DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

en az 2 hafta kilo almamamız lazım! fikri olan lütfen söylesin  :sad1:

zeyno

ARKADAŞLAR BEN DE SİZİNLE SOHBET ETMEK İSTİYORUM.34 HAFTALIĞIZ BİZ DE.BENİM BİRAZ MORALİM BOZUK.SİZİNLE PAYLAŞABİLR MİYİM? :'(

Almiş'inAnniş'i

zeyno

ÇATLIYORUM BEN. :crybaby2: ÖYLE ÇOK FAZLA KİLO ALSAM YA DA KREM FALAN KULLANMASAM DİYECEM KENDİM ETTİM KENDİM BULDUM AMA 13 KİLO ALDIM VE KARNIMDA ÖYLE ÇOK BÜYÜK DEĞİL.OFF HER GEÇEN GÜN FAZLALAŞIYOR.

Almiş'inAnniş'i

malesef hayatım bu konuda yapabileceğin hiç birşey yok  :dontknow:
bununla ilgili sayfa vardı burlarda bi yerlerde! bu tamamen ırsi olduğu için kullandığın kremler acını ve kaşıntını hafifetiyor. en pahalısı bile!

zeyno

HAKLISIN AMA ÜZÜYOR BU DURUM BENİ.KARNIM BUNDAN SONRA DAHA HIZLI BÜYÜYECEK SANIRIM.DAHA NE KADAR OLCAK.OFF BU HAFTALARDA ÇATLAYANLAR VAR MI?YOKSA SADECE BEN MİYİM ACABA?

mirayım

daha erken çatlayanlar bile var bişey olmaz sonra hiç belli olmuyor merak etme dert ettiğin şey tek bu olsun :hello:

Almiş'inAnniş'i

yaw ben o sayfaya baktım ama bulamadım gülşah sen hatırlıyor musun nerdeydi?

mirayım

Alıntı yapılan: jbdun - 07 Mart , 2007, 16:31:19
kızlar nerelerdesiniz siz bu saate kadar gelmediniz yaw :icon_scratch:

mirayım nst ye giriyor musun? zamanın az kalmış çünkü

en son cuma günü girdim o gğn doktor sezeryan istiyorsa alalım dedi ama hayır istemedim normal olsun dedim zaten doktorumda senin için bu uygun diye söylemişti bebeğin hareketlerini say dedi işte hepimizin bildiği gibi 1o defadan az oynarsa bebek sıkıntıdadır gel dedi şimdi bidaha pazt.günü gidicez sancım falan gelmezse :BangHead: pazt.nst ye giricem çarşamba günüm doluyor doktor ne derse artık çarşambadan sonra bir gün daha bekleyemem sancımda gelmezse ne olacak bilmiyorum suni sancımı veriyorlar sezeryan mı yapıyorlar hiç bi fikrim yok yaa ???

mirayım

Alıntı yapılan: safakrazi - 07 Mart , 2007, 18:28:49
yaw ben o sayfaya baktım ama bulamadım gülşah sen hatırlıyor musun nerdeydi?

razicim anlamadım neyi bulamadın  :dontknow:

Almiş'inAnniş'i

çatlaklarla ilgili bi sayfa yokmuydu gülşah?  :icon_scratch:

zeyno

TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR.ORADA ÇATLAYANLARA SORUYUM NE YAPILABİLİR?GERÇİ Bİ ARKADAŞIM KARBOKSİTERAPİ YAPTIRIYO MORKEN ÇOK İŞE YARIYOR.AMA O DA EMZİRME DÖNEMİNDE YAPILAMIYOR.O ZAMAN DA SANIRIM GEÇMİŞ OLUYOR.

Almiş'inAnniş'i

zeyno zaten orda da konuyu sen açmışsın  :laughing7:

mirayım

kızlar ben kaçtım izninizle iyi akşamlar hepinize  :wave: