DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

CANIM NE OLUR NE OLMAZ DIYE BIR BIRIMIZE NUMARAMIZI VERDIK ZATEN RAZIYLE NAGIHANLA MSN DE YAZISIYORUZ BIR BIRIMIZDE HABERIMIZ OLU O YUZDEN SORDUM KIM BIZE HABER VERCEK DIYE ISTERSEN SANA OZELDE NUMARAMI VERIRIM BIR BIRIMIZE MSJ CEKERIZ

ღ°cerenay.♥.

tamam bende sana vereyim , nolur nolmaz , ulaşılamaz falan...

mirayım

07 Mart , 2007, 22:59:43 #1802 Son düzenlenme: 07 Mart , 2007, 23:01:22 mirayım
Alıntı yapılan: safakrazi - 07 Mart , 2007, 19:06:43
özletme kendini  :wave:
bu arada son kontrolde bebeğin kaç kilo çıktı?

doktor salı günü gittim 3.300 dedi cuma gitiim 3.160 dedi :dontknow: ben onun yalancısıyım bizde eşimle 3 kiloda karar kıldık bilmiyorum daha öneceden doğum yapan birine sormak lazım bu kilo tahminleri ne derece doğru yani doktor bacak boyu karın çevresine göre falan ölçüyor

bu arada ben bebek.coma tekrar üye oldum ama nagişin bebişin resmini de nası bulucam bi bakayım buraya koyarmı acaba sonra kendisi

ღ°cerenay.♥.

doktor benimkini doğru bilmişti ...ama sormuştu bana "kaç kilo demiştim sana " diye , doğru bildiğini öğrenincede sevinmişti :k06:
yani demek oluyorki verdikleri rakam kesin değil , ama çok yakın

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: mirayım - 07 Mart , 2007, 22:59:43
Alıntı yapılan: safakrazi - 07 Mart , 2007, 19:06:43
özletme kendini  :wave:
bu arada son kontrolde bebeğin kaç kilo çıktı?

bu arada ben bebek.coma tekrar üye oldum ama nagişin bebişin resmini de nası bulucam bi bakayım buraya koyarmı acaba sonra kendisi
dur ben linkini vereyim sana

mirayım

ay maaşallah ne kadar tatlı yumuk yumuk Allah hepimize nasip etsin ay çok tatlı maşallah :nazar: sırada şu an tarih olarak ben varım gibi allah benide kurtarsın inşallah

zeyno

Alıntı yapılan: cerenay - 07 Mart , 2007, 20:08:32
Alıntı yapılan: zeyno - 07 Mart , 2007, 18:15:44
ÇATLIYORUM BEN. :crybaby2: ÖYLE ÇOK FAZLA KİLO ALSAM YA DA KREM FALAN KULLANMASAM DİYECEM KENDİM ETTİM KENDİM BULDUM AMA 13 KİLO ALDIM VE KARNIMDA ÖYLE ÇOK BÜYÜK DEĞİL.OFF HER GEÇEN GÜN FAZLALAŞIYOR.

zeyno hoşgeldin , bi selam verip kaçma herzaman gel :D
ben birkaçgün önce öyle bir çatladım ki , hissettim resmen :honk:
benim ilk hamileliğimden beri birtane bile çatlağım yoktu , basit bir krem kullanmıştım , onuda hergün değil...ama geçen hafta 2 gün karnımın ortasında ,göbek civarında bir acı hissettim ...elimle bulmaya çalışınca bulamıyordum , dikişlerim orda olsa , kesin dikişler ayrılıyor diyecektim...doktora sorayım dedim , korktum bişey mi var diye...
evvelki gün tesadüfen aynada gördüm ,yaklaşık bir parmak kalınlığında  tam ortadan çatlamış...ne yalan söyliyim bende üzüldüm...acaba bukadarla kalırmı yoksa devam edermi bende merak ediyorum :dontknow:[/color]

CERENAY BENCE DEVAM EDER ÇATLAKLAR.BENİMKİ BİRDEN OLMUYOR YAVAŞ YAVAŞ İLERLİYOR SİNİR BOZUCU ŞEKİLDE.GÖZ GÖRE GÖRE YANİ.Bİ DE AYNEN ÖYLE İÇERDEN HİSSEDİYORUM ÇATLADIĞIMI.ALLAH BAŞKA DERT VERMESİN DEĞİL Mİ :sad1:

zeyno

MİRAYIM NE KADAR AZ KALMIŞ.BELKİ BUGÜN BİLE OLABİLİR DOĞUMUN.HAYIRLI DOĞUMLAR NASİP ETSİN ALLAH.

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: mirayım - 07 Mart , 2007, 23:19:57
ay maaşallah ne kadar tatlı yumuk yumuk Allah hepimize nasip etsin ay çok tatlı maşallah :nazar: sırada şu an tarih olarak ben varım gibi allah benide kurtarsın inşallah
amin,hepimiz sırayla mart nisa mayıs çiçeklerine terfi edelim inşallah :k06:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: zeyno - 07 Mart , 2007, 23:24:11

CERENAY BENCE DEVAM EDER ÇATLAKLAR.BENİMKİ BİRDEN OLMUYOR YAVAŞ YAVAŞ İLERLİYOR SİNİR BOZUCU ŞEKİLDE.GÖZ GÖRE GÖRE YANİ.Bİ DE AYNEN ÖYLE İÇERDEN HİSSEDİYORUM ÇATLADIĞIMI.ALLAH BAŞKA DERT VERMESİN DEĞİL Mİ :sad1:
valla bilmiyorum işte , bende daha önce hiçbitane olmayınca şaşırdım inanki,ama karnım okadar büyüdükü olacağı buydu yani... :k06:
şu an  ablasının doğumdaki kilosunda  :k06:

nagihan

kızlar selam. iyi kaynatmışınız valla. ben yokken. bugun temizlik yaptık. ya yine bitmedi  ne yapacam bilmiyorum. artık çok fazla birşeyde yapamıyorum. sabahtan beri ayaktayım heryerim ağrıyo valla. ne zormuş bu işler. eskiden herşeyi yapardım bir günde.  offffff

ღ°cerenay.♥.

hoşgeldin nagiş, valla bizim sayfa bugün tarihi bir gün yaşıyor , bitek razi yok :D
oda pişman olcek yarın , bizi bırakıp kaçtığı için...

zeyno

ARKADAŞLAR DOKTORUMA SORAMADIM NORMAL DOĞUMDA ÇOK ISRARLI OLDUĞU İÇİN.SEZERYANLA BEBEK KAÇINCI HAFTADA ALINABİLİYOR?BENİM BEBEĞİM 10 GÜN İLERDEN GİDİYOR.

nagihan

aradım akşam raziyi çok şaşırdı. kontrolü vardıya merak ettim.yarında benim var. ve bebeğin hareketleri azalmaya başladı korkutuyo bu durum beni. mutfak ve oturma odam temizlenecek. her yer her yerde valla. ne yapacam bilmiyorum. kızlar bana akıl verin