evi çekip çevirirdim şimdi hal kalmamış ama inanın eğer benim gibi son günlere kadar beklerseniz karnınız aç olsa bile yemek yiycek hali kalmıyor insanın ya zaten hep yatıyorum dakikalrı sayıyorum zaman geçmiyo öff diyorumki git hastaneye sezeryan ol gel kavuş bebişkona ama olmassss ben normal doğum yapıcam :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

yani kaç kilo aslıhan?

Alıntı yapılan: cerenay - 07 Mart , 2007, 23:32:52
Alıntı yapılan: zeyno - 07 Mart , 2007, 23:24:11

CERENAY BENCE DEVAM EDER ÇATLAKLAR.BENİMKİ BİRDEN OLMUYOR YAVAŞ YAVAŞ İLERLİYOR SİNİR BOZUCU ŞEKİLDE.GÖZ GÖRE GÖRE YANİ.Bİ DE AYNEN ÖYLE İÇERDEN HİSSEDİYORUM ÇATLADIĞIMI.ALLAH BAŞKA DERT VERMESİN DEĞİL Mİ :sad1:
valla bilmiyorum işte , bende daha önce hiçbitane olmayınca şaşırdım inanki,ama karnım okadar büyüdükü olacağı buydu yani... :k06:
şu an  ablasının doğumdaki kilosunda  :k06:

Almiş'inAnniş'i

nagiiiiiişşşşşşşşşşş sana boşuna mı dedim ben bir an önce yap ağırlaşınca gözün kesmez diyeeeeeeeee  :director:
sakal bırakıcam sakaaaaallllll

Alıntı yapılan: nagihan82 - 07 Mart , 2007, 23:33:24
kızlar selam. iyi kaynatmışınız valla. ben yokken. bugun temizlik yaptık. ya yine bitmedi  ne yapacam bilmiyorum. artık çok fazla birşeyde yapamıyorum. sabahtan beri ayaktayım heryerim ağrıyo valla. ne zormuş bu işler. eskiden herşeyi yapardım bir günde.  offffff

Almiş'inAnniş'i

kaçmadım kız  :D
kocam geldi. yine mi bu pc açık diye fırça çekti. ayakların şişiyo sen hala burda oturuyon dedi  :tongue3:
dünde çok yoruldum. sadece hastane değil, bir de eltimin kızı kaynanamlardaydı. onu gezdirdim parka falan götürdüm  :love3: artık koşturamıyorum peşinden fazla çok yordu beni

Alıntı yapılan: cerenay - 07 Mart , 2007, 23:36:01
hoşgeldin nagiş, valla bizim sayfa bugün tarihi bir gün yaşıyor , bitek razi yok :D
oda pişman olcek yarın , bizi bırakıp kaçtığı için...

Almiş'inAnniş'i

zeyno bu ne demek?  :icon_scratch: yani 10 gün ilerden gitmesi  ::)

Alıntı yapılan: zeyno - 07 Mart , 2007, 23:37:49
ARKADAŞLAR DOKTORUMA SORAMADIM NORMAL DOĞUMDA ÇOK ISRARLI OLDUĞU İÇİN.SEZERYANLA BEBEK KAÇINCI HAFTADA ALINABİLİYOR?BENİM BEBEĞİM 10 GÜN İLERDEN GİDİYOR.

Almiş'inAnniş'i

her ne kadar tamamlanmış olsa bile bebeğin anne karnındaki 1 günü dışarıda geçireceği 1 haftaya denk olduğu için içerde olmasını tercih ediyorlar... bebeğin gelişimi doğduktan sonra da devam ediyor çünkü!

Alıntı yapılan: zeyno - 07 Mart , 2007, 23:43:29
MARTIN 19 UNDAN SONRA İSTEDİĞİN ZAMAN OLUR DEDİĞİNE GÖRE TAMAMLAMIŞ OLMUYOR MU ACABA?

Almiş'inAnniş'i

islama uygun isim demek: ismin manası çocuğu başkalarının rencide etmeyeceği birşey olması demek.  ;)

Alıntı yapılan: cerenay - 08 Mart , 2007, 00:53:18
metehan güzel hoş geliyor kulağa...
ne çok modern nede çok eski isim istiyorum , anlamıda güzel olsun , islamada uygun olsun ama türkçe olsun  derken şaşırdım kaldım ,neyse baklım nolcek

Almiş'inAnniş'i

adalet ; doğurmadan sorumlu devlet bakanım benim  :k06: isim koymadan sorumlu devlet bakanı görevinden istifa mı etti ki sen isim aramaya başladın  :ehi:

Alıntı yapılan: adalet - 08 Mart , 2007, 01:07:32
BEN KULAGA HOS GELSIN BIRDE ANLAMI GUZEL OLSUN TAMAMDIR BEN YUSUF ISMINI COK SEVIYORUM AILEDE VAR
AILDE OLAN ISIMLERI ISTEMIYORUM
HEYRILISI OLSUB ISIMDEBULURUZ ELBET

BEN BU ARADA CEMRE ISMINI COK SEVIYORUM KIZIM OLURSA DUSUNDUGUM ISIMLERDE BIRI NIYE KONULMAZMIS

Almiş'inAnniş'i

ooooooooffffffffff be neyse ki bitti amma kaynatmışsınız cümbür cemaat herkes burdaymış.  ;D
ama tabi ki yine yetiştim yine herkese cevap yazdım. kızlar ne kadar gece katılamasamda gündüz açığımı kapatıyorum  :aferin:

adalet

gunaydin razi sende baska suanda kimse yok ben geldim gozun aydin

kiz kocayi ikna etim ilaki ben isim koyacam diyordu bakti olmuyor beraber isim ariyoruz he he kadinlar her zaman kazanir Allah tanki kocam buraya girmiyor :cussing:

kacta beri burdasin her seye cevap vermissin hizli hatun :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

öyle yorulmuşum ki. akşam şafak beye dedim şurda azcık uyicam kanepede. bayılıyorum tv sesiyle uyumaya. yok olmaz yatağa gidelim dedi gıcık  :violent1:
yatar yatmaz uyuya kalmışsım zaten sabah da 9 buçukta uyandım. sabah güneşi tam bizim yatağın üzerine vuruyo zaten uyuyamıyorsun daha fazla  :honk:

bu arada sağ bacağım çok kötü. sanki sopyla dövmüşler gibi. acaba bebek damarlardan birine baskı falan mı yapıyor ne dersin  ???

adalet

canim benimde sag bacagim asiri sisiyor
nete okumustum eyer cok uzun sure ayakta kalirsaniz birde sandelyede otursaniz sisme daha cok olur uzanin ayaklarinizi biraz yukariya kaldirin iyi gelirmis birde tek bacak sisimese normal deyilmis